Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

i co na to byś poradził medox ?? to że tak jest to wiemy ale może by poradził coś w tym kierunku skoro tak piszesz

Medox radzi: Nie wstawiać !!! Nie wstawiać po dwudziestym, nie wstawiać przed dwudziestym, nie wstawiać po dziesiątym, nie wstawiać przed dziesiątym,itd.... Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje taka firma jak ha ge zalewo po totalnym spiepszeniu kilku rzutów nikt się nie odezwał mimo prób nawiązania kontaktu nie odzywają się nie kupujcie od nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Tasomixie ponoć spożycie po 2kg i więcej, Provimi truje kury,Dossche to od zawsze mokro i 2kg spożycie,na De Heus ponoć nie rośnie na końcu w ogóle.

Jest ktoś kto robi jeszcze dobrą paszę? 1500 przytulić za tone to każdy potrafi

Potwierdzam, wszyscy juz byli na kurnikach, to chyba trzeba samemu robić, nie ma dobrej wytwórni, wszyscy na robią w trąbe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak .Do tego walnąć mączki,jak wszyscy którzy robią sami i 300zł na tonie do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo. Przedstawiciel z Tasomixu mówi że nikt od nich nie odszedł tylko ja. JEST KTOŚ JESZCZE CO ODSZEDŁ? zuzycie 2.08, de heys 1,9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Tasomixie ponoć spożycie po 2kg i więcej, Provimi truje kury,Dossche to od zawsze mokro i 2kg spożycie,na De Heus ponoć nie rośnie na końcu w ogóle.

Jest ktoś kto robi jeszcze dobrą paszę? 1500 przytulić za tone to każdy potrafi

Potwierdzam, wszyscy juz byli na kurnikach, to chyba trzeba samemu robić, nie ma dobrej wytwórni, wszyscy na robią w trąbe.

Witam, jaka opinia na temat paszy z Dossche czy to dobra pasza.....czy wtopa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy istnieje taka firma jak ha ge zalewo po totalnym spiepszeniu kilku rzutów nikt się nie odezwał mimo prób nawiązania kontaktu nie odzywają się nie kupujcie od nich
wiem coś o tym porażka na całej skali kibel kibel kibel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy istnieje taka firma jak ha ge zalewo po totalnym spiepszeniu kilku rzutów nikt się nie odezwał mimo prób nawiązania kontaktu nie odzywają się nie kupujcie od nich
wiem coś o tym porażka na całej skali kibel kibel kibel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Tasomixie ponoć spożycie po 2kg i więcej, Provimi truje kury,Dossche to od zawsze mokro i 2kg spożycie,na De Heus ponoć nie rośnie na końcu w ogóle.

Jest ktoś kto robi jeszcze dobrą paszę? 1500 przytulić za tone to każdy potrafi

Potwierdzam, wszyscy juz byli na kurnikach, to chyba trzeba samemu robić, nie ma dobrej wytwórni, wszyscy na robią w trąbe.

Witam, jaka opinia na temat paszy z Dossche czy to dobra pasza.....czy wtopa. Pozdrawiam

 

biore doscha na nioske i jest wporządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosche-zużycie ok. 2,40 kg; upadki 15%, mokro i odleżyny.Wtopa

 

nie chce tu nikogo bronić ale zużycie 2,4 i upadki 15%.... hmmm.... wydaje mi sie że na tym stadzie nie był tylko problem paszowy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie jak MASTERKUK.Problem nie w paszy, a w pisklaku lub hodowcy.Karmię tą paszą,cudów nie ma ,ale zdrowotność stada względem paszy na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
janek1 Witam, jaka opinia na temat paszy z Dossche czy to dobra pasza.....czy wtopa. Pozdrawiam
ta z pszenicą dla brojlera ok.

Nie miałem, obecnie de heys, nie ma rewelacji, poprzedni 1,88 przy 2.4kg, ale był gorac, zobaczymy teraz, ciekawe jak tasomix, za tydzień kończy znajomy to będe wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze podajcie cene paszy i jaką wytwórnie polecacie[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosche to bardzo dobra paszarnia wiem bo sam z niej biorę!!!!!
Jak piszesz tak, to jakie masz wyniki na Dossche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to wciąż drogo panowie może najwyższy czas pomyśleć by samemu robić na dziś to koszt około 1200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI CHODZI O WYNIK TO OSTATNI 42 DNI 2,72 WAGA I 1,80 ZUŻYCIE A CENA Z DZISIAJ GROWER 2 1250 N FINISZER 1245 N 7 DNI PŁATNOŚĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...