Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz opinie o Cargill to masz...

Dno dno i jeszcze raz dno

Po starym Cargilu tylko nazwa została nic więcej jak nie musisz to od nich nie kupuj jest wiele innych dużo lepszych wytwórni.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna producenta pasz lub gdzie mozna kupic koncentrat na klase jaj 0 SBP Susz nie produkuje od lutego tego roku......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbysta 2 kolego mam w okolicy Wipasz hage piast mozę któraś jest godna polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hobbysta 2 kolego mam w okolicy Wipasz hage piast mozę któraś jest godna polecenia

 

 

Wipasz = różna jakość , wyniki ale dobra cena

Piast= dobra jakość, sucho i wysoka masa żywca ale i cena też wysoka

Hage nie znam

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy, co sądzicie o paszy z Provimi? Mogę prosić o jakieś wyniki? Zastanawiam się, czy nie spróbować...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Provimi osiąga bardzo różne wyniki produkcyjne, słyszałem nawet o spożyciu w okolicach 2,10kg.....moi znajomi, którzy tuczą brojlery z okolic Łodzi bardzo chwalą ostatnio Wytwórnie Piast z Lewkowca, bardzo wysoka masa i niskie spożycia, cena natomiast jest dość wysoka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to Provimi osiąga bardzo różne wyniki produkcyjne, słyszałem nawet o spożyciu w okolicach 2,10kg.....moi znajomi, którzy tuczą brojlery z okolic Łodzi bardzo chwalą ostatnio Wytwórnie Piast z Lewkowca, bardzo wysoka masa i niskie spożycia, cena natomiast jest dość wysoka.....

 

 

 

Potwierdzam bardzo duże zużycie na Privimi nawet 2,20 !!!!na kg przyrostu!!!! skandal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to Provimi osiąga bardzo różne wyniki produkcyjne, słyszałem nawet o spożyciu w okolicach 2,10kg.....moi znajomi, którzy tuczą brojlery z okolic Łodzi bardzo chwalą ostatnio Wytwórnie Piast z Lewkowca, bardzo wysoka masa i niskie spożycia, cena natomiast jest dość wysoka.....

 

 

 

Potwierdzam bardzo duże zużycie na Privimi nawet 2,20 !!!!na kg przyrostu!!!! skandal.

 

Dzięki Panowie! Czyli odpada...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to Provimi osiąga bardzo różne wyniki produkcyjne, słyszałem nawet o spożyciu w okolicach 2,10kg.....moi znajomi, którzy tuczą brojlery z okolic Łodzi bardzo chwalą ostatnio Wytwórnie Piast z Lewkowca, bardzo wysoka masa i niskie spożycia, cena natomiast jest dość wysoka.....

 

 

 

Potwierdzam bardzo duże zużycie na Privimi nawet 2,20 !!!!na kg przyrostu!!!! skandal.

 

Dzięki Panowie! Czyli odpada...Pozdrawiam

 

 

WITAM!

jestem w 3 tygodniu chowu brojlera, na paszy prowimi, to prawda zużycie duże, ale na przyrost nie moge narzekać, rosną jak szalone, choć cena paszy........wysoka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie dzisiaj słuchy o podwyżkach cen pasz w przyszłym tygodniu...Proszę,niech ktoś zdementuje te informacje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CARGILL +20zł/t kurczak, +30zł/t indyk. PROVIMI +20zł/t kuczak. Podobno Piast, AgroCentrum również ale nie wiem ile. Wszystko od poniedizałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CARGILL +20zł/t kurczak, +30zł/t indyk. PROVIMI +20zł/t kuczak. Podobno Piast, AgroCentrum również ale nie wiem ile. Wszystko od poniedizałku.

Witam, pierwszą informację otrzymałam własnie od Piasta,ale podobno wszyscy podniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakłaniają mnie do Wipaszu, nie wiem czy warto , a tam najlepiej to chyba za gotowke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od stycznia dałem się namówić Ha Ge Dyrektorce Pani I. na paszę. Powiem że zrobiłem dobrze trzeci rzut zacząłem rewelka 1 rzut 2,89 na 45 dobę i zużycie 1,77 drugi rzut 2,9 na 47 dobę i zużycie 1,82 teraz pisklaki mamją tydzień i ważą 189 g jestem zadowolony. chyba się u nich dużo zmieniło Dyrektorka to super fachowiec i8 trzyma to wszystko w ryzach, jmam nadzieję że dalej tak będzie.

a mój kolega z Żuromina też z nimi wstawił i zakończył 2,82 na 46 dobę i zużycie 1,81, też leci drugi rzut

 

słuchajcie czy wiecie ile według nowych przepis,ów będzie szt na metr kw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od stycznia dałem się namówić Ha Ge Dyrektorce Pani I. na paszę. Powiem że zrobiłem dobrze trzeci rzut zacząłem rewelka 1 rzut 2,89 na 45 dobę i zużycie 1,77 drugi rzut 2,9 na 47 dobę i zużycie 1,82 teraz pisklaki mamją tydzień i ważą 189 g jestem zadowolony. chyba się u nich dużo zmieniło Dyrektorka to super fachowiec i8 trzyma to wszystko w ryzach, jmam nadzieję że dalej tak będzie.

a mój kolega z Żuromina też z nimi wstawił i zakończył 2,82 na 46 dobę i zużycie 1,81, też leci drugi rzut

 

słuchajcie czy wiecie ile według nowych przepis,ów będzie szt na metr kw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wipasz to współpracuje z nimi od roku. nie mogę narzekać, cena paszy ok. zużycie paszy do 1.90 a jak raz przekroczyłem 2 kg to i umorzyli mi część paszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hage moze byc na pewno duzo lepsze niz wipasz mialem wipasz kury dalej sraja niz widza w okolicy juz pieciu hodowcow podziekowalo im.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie coś na temat Tasomixu. U mnie zużycie 3 rzut pow 1.95, jakie u was i jaka jest cena startera gdzie indziej, tu 1130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...