Skocz do zawartości
morga

dotacje dla mlodych rolnikow

Rekomendowane odpowiedzi

Pogubiłam się w tym wszystkim!Mój tata darował mi 5czerwca2006r gospodarstwo 17ha w zamian za rente strukturalną,czy w tym przypadku mogłabym starać się o premię?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy nie uwazacie ze zapis w młodym rolniku o koniecznosci odbycia słuzby wojskowej przy ubieganiu sie o premie jest idiotyczny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy nie uwazacie ze zapis w młodym rolniku o koniecznosci odbycia słuzby wojskowej przy ubieganiu sie o premie jest idiotyczny?

!!!!! !!!! A uregulowany stosunek do służby wojskowej nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uregulowany stosunek do służby jestem w stanie zrozumieć ale odbyta służba to chyba jakieś semantyczne nadużycie ze strony gryzipiórków z MRiRW (Mniejszy Rozwój i Rozwalanie Wsi)

A tak poważniej to odpowiedź jakiej udzielono Karolowi jest obiecująca ale najlepiej jak nikt nie będzie się podniecał bo potem rozczarowanie z powodu braku możliwości ubiegania się o premię może pognębić nawet najbardziej twardych rolników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Wy powaznie mowicie o tej sluzbie wojskowej? ja o tym nic nie slyszalem. dajcie mi namiary na takie zapiski z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe mała pomyłka miało byc uregulowany stosunek do służby wojskowej . to wiadomo cosik wam o tym zapisie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi