Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać ile spala w czasie 1mtg Deutz Fahr Agroplus 75 z silnikiem 4T i Agroplus 85 z silnikiem 4 TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam kombajn deutz fahr 1202 z 115 konnym silnikiem mam problem paliwo dostaje się do oleju w misce olejowej .czy miał ktos taki problem i jak sobie z tym radzł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam interesuje mnie deutz agrostar i agrotron, 120-160 koni od roku 1993 w górę. Prosze o wypowiedzi użytkowników co myślą o takich maszynach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam interesuje mnie deutz agrostar i agrotron, 120-160 koni od roku 1993 w górę. Prosze o wypowiedzi użytkowników co myślą o takich maszynach.

agrotron 130 super maszynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym się dowiedzieć czegoś o tych ciągnikach:

-AGROTRON 120, 6.30, 6.45

-AGROSTAR 6.61, 6.71

w szczególności interesuje mnie agrostrar. Prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam kombajn deutz fahr 1202 z 115 konnym silnikiem mam problem paliwo dostaje się do oleju w misce olejowej .czy miał ktos taki problem i jak sobie z tym radzł?

Sprawdź wtryskiwacze czy działają prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam kombajn deutz fahr 1202 z 115 konnym silnikiem mam problem paliwo dostaje się do oleju w misce olejowej .czy miał ktos taki problem i jak sobie z tym radzł?

Sprawdź wtryskiwacze czy działają prawidłowo.

pompa wporzątku wtryskiwacze też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oraem deutzem agrostarem 6.81 z plugiem dowdeswel wywrotek 6skib 16 cali z przedpluzkiem pól zawieszany jezdzilem 7-11 km/h 1,2,3 biegi szosowe okoo1400 obrotów

wydajność 1.5 ha/h jestem bardzo zadowolony polecam ten sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam kombajn deutz fahr 1202 z 115 konnym silnikiem mam problem paliwo dostaje się do oleju w misce olejowej .czy miał ktos taki problem i jak sobie z tym radzł?

Sprawdź wtryskiwacze czy działają prawidłowo.

pompa wporzątku wtryskiwacze też

 

moze pompka paliwa ci przecieka.jak masz napedzana od walka rozrzadu to na 100% pompka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deutz agrostar 6.81 ma skrzynie pół automatyczna??? Słyszałem włąśnie ze one się psują.... I chcem znaleźć w normalnej skrzyni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM CIĄGNIK DEUTZ-FAHR AGROSTAR 6.31 ROK 92.

OD NIEDAWNA Z ODMY ZACZĄ KAPAĆ W WIĘKSZYCH ILOŚCIACH OLEJ, TAK OGULNIE CIĄGNIK PALI NA DOTYK NIE PUSZCZA ANI DYMKA PRZY OBCIĄŻENIU I WCZEŚNIEJ NIE BRAŁ ANI GRAMA OLEJU. CO MOŻE BYĆ POWODEM WYCIEKU OLEJU??? PROSZE O POMOC. MÓJ E-MAIL albert2@interia.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić Agrotrona K100 i zastanawiam siew czy nie wziąć K120 lub K110. Może ktoś ma jakiś z nich coś mi doradzi, nie wiem czy lepiej K110 czy K120. Czy K 120 będzie mocniejszy od K 110 w polu bo zawsze to 4 cyl wiec mniej paliwa niż K110. Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam zamiar kupić Agrotrona K100 i zastanawiam siew czy nie wziąć K120 lub K110. Może ktoś ma jakiś z nich coś mi doradzi, nie wiem czy lepiej K110 czy K120. Czy K 120 będzie mocniejszy od K 110 w polu bo zawsze to 4 cyl wiec mniej paliwa niż K110. Proszę o opinie.

witam moge ci poradzic zebys zajzal na www.agrofoto.pl tam jest dosyc duzo napisane o tym ciagniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM CIĄGNIK DEUTZ-FAHR AGROSTAR 6.31 ROK 92.

OD NIEDAWNA Z ODMY ZACZĄ KAPAĆ W WIĘKSZYCH ILOŚCIACH OLEJ, TAK OGULNIE CIĄGNIK PALI NA DOTYK NIE PUSZCZA ANI DYMKA PRZY OBCIĄŻENIU I WCZEŚNIEJ NIE BRAŁ ANI GRAMA OLEJU. CO MOŻE BYĆ POWODEM WYCIEKU OLEJU??? PROSZE O POMOC. MÓJ E-MAIL albert2@interia.eu

Zdążyłeś przeczytać, co ci napisałem w temacie który założyłeś bezprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłeś przeczytać, co ci napisałem w temacie który założyłeś bezprawnie?

 

 

witam. zdąrzyłem będe prubował dzięki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zostałem właśnie szczęśliwym (na razie) właścicielem

DF Agroxtra 6.17 z 94 roku. 6 cylindrów, 115 koni bez turbiny, chłodzony powietrzem.

Może ktoś ma doświadczenia z takim traktorem i chciałby mnie trochę oświecić.

Poszukuję też katalogu i instrukcji do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy użytkownicy DF poumierali ?

A może jestem jedynym w Polsce, samotnym właścicielem DF Agroxtra 6.17 ?

Słyszałem (myślę, że to plotka) że czterocylindrowe silniki chłodzone powietrzem są OK, a w pięciocylindrowych zdarza się słabsze chłodzenie ostatniego cylindra i jego szybsze zużycie. Co w takim razie z moim sześciocylindrowym ? Może ma wydajniejszą dmuchawę ?

Może ktoś wie jakiej średnicy kule mają być do ramion podnośnika - kupiłem

56 mm, ale są troszkę za małe -więc 57 czy 58 mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze z na forum nikt nie ma ma takiego ciagnika

jak bys chcial to jezeli chodzi o agrotrona 130 sluze pomoca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam same lamborgini 150KM (sześciocylindrowy) i chłodzony powietrzem. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, chłodzenie jest bardzo dobre. Jeszcze nigdy mi temperatura nie podskoczyła zbyt wysoko.Jak są radiatory utrzymywane w czystości to nie ma prawa się zagrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi

Może ktoś wie gdzie zdobyć instrukcje obsługi do Agroxtra 6.17 w wersji papierowej lub na CD.

Chyba nie były sprzedawane w Polsce, więc instrukcja po polsku może być nieosiągalna, ale może chociaż po niemiecku lub angielsku ? Przydałby się też katalog części zamiennych.

Doradźcie też co zrobić z olejem do hydrauliki - jeśli mało i nie jestem pewien jaki jest - wymienić cały czy dolać olej hydrauliczny ? A co z resztkami oleju w siłownikach przyczep ? Do tej pory używałem U 914 a tam jest hipol ze skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim agrostarze wymienilem olej na nowy. Użuwam go tylko przy orce i uprawie wiec zaczepilem najpierw te maszyny i wymieszalem olej aby nie byl czysty hipol (bo wczesniej pracowalem z tymi maszynami ciagnikiem co mial w skrzyni tez hipol) i wyminilem na nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...