Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika , potrzebuje jakby ktoś posiadał dane eksploatacyjne ,katalog częsci i instrukcje najlepiej , uporałem sie z kilkoma niedociągnięciami poprzedniego właściciela i została mi jedna rzecz do której nie wiem jak sie zabrać , dokładnie to chodzi o wyjscie przedniego napędu tzn o wałek ,ma zbyt duży luz i nie wiem jak zdemontować to całe sprzęgło może ktoś to robił lub wie z jakiegoś źródła ,kilka zdjęć tego elementu :

 

0c5c6146f111c032m.jpg

7580a2357f862420m.jpg

5160deae243bb31cm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Mam zamiar kupic ciągnik deutz fahr ok 130 km. Czy wybrac wersję z agrofarmu czy agrotronu? Czy można by zwiększyć iloćś KM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Mam zamiar kupic ciągnik deutz fahr ok 130 km. Czy wybrac wersję z agrofarmu czy agrotronu? Czy można by zwiększyć iloćś KM?

Najlepszym wyborem między agrofarmem a agrotronem będzie john deere Seria 6030 premium. Wijem bo sam miałem taki dylemat pół roku temu i wybrałem jelonka. 50000 tyś. drożej ale było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar wziąć z agrofarmu ale nie wiem jeszcze dokładnie bo teraz będę składał wniosek. Agrotrony są droższe i więcej elektroniki. I z tym jest właśnie problem, bo nie ma póżniej kto tego naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam deutz fahr agrotron 4.90 tt mam taki problem ze ubywa plynu do wspomagania pompki sprzeglowej ze zbiorniczka a ubytki nie wydostaja sie na zewnatrz. czy ktos moze wie gdzie ten olej moze uciekac??

czekam na porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy ratujcie.

Potrzebuję skrzyni biegów do DX 6.50.

Miałem zamontowaną 24+6 , potrzebuję części.

Wiem że pasują skrzynie od pokrewnych modeli.

Czekam bhp10@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Koledzy ratujcie.

Potrzebuję skrzyni biegów do DX 6.50.

Miałem zamontowaną 24+6 , potrzebuję części.

Wiem że pasują skrzynie od pokrewnych modeli.

Czekam bhp10@vp.pl

Dzięki INTERNETOWI jakoś sobie poradziłem z zakupem części i z remontem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Silnik DEUTZ F3L912,muszę przeprowadzić mu mały remont.Potrzebuję informacji?????Z JAKĄ SIŁĄ DOCIĄGAĆ GŁOWICE.BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałbym się zapytać czy wymiana pierścieni w silniku F6L 913 zapobiegnie pobieraniu oleju i nadmiernemu dymieniu z odmy ,gdyż mój Deutz Agroprima 6.16 ma właśnie takie objawy i nie wiem co zrobić ,proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem ciągnika deutz fahr agrotron 4.70s z roku 1997. od pewnego czasu mam problem z półbiegami tz. chodzi mi o te biegi:

L-low; M-medium; H- high. Problem jest tego typu że włącza się tylko ten najniższy L i H nie ma tego pośredniego i albo wyskakuje na wyświetlaczu N albo ciągnik jedzie tak jak na tym najniższym półbiegu. Co może być przyczyna. jakiś elektrozawór czy może coś innego. Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

chciałbym się zapytać czy wymiana pierścieni w silniku F6L 913 zapobiegnie pobieraniu oleju i nadmiernemu dymieniu z odmy ,gdyż mój Deutz Agroprima 6.16 ma właśnie takie objawy i nie wiem co zrobić ,proszę o rady

 

Zależy od zużycia cylindrów . Ale ja bym sie nie bawił w takie niby naprawy. Jeśli cisnienie oleju jest w porządku to zrób samą góre ale wszystko a nie tylko pierścienie. Ale jak nie rozbierzesz i nie ocenisz zuzycia to mozemy tylko gdybać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Od niedawna jestem posiadaczem Deutz Fahr DX 4.30 75KM,

i mam pytanie, jak wymienić olej w pompie wtryskowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zamienników do koparek, czy innego sprzętu budowlanego to warto poszukać na stronie ikamtech.pl. Oni się specjalizują w zamiennikach do silników. Tłoki, panewki, pompy, uszczelki, filtry – można tutaj znaleźć wszystko. U mnie to była kwestia wymiany paru rzeczy w silniku Perkins, ale mają też sporo asortymentu do rzeczy marki Deutz i Hatz. Miła obsługa, można się było dogadać, nie wciskają kitów tylko jasno mi powiedzieli jakie mają części i ile będę musiał na nie czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...