Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , czy nikt nie miał wczesniej takiej przygody z wytwórnią, czy nie chcecie pomóc lub nie wiecie jak.

 

Kolego, nie byłam w takiej sytuacji, ale wydaje mi się, że jak masz potwierdzenie beztlena w paszy badaniem labor. to sprawa załatwiona. Zgłoś reklamację i przedstaw swoje żądania, wytwórnia musi Ci zrekompensować straty. A w razie czego, masz wszystko co Ci potrzebne, żeby założyć im sprawę sądową. Dzwoń po swojego wet i on powinien pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poruszyłem temat u handlowca. oczywiscie oni teraz chca porobic u siebie badania z probek kontrolnych i pewnie u nich nic nie bedzie bo co powiedza pewnie sie nie przyznaja jak to wytwornia a wtedy napisze wam jaka to wytwornia i jak odpowiedzieli na reklamacje. Ale wiecie narazie chcem miec jeszcze mala karte przetargowa. bo nadchodza ciezkie czasy dala wytworni - konkurencja. na rynku u nas tez nie jest za ciekawie. wiec taka reklama nie bedzie im potrzebna w trudnych chwilach. a jezeli zachowaja sie ok i byla to jedyna wpadka. wiec nie bede pisal nazwy. pozdrawiam i bede informwal o postepach w sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już poruszyłem temat u handlowca. oczywiscie oni teraz chca porobic u siebie badania z probek kontrolnych i pewnie u nich nic nie bedzie bo co powiedza pewnie sie nie przyznaja jak to wytwornia a wtedy napisze wam jaka to wytwornia i jak odpowiedzieli na reklamacje. Ale wiecie narazie chcem miec jeszcze mala karte przetargowa. bo nadchodza ciezkie czasy dala wytworni - konkurencja. na rynku u nas tez nie jest za ciekawie. wiec taka reklama nie bedzie im potrzebna w trudnych chwilach. a jezeli zachowaja sie ok i byla to jedyna wpadka. wiec nie bede pisal nazwy. pozdrawiam i bede informwal o postepach w sprawie.

 

Musisz też wziąć pod uwagę to, że wytwórnia zbada - jak wspomniałeś - próbki kontrolne. Jeśli nic nie wyjdzie istnieje prawdopodobieństwo, że beztlenowiec mógł pochodzić z miejsca, w którym przechowujesz paszę. Nie wiem skąd pobrałeś próbę do badania, ale wiesz jak to jest - wytwórnia będzie się bronić rękami i nogami. W każdym razie powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego brojlerek rozumiem. tylko o tym że to pasza może świadczyć jeszcze fakt że z tej dostawy wypompowana została na dwa kurniki (2 silosy) i na dwóch kurnikach wysypały się ptaki na jednym w pierwszej chwili ok80 szt(obsada 9000szt) na drugim ok40 szt(6000szt) odrazu dostaly linko i sie unormowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego brojlerek rozumiem. tylko o tym że to pasza może świadczyć jeszcze fakt że z tej dostawy wypompowana została na dwa kurniki (2 silosy) i na dwóch kurnikach wysypały się ptaki na jednym w pierwszej chwili ok80 szt(obsada 9000szt) na drugim ok40 szt(6000szt) odrazu dostaly linko i sie unormowalo.

 

Ok, więc bierz swojego wet po pachę,zróbcie konfrontację z wytwórnią i spiszcie reklamację. A co z pozostałymi partiami paszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej wszystko bylo ok. A zaraz po tej sprawie przywiezli pasze lecznicza (z dodatkiem) od tamtej pory wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś brał paszę z AGROCENTRUM? Dzwonił niedawno przedstawiciel i tak się zastanawiam czy warto zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś brał paszę z AGROCENTRUM? Dzwonił niedawno przedstawiciel i tak się zastanawiam czy warto zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o informacje o Ekoplon z Naborowa, jakie zuzycie, obecnie jestem na Agrifirm i zuzycie wyszło 1.86 przy sredniej 2.75. Prosze o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tos facet przyszalal pasza jeden hui tyle ze ekoplon napewno tanszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ales popisał,po co to pisac jak nie masz nic konkretnego do powiedzeniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś brał paszę z AGROCENTRUM? Dzwonił niedawno przedstawiciel i tak się zastanawiam czy warto zmieniać.

 

Szału nie ma, brałem dwa rzuty (brojler) i zmieniłem i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś brał paszę z AGROCENTRUM? Dzwonił niedawno przedstawiciel i tak się zastanawiam czy warto zmieniać.

 

Szału nie ma, brałem dwa rzuty (brojler) i zmieniłem i nie żałuję.

i skąd teraz bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy karmi ktoś brojlery paszą z Dossche,jeśli tak to jakie macie wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy karmi ktoś brojlery paszą z Dossche,jeśli tak to jakie macie wyniki.

Witam, ja hoduję na Dossche od 2 lat. Wyniki: zużycia 1,75-1,80 do wagi 2,80-2,95. Wszystko sprzedaję na 42/43 dobę. Wyższe zużycia trafiają się w rzutach, w których pod koniec tuczu zwiększają się upadki - normalka, bo z reguły lecą ponad 3 kilowe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmi ktoś brojlera paszą z AGRAVIS? Jakie jest zużycie przy wadze żywca 2,5-2,8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was bierze pasze z Cedrobu?

Właśnie się zastanawiam czy warto zmienić, bo obecnie biorę z golpaszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz z tego jeban.go Cedrobu ale póżniej nie narzekaj że nie możesz sprzedać brojlera po normalnej cenie. Kupując od nich pasze dokładasz cegiełkę na kolejne fermy.... Także zastanów się. Ja nawet za darmo od nich nie chcę i nigdy nie wezmę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...