Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

O to wciąż drogo panowie może najwyższy czas pomyśleć by samemu robić na dziś to koszt około 1200zł

 

Wszyscy walą mączkę i wychodzi dużo taniej (brutto) niż piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czy ktoś hoduje indyczkę na HaGe?

 

Jakie wyniki i spożycie na indyczce na innych wytwórniach.

 

Dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panowie czy ktoś hoduje indyczkę na HaGe?

 

Jakie wyniki i spożycie na indyczce na innych wytwórniach.

 

Dziękuję za informację.

Kolego HaGe to ostatnia paszarnia jaka bym chciał widzieć na swojej fermie. Pasza TRAGEDIA obsługa i ewentualne reklamacje bez odzewu mimo przyznania sie do spierdo.enia paszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed HaGe, na indyku od 3-ki do 4-ki potworna biegunka. Jeszcze gorzej bywalo tylko z Golpaszem! Znam hodowce, ktoremu Golpasz wykonczyl 1000 indyczek w tydzien, na krotko przed odstawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam od ha ge choć wykańczali mnie wynikamy pow.2kg zużycie dyro obiecał bonusy a teraz nikt się nie odzywa przez 4 miechy dla mnie oni są zerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panowie czy ktoś hoduje indyczkę na HaGe?

 

Jakie wyniki i spożycie na indyczce na innych wytwórniach.

 

Dziękuję za informację.

 

Jak masz w zasięgu spróbuj AgroCentrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady. co sądzicie o Wipaszu?

Prosił bym o jakieś liczbowe potwierdzenia

spożycie - waga końcowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za porady. co sądzicie o Wipaszu?

Prosił bym o jakieś liczbowe potwierdzenia

spożycie - waga końcowa

Na wipaszu miałem . 1,80/ 2,83. 44dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ile kosztuje starter w piaście na termin płatnośći 30 dniowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany ile kosztuje starter w piaście na termin płatnośći 30 dniowy
daj sobie spokój z Piastem sieczka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że Tobie nie wyszło na Piaście nie znaczy, że jest to norma....ja wiem o rewelacyjnych wynikach uzyskiwanych przez hodowców na ich paszy( Piast Lewkowiec)...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to, że Tobie nie wyszło na Piaście nie znaczy, że jest to norma....ja wiem o rewelacyjnych wynikach uzyskiwanych przez hodowców na ich paszy( Piast Lewkowiec)...pozdrawiam
nie zciemniaj paszowcu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachecam do dyskusji na nowo załozonym temacie HYDE PARK, tam mozemy poruszac wszystkie sprawy które nam- leżą na wątrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eko-Plon to cos takiego co powinno zniknac z rynku paszowego.Zadnych sukcesow w zywieniu drobiu.Wspolpraca z nimi konczy sie w sadzie gdyz oni sa zawsze niewinni.Bajer maja ich przedstawiciele opanowany i staraja sie zlapac desperatow drobiarskich i swoja produkcja ich dobijaja.Firma bez przyszlosci ale z bogata przeszloscia w negatywnym znaczeniu!!! Jest jeszcze kilkanascie firm tego typu i mysle ze dlugo juz nie pohasaja na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eko-Plon to cos takiego co powinno zniknac z rynku paszowego.Zadnych sukcesow w zywieniu drobiu.Wspolpraca z nimi konczy sie w sadzie gdyz oni sa zawsze niewinni.Bajer maja ich przedstawiciele opanowany i staraja sie zlapac desperatow drobiarskich i swoja produkcja ich dobijaja.Firma bez przyszlosci ale z bogata przeszloscia w negatywnym znaczeniu!!! Jest jeszcze kilkanascie firm tego typu i mysle ze dlugo juz nie pohasaja na rynku.

 

Odniose się głównie do ostatniego stwierdzenia. Więc czy twoim zdaniem najlepiej paść smoka aby pękł? czyli co proponujesz? CEDR..+WIP..+DEHE..+PROV(carg...)= 95%rynku paszowego? tylko że jak dojdzie do takiej sytuacji to bedą z nami robili co bedą chcieli (juz mamy przedsmak) i pasza będzie z marżą x 2 a hodowcy będą robić za darmo lub z minusem. Ja mysle że dobrze jest i zdrowo dla rynku jesli jest konkurencja ze strony mniejszych i lokalnych wytwórni paszowych, a czesc z nich ma naprawde dobre wyroby (nie bronie tutaj ekoplonu bo nie mam o nim opinii) ioby funkcjonowały na rynku jaknajdłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska trzymajcie sie z dala od eko plonu
co możesz doradzic jeżdzi i namawia i nawet jest bardzo upierdliwy trudno go wygonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za porady. co sądzicie o Wipaszu?

Prosił bym o jakieś liczbowe potwierdzenia

spożycie - waga końcowa

Od 3 lat na Wipaszu z małą przerwą. Ostatni rzut zakończyłem w październiku - 1,78kg/2,64/42 dni upadki 2,7% średnia z trzech kurników. Teraz przygotowuję się do ubiórki i będzie dobrze, po za ceną oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego tak źle piszecie o Ekoplonie ja paszę dla gęsi reprodukcyjnych biorę od nich od 3 lat i takich wyników jak po ich paszy nie było nigdy.Co do problemow z nimi nie bylo nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...