Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy hodowcy czy może ktoś z was udzielić rzetelnej informacji na temat wytwórni Agrifirm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy hodowcy czy może ktoś z was udzielić rzetelnej informacji na temat wytwórni Agrifirm.

 

W/w firma była dobra do czasu jak nie wymieniła ludzi na stado baranów. Obecnie różnie mieszają, a jak zaliczą wpadkę to ponad wszelką wątpliwość hodowca będzie zmuszony do zapłaty za ten syf. (windykacja, komornicy itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje Alcapone, chciałem potwierdzić bo też słyszałem o nich że są bardzo dobrzy w zadłużaniu hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie doświadczenia z wytwórniami pasz? Terminowość dostaw , ceny , załatwianie reklamacji , jakość paszy , spożycia , programy lojalnościowe i wszystko to co wpływa na opinię danej wytwórni .

podbijam pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś karmi ptaki paszą z Agravisu, bo u mnie w ostatnim cyklu podniosło się spożycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli słabszy moment już od kwartału. To raczej wina niedowartościowania białka w zbożu. Co transport to inny skład zbożowy. Już jest lepiej ale nie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio chodzą słuchy że Deheus kupił Dossche. ktos moze potwierdzic ta informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o przejęciu Dossche przez Deheusa? ostatnio przedstawiciel pochwalil sie ze cos jest na rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszał ktoś o przejęciu Dossche przez Deheusa? ostatnio przedstawiciel pochwalil sie ze cos jest na rzeczy?

 

Nikt nie potwierdza to chyba plota. Ma ktoś jakieś info czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ktorego regionu bierzesz bo jak u mnie leczyca 3lata jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ostatnio chodzą słuchy że Deheus kupił Dossche. ktos moze potwierdzic ta informacje?

 

Cargill przejął Dossche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z grodziska. Mam problemy z wątrobami
Normalne po świetach!! my też mamy problemy z wątrobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff dobrze, że nie Cedrob😉

 

 

Witam. Ostatnio chodzą słuchy że Deheus kupił Dossche. ktos moze potwierdzic ta informacje?

 

Cargill przejął Dossche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy podpowiedzcie czy warto brać paszę z DOSSCHE dla gęsi niosek jakie wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, proszę o rzetelną informacji na temat paszy dla brojlera z Agrifirm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów, proszę o rzetelną informacji na temat paszy dla brojlera z Agrifirm

Kolego daj sobie luz z tymi dziadami. W tym przypadku to jak będziesz karmić ziarnem z piaskiem to będziesz miał nie gorsze wyniki a na pewno będzie taniej i bez nerwów. Z agrifirm biorą pasze tylko Ci co muszą od nich brać- zadłużeni niewolnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów, proszę o rzetelną informacji na temat paszy dla brojlera z Agrifirm

Kolego daj sobie luz z tymi dziadami. W tym przypadku to jak będziesz karmić ziarnem z piaskiem to będziesz miał nie gorsze wyniki a na pewno będzie taniej i bez nerwów. Z agrifirm biorą pasze tylko Ci co muszą od nich brać- zadłużeni niewolnicy...

 

 

Dziękuje za rzetelną informacje Kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o kontakt jeśli miał ktoś problem ostatnio z paszą (GROWER II) DE HEUS, wytwórnia Spytkowice.

Objawy: Wygrzebywanie z karmideł, zmniejszenie spożycia paszy, róznicowanie stada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja na ten rzut wzielem ze wspomnianiej firmy tylko ze dostawy były z iłowa i to był ostatni raz! miałem stado strasznie zróżnicowane, pod koniec rzutu nie jadły jak powinny i wynik tragedia. Moich 4 znajomych miało to samo. Przedstawiciel młody cwaniaczek unosi glowe do góry ze tak wspaniala firma jak De Heus nie robi błedów. Tak się nie robi jak cos się (słowo zostało usunięte) należałoby przyznać się do błędu. Czas chyba przeprosić byłą paszarnie, przynajmniej serwis był ok i można było się dogadać. A i ten de(słowo zostało usunięte)s mają wysoką cenę nieadekwatną do jakości!!!!syf!!

Witam,

Proszę o kontakt jeśli miał ktoś problem ostatnio z paszą (GROWER II) DE HEUS, wytwórnia Spytkowice.

Objawy: Wygrzebywanie z karmideł, zmniejszenie spożycia paszy, róznicowanie stada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ,ciekawe,ciekawe ,też słyszałem ostatnio grube narzekania na tą wytwórnie-słabe przyrosty i wysokie spożycia.A przecież tacy cudowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze. Mieliscie jakies problemy z firma zwana de heus? Jesli nie to uwazajcie ja napisalem reklamacje mam badania paszy wyszly mega niedobory i firma traktuje mnie jak intruza i twierdzi ze wynik 2.2 do 1.96 jest przyzwoity i czego ja chce. Zmienilem dostawce problemow nie ma, ptaki rosna jak trzeba, sa zainteresowane pasza. Slyszalem od kolegi ktory ma bydlo mleczne, ze cos w tym de heusie sie dzieje bo najlepsi przedstawiciele odchodza do innych firm bo maja tyle reklamacji ze nie maja argumentow zeby z nich wybrnac tak jak zmuszaja ich do tego ich przelozeni.

 

Uuuu ,ciekawe,ciekawe ,też słyszałem ostatnio grube narzekania na tą wytwórnie-słabe przyrosty i wysokie spożycia.A przecież tacy cudowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...