Skocz do zawartości
Gość dumny

Ciągniki Deutz-Fahr - tylko tu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co mi powiecie o Agrofarmie100?jak sie prawuje czy ktoś mógłby mi załatwic zdjecia kabiny z lepszym wyposarzeniem tzn rewers hydrauliczny ehr i te rózne bajery mój email: Zaleszczak@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie co powiecie o ciagniku dutz 4,61 bo mam takiego w kupnie z 92 roku za 55 tyż zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym to ten kredyt na farmera w stosunku rocznym nie jest taki tani ale mówiono , że ma być to procent stały u dilera a jak przyszło co do czego to bank pisze małymi literkami pod spodem oprocentowanie mioże uledz zmianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc kredytów ma taki dopisek bo to wszytko zalezy od tego jaka stope ustali NBP, jesli oni podnosza o 0,25% to i banku musza podnies. Nie ma kredytów bez takiego zapisu przynajmniej preferencyjnych dla rolnictwa a zwykłych także. Nie ma co sie bac tego zapisu bo on sie tyczy włąsnie zmian stóp procentowych NBP bo sam bank nie może nagle o 10% ci podnisc oprocentowania jesli spłacasz w terminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak ktoś bierze kredyt na 7 lat to róznie moze byc mo że zostać na koniec w skarpetkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do biały 2005 a wieśz może w jakim banku można wziaśc kredyt np. pod hipotekę , żeby był stały procent do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko w erze Nie ma takiej opcji zeby był stały procent zagwarantowany. Jaj ma m2 kredyty preferencyjne jeden 4lata drugi 3 lata i jeden na hipoteke drugi tylko poreczyciele i nie widze jakiejs zmiany a jak obserwowałes to od tamtego czasu nawet spadła stopa procentowa a sa one na 8lat. i nie ma co sie bac bo złotówka jest mocna i bedzie mocniejsza żeby łatwiej wejsc w euro

 

Bo banki w umowach zawiraja zapis ze oprocentowanie bdzie wynosiło np. WIBOR+np 2% te 2%to zysk banku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem wziaść na ten kredyt fabryczny ciagnik to wibor juz wynosił 5 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z użytkowników deutza ma w nim ASM. Może mi ktoś powiedzieć co to jest, lub do czego to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASM to system, który automatycznie wyłącza blokade przedniego mostu jak skręcisz kołami, i wyłącza przedni napęd jak przekroczysz 15km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oglądałem dzisiaj DX 110 z 86r - 28000 zł. Opony łyse, ok. 10000mth na liczniku, bez zaczepu. silnik całkiem ładnie pracuje.

Co mylicie o takim ciągniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to deutz fahr dx 110 produkowali od 1978-83 wiec to nie moze byc rok 86 chyba ze mam bledne informacje...

 

mialem kiedys DX 110 no i chodzil bez zarzutow ma ok 105 KM ciagałem nim agregat aktywny z siewnikiem 3m pod gory troche sapal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, produkowany był w latach 78-83. No, ale to nie jest najważniejsze, czy zakup ciągnika w takim stanie i przy takiej cenie to byłby dobry interes? I na co jeszcze zwrócic uwagę?

Ja mam akurat siewnik 2,5m i myślę o dokupieniu brony wirnikowej. Wydaje mi się, że tych 100koni wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Posiadam instrukcje obslugi do DEUTZ-FAHR AgroStar DX 4.61, DX 4.71, DX 6.11, DX 6.31, DX 6.61 jest ona na płycie w jezyku niemieckim jak by ktos potrzebowal moj e-mail: rkrystian@interia.eu lub nr gg 10024523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nową końcówke wałka odbioru mocy do ciągnika Deutz-Fahr Agrotron 6.45 pasuje także do innych modeli

 

 

Mój e-mail: rkrystian@interia.eu lub gg 10024523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spójrz na tura jakie zużyte łączniki ma... ciągnik zawsze szybciej z turem sie wypracowuje ajesli tur jest tak zuzyty to i ciagnik dostał popalic, ponadto czesto jak jest tur to zakladany był balast naokrągło tak ze... ja bym miał wątpliwości wogole, ale jeżeli juz chcesz to zajedz i zobacz jak sie ma w realu bo to najlepsza analiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. chce kupic Deutz Fahr agrotrona 6.05 TT z 1997 roku. Mozecie mi cos o nim powiedziec jak on sie spisuje. ciagnik ktory znalazlem jest z turem nie wiem czy to dobrze czy zle choc tur jest mi potrzebny ale obawiam sie ze moze byc wypracowany co o tym ciagniku sadzicie na co zwrocic uwage? co sprawdzic i jak? nie za duzo w nim elektroniki?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

znajomy ma problem ze swoim deutzem...

traktor jest z 1989roku 6- cylindrowy, 145KM, chłodzony powietrzem (symbolu nie pamiętam).

problem tkwi w tym, że nie można znaleźć korka wlewu oleju do tylnego mostu (hydraulika). korek spustowy został znaleziony. nawet została podniesiona podłoga i niestety nie można znaleźć owego korka.

podejrzewam, że w większości starszych deutzów korek wlewu był podobnie rozwiązany...

bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nieszczęsnego korka.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale olej w hydraulice jest pewnie osobno niż olej w skrzyni i moście. Przynajmniej tak jest w mniejszych... A w tych mniejszych wlew oleju do skrzyni i mostu jest z boku skrzyni, a do hydrauliki z tyłu koło szybkozłączy (blisko górnego mocowania TUZ), czasami zamiast korka może być podłączony przewód ze szybkozłączem wykorzystywany np dla powrotu oleju z tura. Ale to jednak zależy od dokładnego typu ciągnika a nawet rodzaju kabiny.

To co podałem dotyczy serii DX 3...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...