Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Wyślij e-mail'a do pierwszego lepszego ...

Przymierzam się do kupna ciągnika - i na ok. 20 wysłanych zapytań ile dostałem odpowiedzi.....??

Prawidłowa odpowiedź brzmi 3 i jeden telefon i to tak ogólne odpowiedzi, jakby się bali mi sprzedać ciągnik bo go zepsuję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy ciągników New Holland. Czy prawdziwe są negatywne opinie na ich temat np. duże zużycie paliwa, mało miejsca w kabinie, mała sterowność, mała moc silnika, drogie części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejsce w kabinie,mała sterownosc,mała moc silnika, drogie czesci -to bys musiał sam ocenic.kazdy mowi inaczej. nie widaomo komu wierzyc ale napewno tym co posiadaja Ner Holland-y.jedz do dilera i sprawdz czy tak jest naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do posiadaczy ciągników New Holland. Czy prawdziwe są negatywne opinie na ich temat np. duże zużycie paliwa, mało miejsca w kabinie, mała sterowność, mała moc silnika, drogie części...

 

Części rzeczywiście są drogie, a co do pozostałych opinii to musiałbyś podać konkretny model albo przedział mocy bo inaczej trudno mi się wypowiedzieć. W moim przypadku zużycie paliwa jest bardzo małe na uprawienie 15 ha pola zużyłem 130 l paliwa (ziemie ciężkie). Mam agregat typu compaktor więc po jednym przejeździe pole mam jak stół. Kabina TSA jest bardzo przestronna, jest dużo miejsca w środku. Widoczność dookoła wzorowa. Mój egzemplarz ma super steer (super skrętna przednia oś) więc zawracanie jest porównywalne z mf 255 (sprawdzałem). Co do mocy, jak do tej pory ciągnik mnie nie zawiódł. Wyciągałem już ciągniki z agregatami do polowy kół w błocie. Nie było żadnych problemów. Orka również bez problemu nawet jak ziemia była podmokła. Wiadomo nie da się w kilku zdaniach opisać dokładnie dany ciągnik zwłaszcza że nie wiem w jakich warunkach pracowałaby maszyna albo pod jakim kątem miałaby być wykorzystywana. To wszystko ogólniki. Najlepiej podjedź do dilera i niech dadzą ci adres rolnika który ma NH. Dowiesz się konkretów. Ja jestem bardzo zadowolony i chyba będę trzymał się koncernu CNH. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD80 kosztuje okolo 120000 brutto kolega tydzień temu odbierał od kraszewskiego z czyżewa (podlaskie) a Td 90 jest jakąś dyche droższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te NH TD80D i TD95D maja komputer pokladowy albo jakas elektronike jesli tak to jaka w standarcie oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy bez zadnego komputera elektroniki jak tak to cool szczerze to ja nie lubie elektroniki w ciagnikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma elektronicznego wyświetlacza prędkości z tego co sie orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDD jest dla mniej wymagających rolników. Jak chcesz z bajerami to TNDA albo TL-A. Jak się mylę to poprawcie. Apropo to prawda że TL-A ma tylko cięgła kulowe w ofercie i nie ma w wyposażeniu zewnętrznego sterowania podnośnikiem i WOMem znajd. się na błotnikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jeśli to prawda z tym podnośnikiem w TNDA (2670 kg) to bardzo cieniutko, też coś o tym udźwigu czytałem w RPT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informacje na temat ciągnika new holland g210. Mam okazje kupic go za 90 000 zł 1996 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi3d jezeli masz mozliwosc to zajzyj do Top Agrar nr 1 i 2 z 1998 roku tam byl test ciagnikow 200 konnych i jest tam pare slow na temat g190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TDD jest dla mniej wymagających rolników. Jak chcesz z bajerami to TNDA albo TL-A. Jak się mylę to poprawcie. Apropo to prawda że TL-A ma tylko cięgła kulowe w ofercie i nie ma w wyposażeniu zewnętrznego sterowania podnośnikiem i WOMem znajd. się na błotnikach?

 

Tylko 100 km ma haki w standardzie

A sterowanie na błotnikach jest na zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o informacje na temat ciągnika new holland g210. Mam okazje kupic go za 90 000 zł 1996 rok.

Moze ktoś zna ten typ z praktyki - prosze bardzo o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy znajdziesz tutaj jakiegoś uzytkownika serii G. Ale myślę, że jest to dobry ciągnik, jest on powiązany z Fiatem Agri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Chcem się dowiedzieć czy ktoś z was użytkuje nh tl90-a??

Albo czy macie znajomych,którzy operują taką maszyną?

Jak się sprawują?Wysłałem maila z zapytaniem ile dokładnie taka maszyna kosztuje ale jak na razie nie dostałem odpowiedzi,także może ktoś z was wie???

I jeszcze pytanko do jakiegoś obytego w cenach nowych ciągników:

Do ceny 130 tysięcy złotych brutto i około 80-90 km jaki ciągnik wychodzi najlepiej,tzn cena do jakości produktu.Opinie mogą być subiektywne

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź na VAT i masz wtedy za 130 tyś netto wspaniałego JD 5720 Advanced, którego ja odbieram za miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...