Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

opinie o ciagnikach deutz-fahr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
opinie o ciagnikach deutz-fahr

 

mam ursusa 1014 dzis robilem mu w zwolnicy łożyska nastepny ciagnik ktory kupie to bedzie deuzt-fahr od 100KM do 150KM nigdy ursusa moj kuzyn w niemczech ma deutz fahra i ma go 25 lat i wnim jesze nic nie robil przewód paliwowy aku rozrusznik opony wymieniał tylko siłownik od serwa a tak przez 25 lat uzytkowania to super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja posiadam agrotrona 105 mk3 i jak dotat niemoge złego slowa na niego powiedziec (mam go dopiero 2 lata) moim zdaniem to dardzo dobra maszyna jedna z najepszych na rynku a napewno ma najlepsza stylistyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[Kupiłem w maju pod Kielem za 8800 Euro Deutza 160 DX- 150 KM, To bydle-nie ciągnik, wcześniej miałem 9 letniego LTZ, który non sto nawalał - żadnego porównania. Jestem bardzo zadwolony z Deutza, to dobra marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ma ktoś styczność z Deutfahrami dx 6.30, dx 6.50, dx6.61, dx 6.71 warto taki ciągnik kupić?? Jakie ciągniki kolo 150km polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ma kros nowego agrotrona110 K?JAk sie nim pracuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ma ktoś styczność z Deutfahrami dx 6.30, dx 6.50, dx6.61, dx 6.71 warto taki ciągnik kupić?? Jakie ciągniki kolo 150km polecacie?

 

Nikt nie ma deutzfahra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to są maszyny u1614 ma tez 155koni al to jest bagno w df jest dobra pompa skrzynia mocna i niezly silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130- 150KM

 

/edit

co myslisz o MF sa lepsze ja trzymam sie deutz uzytkuje ktos z was deutz Dx agrostara agronoma i nne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MF 110km i mam zamiar na deutza zmienić agrostara 6.61 lub dx 6.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega akurat ma małego Deutza DX 3.70 ale pieknie mu chodzi. No i nie musi się martwić że zamarznie mu płyn w chłodnicy. Nawet przy orce jak miał ciężkawo nic się nie działo. Te ciągniki są alternatywą pomiędzy JD a MF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma go dopiero od roku ale nic się nie dzieje. Nie wiem który rocznik ale pełnoletni już jest. Ma trochę słabą pompę (zawór za wcześnie puszcza można by podciągnąć ale rozsądek nie pozwala). Moim zdaniem jak kupić Zetora z przednim napędem pod 80 KM to Deutz jest lepszy oczywiście w podobnym wieku. Wałek na 540/1000 35km/h podoba mi się maszynka. Niestety za mało ma rumaków jak na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to można 4.50 lub 4.70 coś takiego do tura, prasy, wycinaka będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tura to 3.70 jest ok ten o którym pisałem ma sztola i jest w sam raz. Na wiekszym ciągniku dużo by palił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił że jak orał 4 skibami po kukurydzy to spalił tyle samo co 360+ 3 skiby. Ale ciągnoł jeszcze kolczatkę no i było diabelsko twardo w zeszłym roku. No i szybciej się wyrobił. Najbardziej go boli ja ma lać ON bo jakoś opały się boi nalać. Do pozostałych to leje a Deutza mu szkoda. Śmieje się z tego ale to jego kasa. Generalnie jest zadowolony ze spalania w porównaniu z 360. Nie nazreka to chyba dużo więcej nie pali. A pod tym względem to jest obliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niezawodny sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówił że jak orał 4 skibami po kukurydzy to spalił tyle samo co 360+ 3 skiby. Ale ciągnoł jeszcze kolczatkę no i było diabelsko twardo w zeszłym roku. No i szybciej się wyrobił. Najbardziej go boli ja ma lać ON bo jakoś opały się boi nalać. Do pozostałych to leje a Deutza mu szkoda. Śmieje się z tego ale to jego kasa. Generalnie jest zadowolony ze spalania w porównaniu z 360. Nie nazreka to chyba dużo więcej nie pali. A pod tym względem to jest obliczony.

 

czego opału nie leje przecież one mają rzędowe pompy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o ile dobrze pamiętam to miał rozdzielaczową jak w Perkinsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mto za roznica pompa rzedowa czy rotacyjna,zarowno ta jak i ta poradzi sobie z olejejm opalowym.to nie prawda ze szybciej wysiada przez to ze nie jezdzi sie na ON."red bull" ma lepsze wlsciwosci niz ropa i to jest udowodnione.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red bul a raczej przebarwiony red bull szkodzi najbardziej pompowtryskom... ale nie orientuje sie czy takowe są montowane w jakimś ciągniku:P Wiem tylko że cieżarówki volvo moją to między innymi i strasznie siadają jak jest przebarwiona oronżada... A jeden kosztuje w granicach5-10tys zł więc tam lepiej lać dobre paliwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...