Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje mi się że td mają zwolnice, to jest ciągnik z przed 10 lat po liftingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat prawda ale mam zetora 25letniego i niemam zabardzo zastrzerzen do zwolnic napewno to minus ale za to kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z ich trwałością i z innymi podzespołami bo użytkuje NH z nowszej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam TM190 i dzisiaj podczas siewu zaczalem slyszec jakies stukanie w silniku

tak jakby klepal zawor....

przydarzylo to sie moze komus?

bo chce sprawdzic luzy zaworow i nie wiem czy warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam TM190 i dzisiaj podczas siewu zaczalem slyszec jakies stukanie w silniku

tak jakby klepal zawor....

przydarzylo to sie moze komus?

bo chce sprawdzic luzy zaworow i nie wiem czy warto...

Moim skromnym zdaniem, napewno warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@barycz z tego co się orientuje modele TM 175 i 190 miały problemy z pompami paliwowymi czesto zdażało się że odrywały się od bloku silnika (wada fabryczna) niestety nie jedyna podobno to jedne z najbardziej awaryjnych modeli więc jak masz znajomego serwisanta NH to lepiej z nim pogadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przem to prawda z tą pompą bo już mi się naderwała

ale akurat był na polu serwis bo uruchamiali mi nowy siewnik Vaderstat i muszę przyznać, że gdyby nie oni to bym miał trochę kłopotu a oni to bardzo sprawnie naprawili...

Właściwie to jak na trzy-letni traktor to chyba nie powinienem mieć z nim takich kłopotów

ale doczekałem się T7060 w zeszłym tygodniu, może będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam NH, co do jakości podzespołów to nie mogę być zadowolony , po 400 motogodzinach siadła mi pompa, światła nawalają co kilka godzin, reszta na razie jakoś się kupy trzyma, jest to tdd95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam TD 80 mi tesz siadła pompa oleju ale to przez niski stan oleju i zanieczyszczenia i siłownik od ustawiania kierownicy z resztą jest ok wszystko działa mam 500 mth nie mam powodów do narzekania tylko ze duzo pali przy małym obciązeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z państwa posiada Ford New Holland 7740? Jeślim tak to będę bardzo wdzięczny za wszystkie porady dotyczące tej marki i modelu z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj na forum jest dział z instrukcjami obsługi i katalogami, może je przejrzyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę wymienić olej w skrzyni w L75 ,co polecacie . Polski Hipol 6 odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbuj Hipolu 6! ani 15F. Są za gęste, możesz dać Agrol U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i do czego służy przełącznik znajdujący się przy dzwigni wyboru biegu w 7740

 

Jeżeli chodzi ci o dźwignię zmiany kierunki jazdy (przód tył) to ten przełącznik jest po to żeby nie naciskać sprzegła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego oleju używacie w swoich maszynach new holland do silnika?? ja narazie leje firmową ambre ale zastanawiam się czy nie przejść na turdusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my już przeszliśmy na turdusa, przynajmniej kombajn ciągnik miał dopiero niedawno przegląd po 100 motogodzinach to jeszcze pochodzi na formowym oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś próbował mieszać ambre hydrauliczno-przekładniową z agrolem u, kiedyś słyszałem że oleje się tolerują i nie pienią,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje info na temat new holland ts 115,interesuje mnie ile ten ciągniczek spala w czesie orki i podczas normalnej jazdy bez obciążenia...? z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy potrzebuje info na temat new holland ts 115,interesuje mnie ile ten ciągniczek spala w czesie orki i podczas normalnej jazdy bez obciążenia...? z góry dziękuje

 

Mam taki ciagniczek wczesniej troszeczke nim oralem i co do spalania to cos ok. 15 litr na h

W deszczowni spali niewiele wiecej od Fergusona to znaczy na dwanaście godz pracy jakies 20 litrow różnicy ogólnie to super ciagniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...