Skocz do zawartości
Gifteo

Doradztwo w sprawie pozyskiwania funduszy unijnych

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza firma specjalizuje się w pełnej obsłudze prawnej i ekonomicznej sektora rolniczego i przetwórczego w zakresie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej.

Dzięki naszej pomocy przedsiębiorcy oraz rolnicy otrzymali w 2006 roku prawie 18 milionów złotych bezzwrotnej pomocy ze środków unijnych, zarówno na zakup wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń jak również żywego inwentarza oraz refundację kosztów inwestycji budowlanych w zakładach produkcyjnych i gospodarstwach rolnych. W roku bieżącym beneficjenci podpisali już ,dzięki naszej pomocy, kolejnych 688 umów na dofinansowanie różnych projektów. (stan 15 listopada 2006).

Nasze doświadczenie i profesjonalizm w doradztwie prawnym i finansowym oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają na stwierdzenie, że nie zdarzyło się nam jeszcze, aby wniosek przygotowany przez nas został odrzucony - mamy więc 100% skuteczności w pozyskiwaniu unijnych funduszy.

Co jest bardzo istotne, nie obciążamy Państwa prawie żadnymi kosztami, nasze wynagrodzenie jest refundowane również ze środków unijnych, a przysługuje nam dopiero wtedy, gdy macie Państwo zagwarantowane środki z odpowiedniego programu pomocowego. Zapewniamy całkowite, rzetelne i profesjonalne przygotowanie wniosku, od uzyskania wszelkich niezbędnych zaświadczeń i pozwoleń, poprzez całą dokumentację projektową i ekonomiczną przedsięwzięcia aż do podpisania umowy na dofinansowanie.

Gwarantujemy Państwu indywidualną opiekę doradcy ds. funduszy unijnych, który na bieżąco będzie informować o postępach w pozyskiwaniu dotacji. A Państwo czekają już tylko na wpływ środków na rachunek bankowy.

Zatem prosimy nie zwlekać, już teraz, z pewnością, znajdziemy dla Państwa odpowiedni program na dofinansowanie wszelkich Waszych potrzeb i kompleksowo obsłużymy cały proces pozyskania funduszy w roku 2007. Warto przygotować kompletny wniosek w tym roku, aby mieć gwarancję otrzymania środków w roku przyszłym. Prosimy pamiętać, że większość programów pomocowych jest realizowana w kolejności zgłoszeń. Oczekujemy na Państwa telefon.

 

Grzegorz Urbaniak

509 527 967

grzegorzurbaniak@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo a jakie wnioski chcecie już teraz wypełniać jeśli nie działa żaden program nie ma jeszcze akredytacji, rozporządzeń i wniosków na nowe programy 2007-2013 ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autor tematu nie ma w tej chwili zbyt dużo zajęć, jak chyba większość doradców od spraw pozyskiwania funduszy unijnych i próbuje pomóc swoim klientom.

Jak sam wiesz we wnioskach jest masa " rzeczy" np bonitacja gleby...

Jeśli klient ma 80 działek, to ile czasu musisz spędzić na liczeniu?

A czy aby ma wypisy z Rejestru gruntrów? Itd.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas było tak, że nasze koszta także były refundowane z UE

Nie zostało to jeszcze dokładnie określone w nowy PROW 2007-2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dotychczas było tak, że nasze koszta także były refundowane z UE

Nie zostało to jeszcze dokładnie określone w nowy PROW 2007-2013

...jak słyszę słowo KOSZTA u osoby, która miałaby mi doradzać to....

to ja dziękuję bardzo, wolę sama te KOSZTY ponosić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie dziala kontakt z ta firma:)

 

napisalem do nich +/- tydzien temu.... i ... nikt mi nie odpowiedzial

 

hehe ciekawe co teraz napisze autor tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem w sobotę wieczorem, a w poniedziałek już dzwonili, więc kontakt jest wg mnie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie dziala kontakt z ta firma:)

napisalem do nich +/- tydzien temu.... i ... nikt mi nie odpowiedzial

hehe ciekawe co teraz napisze autor tematu...

 

Na jaki mail Pan wysyłał info ?

Proponuje psiać bezpośrednio do mnie g.urbaniak@dhs.type.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pytanie co sądzicie o takich firmach co uzupełniaja wnioski wzamian za zakup w tej firme maszyn??? macie jakies doświadczenia z takimi ludzmi, czy dobrze to robia??? Prosze o podzielenie sie swoimi uwagami!!!

 

Mamy zamiar kupć ciagnik rolniczy (65-75 KM) w ramach SPO. I poszukujemy gdzies jakieś pomocy w uzupełnieniu takiego wniosku. A w naszej gminie w ODR nikt takiego wniosku nie składał wiec tam nam nie pomoga uzupełnić takiego wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem wszyscy szanujący się dealerzy pomagają wypełniać wnioski-

(jednak gdy w gosp jest produkcja zwierzęca niechętnie je wypełniają)

co ciekawe te wnioski często szybciej przechodzą niż wnioski wypełniane w odr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODR powinien umieć wypełnić taki wniosek, w końcu od tego są żeby doradzać, a skoro nie umią wypełnić wniosku z PROWU a nie SPO którego juz nie ma , to ODR do likwidacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze w naszym rejonie ODR jeszce nikomu nie uzupełniał takiego wniosku od kiedy jesteśmy w UE (nikt poprostu nie składał wiec raczej nie maja doświadczenia w uzupełnianiu i w formalnościach jakie nalezy spełnic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Aga i Tom: Kurcze blade gdzie wy mieszkacie?? To niemożliwe żeby ODR powiedział że nie wypełni wniosku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 raz korzystałem z usług ODR-u i życzył bym sobie żeby to było ostatni raz.To co mnie tam spotkało to ogólny brak wiedzy,chamstwo,kolesiostwo,prywata-za państwowe pieniądze.Do likwidacji te bandę nierobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak należy pamiętać że są jeszcze porządni pracownicy ODR.

Z mojego doświadczenia mogę wam powiedzieć że po pierwszym kontakcie z pracownikiem ODR byłem całkowicie załamany. Wypełniał mi wniosek na dopłaty obszarowe i na premie dla młodego rolnika.

Jeden jak i drugi kompletnie spartolone.Wniosek o premie do całkowitej poprawy.

No i wtedy skierowałem się do innego pracownika. Kompletnie inne podejście i rozeznanie w temacie. Wniosek na młodego rolnika poprawiony bezbłędnie.

Tak samo z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji.

Czasami są jeszcze solidni pracownicy ODR-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny przypadek, pojechałem kiedyś do doradcy rolnego, a ten wiedział tyle co ja albo i mniej, ale następnego dnia byłem u innego i bez porówniania, nawijał na każdy temat, wiedział wszystko co chciałem, znam jeszcze jednego solidnego doradce"panią doradce"więc trzeba poszukać sobie odpowiedniego i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym zawodzie są świetni fachowcy, przeciętni i partacze. W ODR jest jeszcze kupa fachowców z poprzedniej epoki którzy chca doczekać do emerytury. A wszyscy narzekają na marne płace. Może to się teraz zmieni, bo słyszałem że teraz za głupi wniosek o dopłaty obszarowe ludzie z ODR bedą mogli brać ustawowo 50zł!!! jak widać idzie ku lepszemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Euro Invest specjalizuje się w pozyskiwaniu środków unijnych na obszarach rolniczych (województwo łódzkie i ościenne). Oferujemy pomoc w uzyskaniu pieniędzy na modernizację gospodarstw rolnych, rozbudowę bazy przetwórczej. Kompleksowo obsługujemy wnioski - od pomysłu do wypłaty dotacji i rozliczenia. Dojeżdżamy do klientów! Zapraszamy do współpracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...