Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ja zdaję na początku kwietnia. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i spostrzeżenia na temat przebiegu egzaminów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!czy zdaje ktoś egzaminy w II terminie??ja jestem z woj. małopolskiego.Byłoby fajnie poznać kogoś kto wtedy zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy posiada ktoś wszystkie "materiały merytoryczne" udostępnione w ramach szkolenia "Technik Rolnik"? tudzież może orientuje się ktoś czy zagadnienia są identyczne jak w przypadku szkolenia na rolnika robotnika wykwalifikowanego?

proszę o odpowiedź na forum lub by gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jutro pierwsze egzaminy a ja prawie się nie uczyłem!! Jak dam rade to we wtorek napisze co i jak. Ewentualnie jak nie będe miał czasu to napewno w piątek będzie notka. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

I jak wrażenia po wczorajszym dniu???

Jakie pytania i jaka komisja??

Niech ktoś coś wreszcie napisze

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zda się egzaminu z któregoś przedmiotu to będzie można poprawić go dopiero w sesji jesiennej Egzaminy wcale nie są takie lajtowe. Umiesz to zaliczasz, nie to do widzenia. Wczoraj z podstaw produkcji roślinnej oblali 6 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są to testy wyboru, czy też inny sposób zdawania? Ja zdaję już za tydzień czyli 19-23.03. Strasznie się boję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani zdający obecnie na technika rolnka proszę napiszcie jak wyglądaja egazminy ustne i praktyczny plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć swoj egzamin bede miał dopierom w czerwcu to dołączam sie do pytania poprzedników--jak to wygląda i czy idzie to zdać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Egzaminy są ustne. Odpowiada się na 3 pytania. 15 minut na przygotowanie się i odpowiada się przed 3-osobową komisją. Nie chcę straszyć ale wcale nie jest łatwo. 6 osób na 24 oblało z produkcji roślinnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W I edycji technik rolnik ok. 10% kobiet nie zdało egzaminu z gospodarstwa domowego. Pytania w stylu pierwsza pomoc, co powinna zawierać apteczka domowa. Życzę wszystkim Paniom powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak trzeba odpowiedziec zeby zaliczyc?? wystarczy 4-5 zdan na kazde pytanie?

mozesz napisac jakie miales pytania??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdaje w drugim terminie :/

za duzo sie nie uczylam i jescze polowa przede mna.

podajcie jakie mieliscie pytania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ.

 

Piście co i jak na tych egzamach , Z pewnościa wszyscy na to czekają. Wielkie dzięki!!!!!!!!!

 

Zdającym życze powodzenia!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w materialach ostatnio dodano : Czynn.Prod.Roln.

Podst.Rach.Ekon.. czy z tego tez beda egzaminy ? :> bo w harmonogramie egzaminow tych dwoch przedmiotow nie ma... ale za to sa : Technologia Produkcji Roślinnej, Technologia Produkcji Roślinnej (to chyba jest w materialach z Pr roslinnej i zwierzecej ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody rolnik jak zdajesz w Łowiczu to napewno nie w czerwcu bo tam następna sesja październik, listopad; podst. roślinnej - np. urządzenia melioracyjne jakie są, ich zadania, konserwacja,, rodzaje gleb w polsce,, scharakteryzuj orkę; zwierzęca - choroby poporodowe, cykl płciowy samic, zarządzanie - wszystko o firmach, zarządzanie nimi podatki i takie tam, mechanizacja jest w miare łatwa np. systemy chłodzenia silnika, od czego zależy wydajność kombajnu, co jest bardziej plastyczne stal czy żeliwo, spiosoby usuwania obornika itp. marketing jest też nie najłatwiejszy np. źródła wtórnej informacji rynkowej, na czym polega standaryzacja i adaptacja produktu, od czego zależą ceny produktu

Ja zdałem wszystko mam to już za sobą, dużo zależy od tego na jakie pytania się trafi. Ogólnie podejście komisji jest różne, do osób starszych mają lepsze nastawienie. Jak ktoś myśli, że ten kurs to jakiś plus (ja tak myślałem) to się myli, komisja często nawet nic nie wie o takim kursie że był. Nie popełniajcie tego błędu co inni jak nie zdali jednego egzaminu to rezygnowali, jak się nie zda danego przedmiotu to w następnej sesji zdaje się tylko ten przedmiot.

Trzeba też być wygadanym bo częsko można zjechać z tematu i to ratuje. Jak ktoś jeszcze coś chce ważnego to 608590710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DARO DZIEKI ŻE MNIE TROCHE OŚWIECIŁEŚJESTEM JUŻ MNIEJ PRZERAŻONA NIE WIEM TYLKO JAK WYGLĄDA EGZAMIN PRAKTYCZNY CZY COŚ MOŻESZ NA TEMAT POWIEDZIEĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nas temat praktycznego nic nie wiem dzisiaj zdają a ja jestem zwolniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję daro244 zdanego egzaminu i bardzo dziękuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

GRATULUJE daro244!!!!!

 

Jedyny który jak narazie cos powiedział na temat tych egzamów.

Długo nad materiałami siedziałeś? Komisja taka niezjadliwa? Wsumie dużo z każdego przedmiotu oblali?

 

Pozdrawiam. 3maj cie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

czyli nei jest tak latwo... a o ktorej godzinie koncza sie mniej wiecej egzaminy kazdego dnia ? :>

 

moze polecicie jakas ksiazzke z marketingu, w materialach jest tylko kilka stron :/ a jak widze ta wiedza nei wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad materiałami siedziałem tylko w te dni kiedy były egzaminy od rana do egzaminu czyli nie za wiele, ale pomogło bardzo doświadczenie z własnego gospodarstwa. egzaminy troche trwają bo jak zaczynaliśmy o 15 to czasem i do 20, dwa egzaminy prowadzone są jednocześnie są dwie kolejki raz zajmujesz jedną zdajesz wychodzisz stajesz w drugą zdajesz i spoko ; życzę wszystkim takiego szczęścia jak mi dopisało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czym polega standaryzacja i adaptacja produktu i od czego zależy cena produktu??

czy ktoś może napisać coś na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...