Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupilem ciognik DEUTZ FAHR AGROFARM 100 co mozecie mi powiedziec na temat tej maszyny znajomy ma tako maszyne 4lata i niema zastrzerzen do niczego moze macie jakies inne iformacje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak masz ten katalog czesci to moze wiesz co oznacza na wyswietlaczu komputera A0 jak wiesz to napisz bo nic nioe moge nim robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak masz ten katalog czesci to moze wiesz co oznacza na wyswietlaczu komputera A0 jak wiesz to napisz bo nic nioe moge nim robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy w naprawie skrzyni biegów w renówce 180.94 170KM jest tak sama co w dojczu ale nie znam symbolu. jest to skrzynia powershift 9 biegowa 27x27 wyskskuja mi biegi. prosze o jakies porady w naprawie tego albo kto by sie podjoł tego bedziemy sie dogadywac zostawiam do mnie kontakt 609259012 dziekuje z góry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ze skrzynią biegów w deutz fahr agrostar 6,81. nie chce sie włączyć 2, 5 i 8 bieg. jeśli ktoś miał coś podobnego to prosze o odpowiedż jak z tym sobie poradził lub czym może to być spowodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszkodzony czujnik wału korbowego, nie łączy kabelek tego czujnika lub za duża odległość czujnika od kola zamachowego.Jeżeli silnik daje się uruchomić to pracuje w trybie awaryjnym, twój ciągnik jest wyposażony w drugi czujnik nie wszystkie modele maja dwa czujniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ponieważ siadła mi pompa od wspomagania w Deutz Dx110 ale nie wiem jak się do niej dobrać byłbym wdzięczy by ktoś mi podesłał na meila jakiś schemat .

 

 

TommekG@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEUTZ FAHR AGROPLUS 77 czy ten ciągnik poradzi sobie w gospodarstwie o powierzchni 25ha jako główny. Będzie pracował głównie z prasą rolującą ładowacz czołowy i tym podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem d 7206 4x4 z ładowaczem czołowym & mam następujące pytanie: gdzie wtym ciagniku znajduje się korek spustowy od hydrauliki ? spustowy ze skrzyni znalazłem wlewowe do skrzyni i hydrauliki też, ale z tym jednym mam problem...ogladając zdjęcia ciągników serii d ...wyglada na to , że powinny mieć tak samo umiejscowione te ...korki!!!

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DEUTZ FAHR AGROPLUS 77 czy ten ciągnik poradzi sobie w gospodarstwie o powierzchni 25ha jako główny. Będzie pracował głównie z prasą rolującą ładowacz czołowy i tym podobnym.

 

 

Ja miałem DEUTZ FAHR AGROPLUS 95 i pracował u mnie na 60 ha ziemi ciezkiej i gliniastej, do uprawy był zwinnym bardzo dobrym ciagnikiem tylko szkoda mi było go do orki z plugiem phx 4 skibowym zagonowym w ciezkich warunkach na glinie tracił tylko na poslizgu ciezko było go zadusic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem nowego ciagnika, nie mam doswiadczenia z marka deutz, ale slyszalem, ze zbiera pochlebne opinie. Mam 80h mysle o czyms w przedziale 130-150 KM. Jaki model polecacie i pytanie czy warto inwestowac w ta marke

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deutz-Fahr bardzo dobre ciagniki 4 marka na swiecie.

Jak juz chodzi o ciagnik Deutz-Fahr to Agrotron 130 byłby najlepszym rozwiazaniem. Dobra widocznosc z kabiny na wszystkie strony, juz w standardzie bogate wyposażenie, ale jedno co mnie niecieszy to mała kabina.

Przed zakupem zapoznał bym sie z oferta innych ciagników w tej mocy bo najwazniejsza jest cena ciagnika a poco masz przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Deutz-Fahr bardzo dobre ciągniki 4 marka na świecie." możesz sprecyzować swoja wypowiedź? pod względem czego deutz jest czwarty na świecie bo nie bardzo rozumiem i jakie są pierwsze trzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz uzasadnic dlaczego case plasuje sie tak wysoko? i co z pozostalymi firmami takimi jak class czy massey ferguson??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 Fendt

2 Case

3 John deere

4 DeutzFahr

To zestawienie to chyba się tylko Niemiec tyczy, no może Europy. W ogóle jakie kryteria przyjąłeś do tej klasyfikacji.

Biorąc pod uwagę, że w Stanach w praktyce tylko JD i Case występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakiejs strony internetowej to jest, w tv uslyszales w gazecie? podaj zrodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fend jest najlepszy i najżywotniejszy tu chyba nikt się nie będzie sprzeczał ale co do tego że case na drugim miejscu, no to ja nie wiem w czym on jest taki cudowny i lepszy od jd, sdf czy mf, renault i classa. Kolega nie podał ani kryteriów oceny, ani przez kogo była opublikowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić prawdopodobnie Deutz-Fahra Agrotrona 150....

wart zakupu, jest ktoś może użytkownikiem takiego???

Roku 1997, 6800mtg. na nowych 4 oponach sprowadzony z Niemiec.

Proszę o opinię lub radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam katalogi części zamiennych do wybranych modeli ciągników marki Same, Deutz-Fahr oraz Lamborghini!

Katalogi są w języku polskim dostępne na płycie CD w formacie PDF.

 

Informacje; 689145380

i.scibisz@interia.pl

GG 724235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! mój tata jest posiadaczem traktora deutz fahr'a dx 4.31 od 3 lat, musze przyznać że traktor bezawaryjny ale nadszedł czas wymiany oleju i tu pojawił się problem, nie możemy znaleźć wlewu oleju do skrzyni... Czy może ktoś się orientuje gdzie taki wlew się znajduje?? Za wszelkie wiadomości byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne wlew jest na pokrywie podnośnika, olej pewnie idzie przez podnośnik (napełnia go a potem do skrzyni) ja tak mam w Same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...