Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

to jak to jest z ciągnikami detuz-fahr warto w nie wchodzić kolega znalazł chłodzonego powietrzem z turem na joistik za 28tys nie wiem jaki to model ale ma dwie końcówki wałka z tyłu po jednej dla 540 i 1000 obr dziwny patent a co do chłodzenia powietrzem to pewnie łatwo zagrzać ? jak ktość coś wie to niech wali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech Deutz Fahry to podstawa sa to proste i twarde woły robocze serie D sa już stare ale proste w budowie i nie do zdarcia serie DX sa juz troche nowocześniejse ale też bez nadmiaru elektronik.Dwa wałki WOM to w nich standart.

Silniki też sa dobre chyba że odrazu kupisz zajeżdzony ale remont nie jest strasznie drogi.Ja mam D 5006 3 cylindry to koszt ok 1200zł ale nie zamierzam narazie do niego zaglądać a jest z 74r.W zimie lepiej pali niż wszystki Ursusy zetory itp.W żniwa prasuje nim słome i jakoś jeszcze go nie zatarłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgodze się z tobą. Niedaleko mnie ściągają głównie Deutze i kolega od nich kupił DX 3.70 z 85 roku to silniczek chodzi jak pszczółka nie dymi jak nie dostaje mocno w kite. Mówił mi jak rozmawiał z mechanikami w tej firmie to oni mówili że stare rzdziej sie psują ale części do nich są droższe niż do nowszych ale one za to częściej się psują bo zaczeli pakować w nie więcej włoszczyzny a włoskie to pizza i spagetti dobre a reszta to już nie najlepsza. Agrotrony i Agrostary to chodzą bez problemów do 8-9 tyś. godzin. A potem skrzynia się odzywa zwłaszcza biegi pod obciąrzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajrze Agroplusy były już z częściami włoskimi min. składali je w Jackowie koło lublina więc można sie domyleić jaka może byc ich jakość.

W Niemczech jeżdzą tylko na robionych w kraju a na świat szły z innych fabryk również z Jackowa.

Ale DXy to jeszcze dobre ciągniki

mój ma 45kM dałem za niego 9000zł jakieś 5 lat temu wymieniłem tylko pompe hydrauliczną i cyka dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agroplus to nawet ma taką kabine jak roler

 

Niedaleko mnie ma dx 6.30 , mamy przez miedze pole i jak orał na pszenice to pięknie pracował silniczek

 

W sąsiedniej miejscowości kupił gość dx 6.05 z turem chiff za 38000 zł i jeździł bez pneumatyki do lublina z burakami nim z hl 8011 i 4 t wywrotka obie z burtami 1m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sięnazywa odwaga smierć w oczach jak trzeba zachamować. Kolega o którym wcześniej pisałem też musiał dołożyć pneumatyke, sam załatwiałem mu z pod Krakowa spręrzarke za 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze o WOM-ie te dwa wałki to wygłądają jakby były blisko siebie czy nie przeszkadza to podczas skęcania może jeden można wyjąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno przeszkadzać.Przecież takiej fuszerki nie wypuścili by na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To sięnazywa odwaga smierć w oczach jak trzeba zachamować. Kolega o którym wcześniej pisałem też musiał dołożyć pneumatyke, sam załatwiałem mu z pod Krakowa spręrzarke za 700 zł.

 

jeździł w nocy a na koniec miał nawet problemy z chamulcami w ciągniku , jego ojciec też jest niezły bo ciągał taki sam zestaw jak ja 110 km MF czyli HL 8011+ brandyska ale on robił to 912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam df agrostar 6.81 i jestem zadowolony ciągnik z 98 r nie przesadzona elektronika super skrzynia automatic power shift 36\36 198 km (prawdziwa moc sprawdzone) ciągnik mam od stycznia 2006 uprawiałem pod kukurydze 25 ha w jednym kawałku deutzem i agregatem dublet record maxi dan 6m pół zawieszany ( swoją droga świetne maszyny i nie drogie) jechałem około 12-15 km \h całość roiłem 6h.30 mim z wykończeniem tzw na gotowo

wschody były bardzo ładne

Czesc ja też mam DF agrostara 6.81 i jak na razie to się dobrze spisuje, miałeś już może jakieś problemy z elektroniką w skrzyni biegów czy cokolwiek?? Bo ja miałem i w sumie to sam nie wiem co była za przyczyna obajwa był taki że ciągnik jakby się blokował i nie można było ruszyć z miejsca. Myśle że to chyba jakiś elektrozawór się zawiesił i włączał jakby 2 biegi w jednym czasie. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

bo ci zgasł heh i ma takie zabezpieczenie cudo ,że musisz przekrecić kluczyk w lewo potem wprawo tzw.. restart komputera...... nie trzeba gasic silnika przy tym ,myśle że przez te parę sekund nic nei powinno sie stac;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanko bo miesiąc temu Kupiłem z Holandii Deutz Agrostar 6.71 z roku 95 i zaplacilem 11 tys euro przepłacilem?? traktor ma 11 tys mth i mam takie pytanko jak mam zalożone z tylu opony 520/80 R38 to jakie powinny by z przodu????? bo mam załozone 420/60 R28 wydaje mi sie ze są raczej za małe..... jakby mogł by mi ktos pomóc bede bardzo wdzieczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie przekręcajcie kluczyka to jest restart systemu jak robisz to za czesto to ci padnie system i kaplica mam katalogi części do deytza fahra na cd jak chcecie sie więcej dowiedzieć to dzwońcie albo piszcie mój tel 781272726

ja akurat robie skrzynie biegów w swoim a jeśli chodzi o zawieszające się biegi to musze mieć więcej inf bo sa ze3 podstawowe przyczyny w najgorszym przypadku 4 dni w warsztacie i hula ja troche się na tym znam i moge dużo powiedzieć jak chcesz sprawdzić czy to elektrozawór to more ci powiedzieć jak to zrobić w 15 min ale opisać to trudno zadzwoń mam zdj skrzyni w swoim i katalog części , dobre kontakty z mechanikami ale to w ostateczności

 

OSTRZEGAM NIE WYSYŁAJCIE SKRZYNI BIEGÓW DO REMONTU DO NIEMIEC BO ODSYŁAJĄ JE WYJĘTE Z INNYCH CIAGNIKÓW(ZŁOMÓW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie co sądzicie o ciągniku Deutz-Fahr AGROSTAR 6.71??? dobra maszyna, nie psuje się? mocny jest, i ile pali??? Warto go kupć??? Myślałem o troche większym ale boje się dżojstika.... a chcem kupic agrostara 6.71 bez dżoja..... Napiszcie coś o nim. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie co sądzicie o ciągniku Deutz-Fahr AGROSTAR 6.71??? dobra maszyna, nie psuje się? mocny jest, i ile pali??? Warto go kupć??? Myślałem o troche większym ale boje się dżojstika.... a chcem kupic agrostara 6.71 bez dżoja..... Napiszcie coś o nim. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat agrotrona 180.7 jaqk te ciągniki sie sprawuja i wogóle wszystkie swoje spostrzeżenia jakie wyciągacie z ich użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam takie pytanko bo miesiąc temu Kupiłem z Holandii Deutz Agrostar 6.71 z roku 95 i zaplacilem 11 tys euro przepłacilem?? traktor ma 11 tys mth i mam takie pytanko jak mam zalożone z tylu opony 520/80 R38 to jakie powinny by z przodu????? bo mam załozone 420/60 R28 wydaje mi sie ze są raczej za małe..... jakby mogł by mi ktos pomóc bede bardzo wdzieczny...

 

Tu masz wszystko http://www.konedata.net/Traktorit/dfAgrostar6-71.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wie Ktoś jaki olej zalać do skrzyni deutz fahr dx 4.50 ???

Z góry dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:) mam taki problem a mianowice, w ciagniku dx 160 mam odlaczone 2 drazki od pompy;/ i wydaje mi sie ze brakuje tam jakiejs czesci.. chodzi mi dokladnie o ta pompke do ktorej sa podlaczone drazki od pompy:) nie mam zadnych nr tej czesci wiec wieceij nic nie moge napisac. Jesli ktos by mogl podac mi jakies wiadowmosci co do tego bym byl wdzieczny:)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wie Ktoś jaki olej zalać do skrzyni deutz fahr dx 4.50 ???

Z góry dzięki .

a czy posiada ten ciagnik rewers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chodzi o srarsze modele Deutz to sie z wami zgodze sa praktycznie nie do zatarcia. Sasiad ma starego 80 km juz 7 lat i go chwali. A moze mi ktos powiedziec jak to jest z tymi nowymi Deutz bo zastanawiam sie nad kupnem nowego 85km. Jak ktos moze sie wypowiedziec na ten temat to z gory dzieki.[list=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...