Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam opinii o paszy z wytworni Cehave .

Oferta cenowa fajna ale jak lubisz ścielić. Wysokie spożycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak na paszy z Deheus jak rosną, jak spożycie.A może polecicie jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak na paszy z Deheus jak rosną, jak spożycie.A może polecicie jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de heus kolego to u mnie zużycie na poziomie 1,83, przy wadze ok 2,55, także wydaje mi się że nieźle, po za tym trzeba uważać, bo jeśli masz słabsze piskle, to w 5 tygodniu mogą ci skoczyć trochę upadki, pojawia sie wodobrzusze, pasza poprostu jest za mocna na koniec i słabsza kurka może sobie z tym nie radzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję aktualnej opinii o paszy z Golpaszu Golub-Dobrzyń. Zużycie, ściółka, perzyrosty. Kiedyś się na nich pogniewałam, ale może się polepszyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny pasz dla brojlera od Provimi, dosche?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 4 rzuty jestem na Agrocentrum, przedtem Dossche. Spożycie jest bardzo dobre, dużo, dużo lepsze niż na Dossche. Niestety nie są tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na dossche, ostatni rzut waga 2,57, zużycie 1,88kg. dodam rzut praktycznie zimowy. niestety spore upadki - na poziomie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem na dossche, ostatni rzut waga 2,57, zużycie 1,88kg. dodam rzut praktycznie zimowy. niestety spore upadki - na poziomie 5%
Bzdury; dossche, piast, evialis zużycie ponad 2kg. przy wadze 2.5. De heus, cehave zużycia około 1.85-1.9 przy wagach 2.6-2.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alcapone, widze że mamy kolejnego kolesia, który wie wszystko i to najlepiej. Ja napisałem na temat dossche, tylr ile miałem na kurniku. w mojej okolicy znam chiodowców którzy osiągneli jeszcze nieco lepsze wyniki na dossche. A ty (specjalnie pisze małą literą), jakie masz prawo oceniać innych i posługiwać się np słowem "bzdury". Wiesz kolesiu że to jest obrażliwe. Myślę że to nie nie jest miejsce dla ciebie, na tym forum, i mam nadzieje że administrator cię szybko z niego wytnie. pa, pa, .......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasza Dossche 1 skład 39 doba, 2 składy 45doba śr.waga 2.76 spożycie1.88 upadki 2.9%,we wtorek skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ceny pasz dla brojlera od Provimi, dosche?

Pozdrawiam

Provimi qatro plus za gotówkę finisher 1310 zł , piast ostrów droższy: spozycia podobne ok 1,75 ale wagi na provimi 2,5 a piast 2,65 w 41 dobie. Ściółka lepsza na Piast i waga też ale są drodzy. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ceny pasz dla brojlera od Provimi, dosche?

Pozdrawiam

Provimi qatro plus za gotówkę finisher 1310 zł , piast ostrów droższy: spozycia podobne ok 1,75 ale wagi na provimi 2,5 a piast 2,65 w 41 dobie. Ściółka lepsza na Piast i waga też ale są drodzy. Pozdr

Witam.

Kolego podajesz cene netto czy brutto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ceny pasz dla brojlera od Provimi, dosche?

Pozdrawiam

Provimi qatro plus za gotówkę finisher 1310 zł , piast ostrów droższy: spozycia podobne ok 1,75 ale wagi na provimi 2,5 a piast 2,65 w 41 dobie. Ściółka lepsza na Piast i waga też ale są drodzy. Pozdr

Witam.

Kolego podajesz cene netto czy brutto.

Pozdrawiam

Netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ceny pasz dla brojlera od Provimi, dosche?

Pozdrawiam

Provimi qatro plus za gotówkę finisher 1310 zł , piast ostrów droższy: spozycia podobne ok 1,75 ale wagi na provimi 2,5 a piast 2,65 w 41 dobie. Ściółka lepsza na Piast i waga też ale są drodzy. Pozdr

jaki oddział provimi ma taką cene finiszera??? jak można oczywiśie. i ew. jaki tonaż/m-c masz kupić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ceny pasz dla brojlera od Provimi, dosche?

Pozdrawiam

Provimi qatro plus za gotówkę finisher 1310 zł , piast ostrów droższy: spozycia podobne ok 1,75 ale wagi na provimi 2,5 a piast 2,65 w 41 dobie. Ściółka lepsza na Piast i waga też ale są drodzy. Pozdr

jaki oddział provimi ma taką cene finiszera??? jak można oczywiśie. i ew. jaki tonaż/m-c masz kupić????

 

hej oddział V, były to ceny do końca marca, teraz zobaczymy, 100 t/m Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE ZCIEMNIAJCIE O PIAŚCIE BEZNADZIEJA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...