Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Widać,że szkolą ich tak samo - jesteśmy najlepsi i nieomylni.Jeśli zbadasz naszą paszę i w laboratorium wyjdzie zły wynik ,to jest to wina laboratorium

Kolega ma sklep z płytkami ,klejami itp i co chwilę dostawcy wysyłają go na jakieś wczasy pod palmę.Nie jest to high-end ,ale 7dni w jakiejś Turcji ,Grecji itp.A to producent kleju ,a to producent płytek.Kolega ma piekarnię - producent dodatków też ,pyk Majorka.Za obrót.A te cwaniaki kalendarz raz na rok przywiozą a odbiera się od nich towaru za miliony złotych w skali roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[nic tylko w płytki albo piekarnię wchodzić....

 

quote=medox]Widać,że szkolą ich tak samo - jesteśmy najlepsi i nieomylni.Jeśli

 

zbadasz naszą paszę i w laboratorium wyjdzie zły wynik ,to jest to wina laboratorium

Kolega ma sklep z płytkami ,klejami itp i co chwilę dostawcy wysyłają go na jakieś wczasy pod palmę.Nie jest to high-end ,ale 7dni w jakiejś Turcji ,Grecji itp.A to producent kleju ,a to producent płytek.Kolega ma piekarnię - producent dodatków też ,pyk Majorka.Za obrót.A te cwaniaki kalendarz raz na rok przywiozą a odbiera się od nich towaru za miliony złotych w skali roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grom z wycieczkami wazne zeby umieli sie przyznac ze odwalili kiche a nie wypierac sie i wmawiac jaki to de heus jest profesjonalny i nieomylny. Szkoda tez ze zatrudniaja mlokosow z muchami w nosie, ktorzy pracuja niespelna rok a znaja sie na temacie jak moj stary ojciec co hoduje 30 lat. Starzy przedstawiciele szukaja szczescia w innych firmach, zdaniem mlodziezy wozacych piach. Tylko jakos na tym piachu ptaki rosna i nie ma z nimi problemow. Pozdrawiam Antydeheus:)

 

 

Widać,że szkolą ich tak samo - jesteśmy najlepsi i nieomylni.Jeśli zbadasz naszą paszę i w laboratorium wyjdzie zły wynik ,to jest to wina laboratorium

Kolega ma sklep z płytkami ,klejami itp i co chwilę dostawcy wysyłają go na jakieś wczasy pod palmę.Nie jest to high-end ,ale 7dni w jakiejś Turcji ,Grecji itp.A to producent kleju ,a to producent płytek.Kolega ma piekarnię - producent dodatków też ,pyk Majorka.Za obrót.A te cwaniaki kalendarz raz na rok przywiozą a odbiera się od nich towaru za miliony złotych w skali roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ta firme tez niestety źle wspominam. Nie pokazali się ani na niosce( zatruli mi kury) ani na brojlerze( dałem 3 szanse i figa wysoki FCR niskie wagi) ani na indyku u syna( sraczki, beztlenowiec nie do opanowania wstyd bylo oddawać ptaki na ubojnię). Produkty drogie obsługa fatalna zwlaszcza wspomniani "młodzi" specjaliści żywieniowcy. Naprawde jest wiele nieprzereklamowanych firm które maja duzo tansze produkty a jakosciowo są przyzwoite no i obslługa o niebo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie o złych paszarniach a może zaczniemy wymieniać te dobre niech hodowcy nie mają problemów i zacznijmy wymieniać pozytywne opinie bo przecież powinniśmy być dla siebie wreszcie rzyczliwi i zacząć dbać o wspólne przetrwane , pomagać sobie bo jeśli nie zaczniemy my się szanować to firmy rzerujące na nas nie uszanują nas !!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Mal ja dołożył bym do grona tych bardzo złych i nie rzetelnych AGRIFIRM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl kolego.

 

 

piszecie o złych paszarniach a może zaczniemy wymieniać te dobre niech hodowcy nie mają problemów i zacznijmy wymieniać pozytywne opinie bo przecież powinniśmy być dla siebie wreszcie rzyczliwi i zacząć dbać o wspólne przetrwane , pomagać sobie bo jeśli nie zaczniemy my się szanować to firmy rzerujące na nas nie uszanują nas !!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o firmę de heus - to ja im podziękowałem za współpracę , nic ich nie interesowało ani wyniki ani moje uwagi -tylko należności . Pytano mnie głównie kiedy zapłacę . A gdy podziękowałem za współpracę to przysłali mi notę odsetkową od 2012r , która zawierała odsetki karne za 2 -4 dni zwłoki . Firma szuka pieniędzy na wyjazdy integracyjne dla przedstawicieli czy nowe samochody? To nie jest firma przyjazna hodowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo z odsetkami w de heusie. poprostu zostawilem sobie jedna fakture jak mi doradzil przedstawiciel zebym mogl jakas reklamacje dochodzic, po czym po kilkunastu dniach zadzwonil do mnie przemily przedstawiciel, ze jak nie zaplace sprawa trafia do ich dzialu windykacji. Policzyl mi odsetki zaplacilem ale sprawa jest w sadzie. Przyjechal ostatno ze swoim dyrektorem chyba chcieli sie dogadac ale moj "malutki" pies nie wpuscil panow. Przestrzegam towar dno obsluga dno podejscie do klienta dno.....

 

 

jeśli chodzi o firmę de heus - to ja im podziękowałem za współpracę , nic ich nie interesowało ani wyniki ani moje uwagi -tylko należności . Pytano mnie głównie kiedy zapłacę . A gdy podziękowałem za współpracę to przysłali mi notę odsetkową od 2012r , która zawierała odsetki karne za 2 -4 dni zwłoki . Firma szuka pieniędzy na wyjazdy integracyjne dla przedstawicieli czy nowe samochody? To nie jest firma przyjazna hodowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce bez stresu hodować to tylko Agravis. Niestety przy cenie trzeba zamknąć oczy. Jakość kosztuje 100 pln więcej na tonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze porzadna firma ale do mnie nie dowioza towaru:(

 

Jak ktoś chce bez stresu hodować to tylko Agravis. Niestety przy cenie trzeba zamknąć oczy. Jakość kosztuje 100 pln więcej na tonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce bez stresu hodować to tylko Agravis. Niestety przy cenie trzeba zamknąć oczy. Jakość kosztuje 100 pln więcej na tonie.

 

AGRAVIS!!! To jak na razie nie mogą się odnaleźć bez Aleksandra, a co do jakości to dużo odbiega z tą z ubiegłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce bez stresu hodować to tylko Agravis. Niestety przy cenie trzeba zamknąć oczy. Jakość kosztuje 100 pln więcej na tonie.

 

AGRAVIS!!! To jak na razie nie mogą się odnaleźć bez Aleksandra, a co do jakości to dużo odbiega z tą z ubiegłego roku.

Ja myślałem że tam rządzi Martin a okazuje się że rządził Aleksander[dobrze że to już czas przeszły bo kąsek ciula z niego był]Taki farbowany dojczman z wysokim ego!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nioske biore z Dossche drogo w porownaniu do innych firm ale wyniki produkcyjne sa bardzo dobre, nie mam problemow ze skorupami no i co najwazniejsze smak jaja porzadany przez konsumentow. Brojlera mam na Dossche i Wipaszu wyniki maja takie same z tym ze na Wipaszu mokro. No i Wipasz wysoka cena, ale nie przechodze z caloscia do jednej firmy bo przynajmniej mam porownanie

 

piszecie o złych paszarniach a może zaczniemy wymieniać te dobre niech hodowcy nie mają problemów i zacznijmy wymieniać pozytywne opinie bo przecież powinniśmy być dla siebie wreszcie rzyczliwi i zacząć dbać o wspólne przetrwane , pomagać sobie bo jeśli nie zaczniemy my się szanować to firmy rzerujące na nas nie uszanują nas !!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez powróciłem do dossche po przygodzie z defusem. Pasza dobra, cena konkurencyjna, obsługa wporządku ( jestem typem zapominacza i czasami zdarza mi sie zadzwonić w niedzielę a przedstawiciel zawsze pod telefonem i nie stroi fochów). Z czystym sumieniem moge polecic tą mieszalnię jak i w sumie Wipasz ale niestety maja wyyyysooookie ceny i te wspomniane przez kolegę Migon65 sraczki.

 

Nioske biore z Dossche drogo w porownaniu do innych firm ale wyniki produkcyjne sa bardzo dobre, nie mam problemow ze skorupami no i co najwazniejsze smak jaja porzadany przez konsumentow. Brojlera mam na Dossche i Wipaszu wyniki maja takie same z tym ze na Wipaszu mokro. No i Wipasz wysoka cena, ale nie przechodze z caloscia do jednej firmy bo przynajmniej mam porownanie

 

piszecie o złych paszarniach a może zaczniemy wymieniać te dobre niech hodowcy nie mają problemów i zacznijmy wymieniać pozytywne opinie bo przecież powinniśmy być dla siebie wreszcie rzyczliwi i zacząć dbać o wspólne przetrwane , pomagać sobie bo jeśli nie zaczniemy my się szanować to firmy rzerujące na nas nie uszanują nas !!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiaj karmić brojlera na dossche ,to wg.mnie cofnąć się z wynikami o minimum 5 lat.Mówią że kupił ich Cargil.Obie firmy są siebie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo zalezy od hodowcy i innych czynnikow niz pasza i dobor odpowiedniej linii do warunkow w hali produkcyjnej. Wyniki na Dossche mialem bardzo dobre zmienilem na dheus za namowa znajomych i przedstawiciela popsulo sie wrocilem do dosscha i zapowiada sie bardzo dobry wynik. Nie robie reklamy tylko pisze swoje zdanie i autentyczne obserwacje.

 

Witam.Dzisiaj karmić brojlera na dossche ,to wg.mnie cofnąć się z wynikami o minimum 5 lat.Mówią że kupił ich Cargil.Obie firmy są siebie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wytwórni AGRAVIS. Drodzy koledzy a przede wszystkim koleżanki ewakuujcie się z FGL puki jeszcze was stać na jakikolwiek ruch. Od kilku miesięcy kręcą niewartościowy syf, trują zwierzęta a te ku.t.as.y przedstawiciele ściemniają że u innych hodowców jest dobrze -bzdura. Nie dajcie się ugiąć na ich zakłamane obiecanki typu że nowe wstawienie będzie teraz super i naprawi wynikłe szkody. Mógł bym tu zacząć wymieniać nazwiskami kto odszedł, kto od nich odchodzi ale nie jestem upoważniony do udzielania danych hodowców. Obecni hodujący na paszach AGRAVIS zrozumieją o czym piszę i nie dadzą się na kolejne bicie kasy dla es.esma.nów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego żeby nie rzucac slow na wiatr przedstawie podliczone wyniki zakonczonych rzutow: kurnik nr 1 ostatnie zdawanie bylo w 42 dobie srednia waga ptakow 2.91 zuzycie 1.62 kurnik nr 2 ostatnie zdawanie 41 doba stednia waga 2.73 zuzycie 1.61. Smiertelnosc na obu stadach 1.7%.

Witam.Dzisiaj karmić brojlera na dossche ,to wg.mnie cofnąć się z wynikami o minimum 5 lat.Mówią że kupił ich Cargil.Obie firmy są siebie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A policzyłeś dokładnie wszystkie dostawy paszy,bo takie wyniki to dla dossche kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda dostawa paszy wazona moja waga i zapisana w dzienniku dostaw. Wszystkie faktury mam i jest policzone z dokladnoscia do kilograma. Moje wyliczenia zgadzaja sie ze stanem paszy jaki wyjechal z paszarni wiec pomylki tu nie ma. Na razie nie zamierzam szukac wrazen gdzie indziej tak jak bylo to z De heusem i wrocilem do dosscha jak nawrocona owieczka . No chyba ze ktos zaproponuje pasze 100 zl taniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dostawami to oczywiście żart.Jeśli wykręcasz takie wyniki na dossche,to chylę czoła.Ja na ich paszy na 2.9 potrzebowałem 1.75/1.8/kg.Po zmianie dostawcy paszy na 2.9 robię 1.65/kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi dostawami to oczywiście żart.Jeśli wykręcasz takie wyniki na dossche,to chylę czoła.Ja na ich paszy na 2.9 potrzebowałem 1.75/1.8/kg.Po zmianie dostawcy paszy na 2.9 robię 1.65/kg

 

To skąd teraz pasze bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Pomorza ,a u nas według mnie jedyną firmą gwarantującą stałe i przyzwoite wyniki jest Schaap-Pol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schaap-pol to chyba wynalazek na licencji de heusa?

 

Witam. Jestem z Pomorza ,a u nas według mnie jedyną firmą gwarantującą stałe i przyzwoite wyniki jest Schaap-Pol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...