Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

ja wzielem po cedrobie z dossche'a i jestem zadowolony problem mokrej sciolki zniknol i nie dokladam na kolejne kurniki czy to cedrobowi czy wipaszowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mokrej ściółki może ci zniknął na dossche,ale spożycia skoczyły ci pewnie o 10dkg na kilogram.Przerabiałem ich kiedyś.W uzyskiwanych wynikach nie zaliczam ich nawet do średniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem mokrej ściółki może ci zniknął na dossche,ale spożycia skoczyły ci pewnie o 10dkg na kilogram.Przerabiałem ich kiedyś.W uzyskiwanych wynikach nie zaliczam ich nawet do średniaków.
nic takiego nie zaobserwowalem....wg mnie trzymaja jakosc poprzednikow. Slubu z nimi nie bralem jak cos bedzie nie tak jest duzy wybor ale na chwile obecna jestem zadowolony...oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem mokrej ściółki może ci zniknął na dossche,ale spożycia skoczyły ci pewnie o 10dkg na kilogram.Przerabiałem ich kiedyś.W uzyskiwanych wynikach nie zaliczam ich nawet do średniaków.
nic takiego nie zaobserwowalem....wg mnie trzymaja jakosc poprzednikow. Slubu z nimi nie bralem jak cos bedzie nie tak jest duzy wybor ale na chwile obecna jestem zadowolony...oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karmi ktoś brojlera paszą z AGRAVIS? Jakie jest zużycie przy wadze żywca 2,5-2,8?

 

Na AGRAVISIE mam najlepsze wyniki. Biorę też z innych wytwórni w tym samym czasie.

 

- 39 doba, 2,6 waga, zjadanie 1,57 upadki 2,8% wszystko bez przebierki. Pasza droższa o 60-70 PLN od polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanie: czy ktoś z was brał paszę z Dossche w czerwcu i miał problemy z kurczakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam pytanie: czy ktoś z was brał paszę z Dossche w czerwcu i miał problemy z kurczakami?

 

Ja miałem wstawienie 3 czerwca i żadnych problemów. Pytanie o jakie problemy Ci chodzi? troszke bylo uduszen ale to problem niepaszowy - moja wina( za duża obsada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 mialem zdawanie wszystko ok jak od 3 lat wspolpracy z dosia:) (dossche)

Chodzi mi o finiszer w I pół. czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzuekuję za info od przedstawiciela z Dossche, a teraz proszę o informacje od hodowców:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej wytworni miales.pasze kolego? I co za.problemy? Przedstawicielem nie jestem i nie chcialbym byc. Napisalem jak bylo u mnie moze mialem farta albo po prostu nie jest to problem paszy....

Dzuekuję za info od przedstawiciela z Dossche, a teraz proszę o informacje od hodowców:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak? To skąd taki entuzjazm? Hoduję kurczaki już ładnych parę lat i nie wciskaj mi kitów kolego. Nie znam miesz.alni, która nie miałaby przez . 3 lata żadnej wpadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ta pieszczotliwa nazwa: Dosia. A może wipaszek albo piascik hihi. Śmieszny jesteś przedstawicielu dosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden entuzjazm. Byly dobre i zle chwile ale jakos sie dogadywalismy. Przerabialem juz kilka wytworni teraz jest czas dossche jesli cos odwala bedzie inna paszarnia....wybor jest duzy, jest w czym wybierac. Czytaj uwaznie to co pisze a nie unosisz sie. Napisalem tylko ze w tym okresie co pisales nie mialem zadnych problemow. Dotarlo do pustego mozdzka?

Taak? To skąd taki entuzjazm? Hoduję kurczaki już ładnych parę lat i nie wciskaj mi kitów kolego. Nie znam miesz.alni, która nie miałaby przez . 3 lata żadnej wpadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla ostatnio 1 sierpnia

Słyszał ktoś kiedy będą kolejne obniżki pasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WLKP wytwórnia w tym tygodniu będzie ciąć ok 40 PLN. Jeszcze nie wiadomo dokładnie ile i w jakim dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DobreJajo, kto tu się unosi, chyba właśnie Ty, bo tak zaciekle bronisz Dosi.

To Ty czytaj ze zrozumieniem to, co sam napisałeś. Napisałeś: "wszystko ok jak od 3 lat współpracy z Dosią", a nie w tym okresie, o który pytałem:-)

Możesz sobie pisać inwektywy pod moim adresem, wisi mi to, a ja nie będę się zniżał do Twojego poziomu i życzę Ci miłego dnia, no i mniej nerwów.

Calm down:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DobreJajo, kto tu się unosi, chyba właśnie Ty, bo tak zaciekle bronisz Dosi.

To Ty czytaj ze zrozumieniem to, co sam napisałeś. Napisałeś: "wszystko ok jak od 3 lat współpracy z Dosią", a nie w tym okresie, o który pytałem:-)

Możesz sobie pisać inwektywy pod moim adresem, wisi mi to, a ja nie będę się zniżał do Twojego poziomu i życzę Ci miłego dnia, no i mniej nerwów.

Calm down:-)

ok spoko moze zle sie zrozumoelismy. Nikogo nie bronie bo czy to dossche czy wipasz czy inna wytwornia żeruje na nas hodowcach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DobreJajo, kto tu się unosi, chyba właśnie Ty, bo tak zaciekle bronisz Dosi.

To Ty czytaj ze zrozumieniem to, co sam napisałeś. Napisałeś: "wszystko ok jak od 3 lat współpracy z Dosią", a nie w tym okresie, o który pytałem:-)

Możesz sobie pisać inwektywy pod moim adresem, wisi mi to, a ja nie będę się zniżał do Twojego poziomu i życzę Ci miłego dnia, no i mniej nerwów.

Calm down:-)

ok spoko moze zle sie zrozumoelismy. Nikogo nie bronie bo czy to dossche czy wipasz czy inna wytwornia żeruje na nas hodowcach. Pozdrawiam

 

No i o to od początku chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnie potrzebuje ceny pasz w dossche ,bo mysle ze mocno przeplacilem ,jakby ktos mi podal groweI czy II ,z terminem platnosci 7 dni .Bardzo prosze bo przedstawiciele to tak leca w kolki ,ze szok

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys od nich bralem i byla lipa nie polecam natomiast agriplus jak najbardziej tak to dawny animex jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...