Skocz do zawartości
wjacek

AgroPomiar GPS - program do pomiaru pól

Rekomendowane odpowiedzi

Pablp79

Napisz jaki masz problem może ja ci pompgę jak AgroPower nie chce też kożystam z tego programu i obecnie już nie mam z nim problemów.

Instrukcje masz na CD instalacyjnym w pdf-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że ta instrukcja jest tylko do szybkiego pomiaru a co z resztą funkcji programu?

No i chciałbym jakoś wykonać wydruk w określonej skali (takiej jaka jest na załączniku graficznym) z pomiaru działek rolnych, żeby można było dokładnie te działki odwzorować na załączniku, a na dzisiaj jest to niemożliwe, liczę na to, że producent szybko udostępni aplikację do tego typu wydruków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie z AgroPower mamy koniec marca a aktualizacji jak nie było tak niema a już robimy pomiary.

Pewnie bedziemy żądać zwrotu pieniążków za program kiepska reklama dla firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi wczoraj, że niby udostępnią aktualizację do końca tygodnia?? Ale tych terminów podawali mi już kilka i jak do tej pory z żadnego się nie wywiązali!! Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pisałem do nich i też otrzymałem taki termin... Dajmy jeszcze 2 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - i mamy nową wersję, wywiązali się z tych ostatnich obietnic. Zobaczymy tylko, czy będzie toto poprawnie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych testach, jak dla mnie niewiele sie poprawiło, czekam na Wasze opinie (testowałem na Asusie 636N, w szczerym polu, w słoneczny dzień, przy 12 widocznych satelitach i fixie z 5 gubiło mi sygnał co kilka kroków...)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Che che z Mierniczym to nie do pomyślenia raz dziennie to mi się zdarza że zgubi sygnał ale po 5 s. już jest ok.

Postaram się sprawdzić jak jest z AgroPower w najbliższych dniach choć mam sporo pracy jeszcze.

Testujcie Panowie dalej pozdrawiam wjacek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś program na system Wndows mobile 5 for smartphone? Mam taki system na telefonie toshiba g500 i posiadam także moduł GPS. Chciałbym go wykorzystać do pomiarów kilku działek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d-max: możesz wykorzystać Tracklaba do tego celu - u mnie na windows mobile 6 działa bez zarzutu, a producent zapewniał mnie że pójdzie na każdym windowsie startując od 2003 (jesli tylko dziala na procesorze arm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania palmtopa Eten X600 + AgroPomiar GPS (legalna wersja).

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga użytkownicy programu !!!

Czy wiecie, że po zmianie ROM-u w urządzeniu PDA przy ponownej instalacji system generujący kod aktywacyjny stwierdzi, że zmieniliście urządzenie?

Co na to Firma AgroPower?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...