Skocz do zawartości
korsarz

Zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam tutaj do wpisywania i śmiecenia tutaj możecie wpisywać co wam do tych pustych główek wpadnie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba dla chcącego nic trudnego, jednym słowem jak ktoś chce to sam znajdzie ten temat jak np ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiegoś psychologa czy innego terapeutę znajdziesz żeby robił analizy psychofizczne zdrowia umysłu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niewiedziałem gdzie to wżucić więc pisze tutaj. Chłopakai mam wielką prośbe do was miałem zaznaczoną strone z takim obiążnikiem 800kg ta TUZ ale miałem format i przeglądarke diabli wzieli więc jeśli by ktoś z was natknął sie na coś takiego to bardzo byłbym wdzięczny za link do strony. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam wzór to już możesz zrobić sam - starą maszynę (najlepiej siewnik lejkowy lub coś podobnego) możesz dospawać parę prętów zbrojeniowych i dostosować zaczepy do cięgien, parę desek do oszalowania, ćwierć tony cementu i trochę piachu i masz gotową maszynkę w cenie ok. 300 zł + VAT czyli robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale chodzi mi oto żeby to jakoś w miare wyglądało wiem że to sporo kasy ale cóż . Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś stronki z takimi żeczami to będe bardzo wdzięczny za przekazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku sprzedałem 20 jałówek też myślałem o mamkach. teraz nastawiam się tylko na opasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsarz obore wybudowałem no 90 dużych byków poza tym mam stare zabudowania. chcę trzymać 100-120 opasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
korsarz obore wybudowałem no 90 dużych byków poza tym mam stare zabudowania. chcę trzymać 100-120 opasów

 

 

 

Jaka to obore postawiles na opasy? Jakas wiate czy narmalna obore jak wolnostanowiskowo tylko w srotku wygrodzenia porobiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil obore postawiłem po staremu ściany z silki bez stropu tylko konstrukcja dachu pokryta eurofalą. środek jest przejazdowy a wygrodzenia są po obu stronach stołu paszowego. obora na głęboką ściółke wolnostanowiskowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...