Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest oddzielny olej dla hydrauliki i osobno w skrzyni. Arovip jeśli świeci się kontrolka od hydrauliki to należałoby wymienić filtr oleju od hydrauliki-jest pod podłogą kabiny z prawej strony.

Powyższe pisze na podstawie DX 3.70, podejrzewam, że w DX 4.31 jest podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtry są regularnie wymieniane, raz gdy został zakupiony nie oryginalny po niedługim czasie okazało się że ma za małą przepustowość, olej się zagrzał i traktor zaczął trąbić, po wymianie na oryginał wszystko było ok.poszukam według waszych rad, dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge odpowietrzyc hamulców w agrotronie 6,45 . płyn leje sie juz z odpowietrznika a pedał hamulca po chwili znowu jest twardy. i zero hamulca. co moze być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje do deutz fahra 6.5 DX mikropompe do skrzyni biegów. Gdzie można taką kupić? może jest jakiś zamiennik, może macie jakiś kontakt kto handluje częściami deutz fahra nowymi bądź używanymi?

Kiedyś wymieniałem bendiks do rozrusznika w swoim deutz fahrze, w sklepie proponowali mi cenę ponad 1500zł a w oryginalnym sklepie bosha w sieci zapłaciłem 150zł. Także gdyby ktoś miał problem z bendiksem przy rozruszniku to szukajcie w boshu.

Jeżeli ktoś będzie wiedział coś na temat tej mikropomy, będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas orki niespodziewanie pojawił sie problem, przestało nagle działać wspomaganie i podnoszenie, może ktoś z was miał podobny problem , jaka może być przyczyna? dotyczy ciągnika Deutz Fahr DX 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o waszą pomoc i radę

 

Chciałbym kupić Deutz Fahr agrotrona 106 rok: 97-01 ale przed zakupem chciałbym zdobyć więcej informacji o nim jak wiecie coś to napiszcie na pewno mi to pomoże przy zakupie.

Chciałbym wiedzieć czy to udane modele są bo mało ich widzę do kupna albo są takie dobre i każdy je kupuje

no i coś o usterkach ich wadach i plusach tego ciągnika

(i ile taki ciągnik może palić na 1hektr ?)

 

 

Pozdrawiam i czekam na odp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam kombajn deutz fahr 1202 z 115 konnym silnikiem mam problem paliwo dostaje się do oleju w misce olejowej .czy miał ktos taki problem i jak sobie z tym radzł?

 

Witaj,

 

Kupie:

- kombajny deutz fahr 1202

 

Mieszkam we Francji.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz sprzedawać kombajn deutz fahr 1202.

 

DZIĘKUJĘ.

Khalid MOUB

Mobil :0033.6.16.03.81.93

E-mail : khalid25000@hotmail.fr

 

Hallo,

Ich suche Mähdrescher Deutz Fahr 1202.

Ich zahle einen guten Preis.

Kontaktieren Sie mich, wenn Sie Ihre mähdrescher Deutz fahr 1202 verkaufen möchten

Vielen Dank.

 

 

Hello,

I am in search of a combine harvester Deutz Fahr 1202, I am ready to put a good price.

Thank you contact me if you want to sell your combine.

 

Bonjour,

Je suis à la recherche de moissonneuse batteuse Deutz fahr 1202, je peux y mettre un bon prix, c'est pour l'export.

Merci de me contacter si vous voulez vendre votre moissonneuse batteuse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Salut! D acheté 7206 4x4 avec chargeur et ont conduit à la question suivante: quel tracteur rendre cela possible est le bouchon de vidange de la plomberie? vidange de la boîte j'ai trouvé le remplissage de la poitrine et la plomberie, lui aussi, mais avec celui-ci ... j'ai un problème de regarder une série de photos de tracteurs d ... ressemble à qui doit être placée de la même manière qu'ils ... embouteillages!

Pozdrawiam:) [/ quote]

 

Witaj,

 

Kupie:

- kombajny deutz fahr 1202

 

Mieszkam we Francji.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz sprzedawać kombajn deutz fahr 1202.

 

DZIĘKUJĘ.

 

 

Khalid MOUB

Mobil :0033.6.16.03.81.93

E-mail : khalid25000@hotmail.fr

 

 

Hallo,

Ich suche Mähdrescher Deutz Fahr 1202.

Ich zahle einen guten Preis.

Kontaktieren Sie mich, wenn Sie Ihre mähdrescher Deutz fahr 1202 verkaufen möchten

Vielen Dank.

 

 

Hello,

I am in search of a combine harvester Deutz Fahr 1202, I am ready to put a good price.

Thank you contact me if you want to sell your combine.

 

Bonjour,

Je suis à la recherche de moissonneuse batteuse Deutz fahr 1202, je peux y mettre un bon prix, c'est pour l'export.

Merci de me contacter si vous voulez vendre votre moissonneuse batteuse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcial bym się poradzić jaki kupić ciągnik

 

zastanawiam się pomiędzy:

 

deutz fahr agroplus 320

a

zetor proxima 75

 

ciągnik będzie pracował głównie z ładowaczem czołowym - kilka h dziennie

 

Który z nich by był lepszy ??

Możecie wogóle cos powiedzieć o tych ciągnikach??

A może coś innego oczywiście nowego mniej więcej z silnikiem 70-80 KM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko od Zetora będzie mniej palić, a z małego i taniego to może MF 4445, albo John Deere Serii M. Inne pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi powiedziec .. bo się na tym nie znam .. ciągnik kupuje moj brat ... on też nie ma pojęcia o nowych ciągnikach bo do tej pory zwykły MF255 wystarczał ...

ale życie idzie do przodu, inwestycje i wogole i on napewno sobie rady nie da

 

prosze o więcej opini ... chodzi głównie o prace z ładowaczem

 

a ten deutz fahre?

co o nim możecie powiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Df wychodzi drogo na pewno super ciagniczek ja bym zastanawial się za nh dobry serwis i czesci latwo dostępne w porównaniu do df i jeszcze zastanowil bym się nad Kubota malo pali dobre wyposażenie w standardzie chociaż niektórzy twierdza ze maja zbyt delikatny przod do ladowacza no i jeszcze jedna rzecz kubotka ma zaroąbisty skret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciek1987. hahahaha fendt najwytrzymalszy dobre z tak rozbudowana elektronika to zpewnoscia jest najtrwalszy dobreto to jest zabawka a nie ciagnik do roboty wszyscy wiemy ze fendt bardzo czesto staje w płomienich a jest to zazwyczaj spowodowane ta zasrana elektronika hehe te starsze to jeszcze ujda w tłumie ale i tak o dupe rozbic nowe to poraszka totalna . Co do nowych case to jest bardzo podobnie ale ponizej 2000r to case powinien byc na pierwszym miejscu bo te ciagniki głuwnie seria maxxum , magnum sa nie do zajechania ich konstrukcja jest tak perfekcyjnie wykonana ze wytrzyma wszystko silnik nie do zatarcia na dobrym cumminsie mozana zrobic lekko 20tys mtg bez remontu kto miał doczynienia z tym silnikiem to cos wie na ten temat. Skrzynie powershift równiez sa znakomite maja bardzo dobre osiagi i sa mało awaryjne. Wiec fend niech sie schowa.... Naprawde polecam serie maxxum i magnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po Twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś szczęsliwym posiadaczem case. Ja osobiście mam Same. Uważam że fendt pracował wiele lat na swoją markę produkując mocne niezawodne maszyny i jest najlepszy. Case nie może się jeszcze poszczycić taką renomom, ale być może za kilka lat stanie się najlepszy, zaobserwowałem w swojej okolicy iż wiele osób kupuje właśnie case.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jestem szczesliwym posiadaczem case maxxum 5120 i i jestem pewien ze ten ciagnik przezyje nie jednego fenda. Same to tez dobry ciagnik mam jeszcze lamborghini 674 to jest to samo co same tez bardzo fajny ciagniczek taki poreczny bardzo. Mam jeszcze takie pytanko do wszystkich czy nie ma ktos na sprzedaz jakiegos ciagnika tylko musi miec tuza ale fabrycznego a nie jakas samorubke dokładana.... z lat 90 od 85 - 100km musi byc 4 interesował by mnie najbardziej jakis case albo deutz lub ewentualnie JD napewno nie fendt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika , potrzebuje jakby ktoś posiadał dane eksploatacyjne ,katalog częsci i instrukcje najlepiej , uporałem sie z kilkoma niedociągnięciami poprzedniego właściciela i została mi jedna rzecz do której nie wiem jak sie zabrać , dokładnie to chodzi o wyjscie przedniego napędu tzn o wałek ,ma zbyt duży luz i nie wiem jak zdemontować to całe sprzęgło może ktoś to robił lub wie z jakiegoś źródła ,kilka zdjęć tego elementu :

 

0c5c6146f111c032m.jpg

7580a2357f862420m.jpg

5160deae243bb31cm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam kilka pytań odnośnie agrostara 6.61, potrzebuje jakby ktoś posiadał dane eksploatacyjne ,katalog częsci i instrukcje najlepiej , uporałem sie z kilkoma niedociągnięciami poprzedniego właściciela i została mi jedna rzecz do której nie wiem jak sie zabrać , dokładnie to chodzi o wyjscie przedniego napędu tzn o wałek ,ma zbyt duży luz i nie wiem jak zdemontować to całe sprzęgło może ktoś to robił lub wie z jakiegoś źródła ,kilka zdjęć tego elementu :

 

0c5c6146f111c032m.jpg

7580a2357f862420m.jpg

5160deae243bb31cm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ! za adres tej stronki , a orientuje sie ktoś jakim olejem można uzupełnić poziom w skrzyni biegów ,czy olej Agrol będzie dobry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...