Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam tego nh z turem i uwazam ze nie ma sprytniejszego ciagnika do tura. Dobre oswietlenie, niezly promien skretu. Jedyna wada to wywrotnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mam tego nh z turem i uwazam ze nie ma sprytniejszego ciagnika do tura. Dobre oswietlenie, niezly promien skretu. Jedyna wada to wywrotnosc.

do lekkich prac jest bardzo ok, ale do pługa czy agregatu jest stanowczo za lekki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalogi części zamiennych do ciągników i innych maszyn rolniczych dostępne na płycie CD w formacie PDF do wybranych modeli;

NEW HOLLAND

 

Wykaz filtrów a także gniazd i wtyków elektrycznych do modeli New Holland gratis !

 

Informacje;

tel 698145380

@-mail; katalogi_maszyn@interia.pl

GG 724235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika , w gre wchodzą dwa ciągniki czyli New Holland T5040 a także Case JX90 który z nich polecacie. Głównie chodzi o to który jest mniej awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma problem z cieknącą pompą w tdd mogę opowiedzieć co i jak, naprawa dość tania,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A o jakiej pompie piszesz? Ja mam taki ciągnik NH TD95D 1300 MTG i na razie nic się nie dzieje?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o pompę paliwową, ja mam 1000 motogodzin i już 2 razy naprawiałem, raz na gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

objawy są takie że zza pompy leje się paliwo, naprawa to 400 zł za uszczelnienie pompy i 240 zł za czujnik, dlatego że on się popsuł rozszczelniło pompę,

ja teraz dodatkowo zamontowałem sobie kontrolkę od tego czujnika, jak się zepsuje to zaświeci mi się lampka, koszt to 3 godziny pracy, przekaźnik za 6 zl i kilka wsuwek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś w tdd zamontowany podgrzewacz cieczy w bloku?? czy jest taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy świece żarowe nie wystarczają?

Może za krótko podgrzewasz.

 

 

 

Witam. Jakiego TUR-a proponujecie założyć do TD95D?

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie miałem w tym roku problemów z pdpalaniem ale z ciepłym płynem nie katował bym tak silnika,

co do tura to sprawdzony już jest z hydrametu tur 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie głownym problemem jest paliwo bo pred zimą przywieźli przejściówke a teraz patrze na stacji a hawa wypuściła arctic 20 groszy droższy ale moze lepszy, ale wystarczy podgrzać filtry i odrazu paliwo lepeij sie pompuje ,na drugą zime grzałka z pompką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, czy ma ktos z was może NH z serii 6000?? chciałbym wiedzieć jak te ciagniki sie sprawują jak sobie radzą itd. chciałbym kupić ciagnik ok 130-140 KM ogolnie mi sie podoba ale jak nim jezdziłem to zauważylem ze troche słabo ze skrętnością poza tym slyszalem ze przy wiekszych ciągnikach NH kantuje na mocy nie wiem na ile to prawda, prosze o słowo komentarza pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc do jarekpiasek załuz sobie tura Metal-fach sokółka 1650udzwigu napewno ci wystarczy około 30000 z całym osprzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc do jarekpiasek załuz sobie tura Metal-fach sokółka 1650udzwigu napewno ci wystarczy około 30000 z całym osprzetem

Mój przy tym samym udźwigu z widłami(bez krokodyla), widłami do palet ,sipą szer.2m, 3-funkcjai dżojstik kosztował niecałe 20tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim ciągnikiem nie miałem ale robiłem przy tych ciucholandach, po zdjeciach to widac tak, kabina na wzór modelu T5060, tylnu most, podnośnik to np TD5050, maska to stara TL np100 a silnika nie widze to nie powiem, co do mocy ciagników CNH to na wszystkich modelach jest zawyzona moc, bo producent podaje moc silnika bez osprzętu a dochodzą różne pompy hydrauliczne, klimy alternator i wiele innych i to osłabia silnik a druga rzecz to moc moze byc podana która ciągnik uzyskuje na kołach, ogólnie to od podanej mocy to trzeba odjąć co najmniej te 5-8 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Poszukuje instrukcji obsugi i katalogu części do New Holland 8340 z 1998 roku. Jeśli ktoś może mi pomuc to prosze pisać lub dzwonić 600049876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...