Skocz do zawartości
morga

dotacje dla mlodych rolnikow

Rekomendowane odpowiedzi

Pogubiłam się w tym wszystkim!Mój tata darował mi 5czerwca2006r gospodarstwo 17ha w zamian za rente strukturalną,czy w tym przypadku mogłabym starać się o premię?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie uwazacie ze zapis w młodym rolniku o koniecznosci odbycia słuzby wojskowej przy ubieganiu sie o premie jest idiotyczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy nie uwazacie ze zapis w młodym rolniku o koniecznosci odbycia słuzby wojskowej przy ubieganiu sie o premie jest idiotyczny?

 

 

!!!!! !!!! A uregulowany stosunek do służby wojskowej nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uregulowany stosunek do służby jestem w stanie zrozumieć ale odbyta służba to chyba jakieś semantyczne nadużycie ze strony gryzipiórków z MRiRW (Mniejszy Rozwój i Rozwalanie Wsi)

A tak poważniej to odpowiedź jakiej udzielono Karolowi jest obiecująca ale najlepiej jak nikt nie będzie się podniecał bo potem rozczarowanie z powodu braku możliwości ubiegania się o premię może pognębić nawet najbardziej twardych rolników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wy powaznie mowicie o tej sluzbie wojskowej? ja o tym nic nie slyszalem. dajcie mi namiary na takie zapiski z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mała pomyłka miało byc uregulowany stosunek do służby wojskowej . to wiadomo cosik wam o tym zapisie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...