Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

jarek jak oceniasz tego nh?? czy orieujesz sie w jakiej cenie byl by z serii tsa tylko taki 110km??

 

hm myślę że oko 260 000 z Vat i z pełnym wyposażeniem bo ja 135km tez z pełnym wyposażeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla osób zainteresowanych zakupem TD. Więc poprawiono kilka szczegułów :

Kabina bardziej wyciszona niż dotychczas

Pedały jak w pozostałych seriach wystają z kolumny kierowniczej a nie z podłogi

Dołożono przycisk Liftt o-matic - podnoszenie na zadaną wysokość podnośnika

 

Teria nazywa sie TD PLUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYMIARY Długość: 4060 mm, szerokość : 1960 mm, wysokość: 2610 mm, rozstaw osi: 2332 mm, prześwit: 425 mm (bez dolnego zaczepu rolniczego), masa własna 3650 kg, dopuszczalna masa całkowita 6000 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile ty dales??ale to troche sporo ja sobie tak mysklalem zeby oko 200-220dac

 

 

Dałem 285 000PLN z pełnym wyposażeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm swoje powinien wychodzić ale biorąc pod uwagę masywność ciągnika John Deere jest bardziej masywny ale to przykłada się na masę ciągnika...

edit gedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie ludzie powariowali w mojej bliskej okolicy sa juz 3 new hollandy serii td 2 sa 80km a jeden 95 powiedzcie co oni widza w tych maszynach to jest tandetny ciagnik juz seria tm to co innego ale to przeciez moim zdaniem badziew i zeby na cene leciec... wolal bym juz forterre albo proxime kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiek_rolnik-nie tylko u ciebie powariowali... z tego co wiem duzo sprzedaje sie wlasnie modeli TD... sam mialem jesienia przyjemnosc przez miesiac praktyki u dilera NH i prawie same TD schodzily a juz najbardziej 80-cią konne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś powie coś na temat fiata agri g-170!!!! co wogule oznacza symbol G??? za dopowiedz z góry dzieki nie wie czy warto kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile waży TL100a bez i z obciążnikami (maksymalna ilość)? a może ktoś z was kupił go ostatnio? ile kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie ludzie powariowali w mojej bliskej okolicy sa juz 3 new hollandy serii td 2 sa 80km a jeden 95 powiedzcie co oni widza w tych maszynach to jest tandetny ciagnik juz seria tm to co innego ale to przeciez moim zdaniem badziew i zeby na cene leciec... wolal bym juz forterre albo proxime kupic...
.

 

 

Witam.Myślę,że bardzo się mylisz mówiąc o tym ciągniku porównując go np z ZETOREM,mam NH TD80D-wybierałem między ZETOREM a NH,uwierz mi zdecydowanie lepiej jeżdzi NH.A porównując TM do TD to jakbyś mercedesa porównał do poloneza.Mam TM 130 w najbogatszej wersji i wiem coś o tym.Pozdrawiam .Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nowy jestes, ale jesli chodzi o wykonczenie NH seri TD to total gów... i zetor jest lepiej wykonany. Sam piszesz ze tdd to jak polonez Bo troche nawet zniego mu wpakowali ( właczniki i takie pierdoły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal jak ci sie sprawuje tm?? bo ja tak troche mysle i nad takim ciagnikiem 110-120km i chyba tm by mnie skusil ale td to wedlug mnie naprawde tandeta i o wiele za lekki na glowny ciagnik w gospodarstwie chyba ze tak do oprysku rozsiewacza to jako tako ale inaczej absolutnie to moje zdanie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal Sikora-nie porownuj NH TD do TM ogolnie NH to dosc dobre maszynki,na awaryjnosc TD tez nie mozna narzekac,ale....to jest ciagnik na male gospodarstwo lub jako ciagnik do lzejszych prac. Najgorsze jest wykonanie...za malo "GUZICZKOW"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafal jak ci sie sprawuje tm?? bo ja tak troche mysle i nad takim ciagnikiem 110-120km i chyba tm by mnie skusil ale td to wedlug mnie naprawde tandeta i o wiele za lekki na glowny ciagnik w gospodarstwie chyba ze tak do oprysku rozsiewacza to jako tako ale inaczej absolutnie to moje zdanie pozdrawiam
Witam.TM w tej wersji którą mam to jest super , żadnych problemów,moc bardzo dobra przy 130 km ,naprawdę polecam.Pozdrawiam.Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafal Sikora-nie porownuj NH TD do TM ogolnie NH to dosc dobre maszynki,na awaryjnosc TD tez nie mozna narzekac,ale....to jest ciagnik na male gospodarstwo lub jako ciagnik do lzejszych prac. Najgorsze jest wykonanie...za malo "GUZICZKOW"
Witam.Do TD80D mam zamontowany ładowacz czołowy qiucke i to naprawde jest dobre rozwiązanie-spalanie to około 6L na godz.Napewno nie jest to ciągnik ,który można porównac z TM,ale jest to drugi ciągnik w moim gospodarstwie.Gorąco polecam.Pozdrawiam.Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nowy jestes, ale jesli chodzi o wykonczenie NH seri TD to total gów... i zetor jest lepiej wykonany. Sam piszesz ze tdd to jak polonez Bo troche nawet zniego mu wpakowali ( właczniki i takie pierdoły)
Witam.Oj przyjacielu nie jestem nowy,a odnosnie tego ZETORA w twoim logo to trochę nim jeżdziłem i uwierz mi "nie chwal dnia przed zachodem słońca".Pozdrawiam.Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysleze moge juz go chwalic bo nia mam na liczniku 100mth tylko ponad 1600 i wiem co potrafi zrobic. Żadnej poważnej awarii która by mnie uziemiła na polu czy gdzie kolwiek nie miałem. wiec uwazam że za taka kase to jest super ciagnik i tyle. Jak bede kupował to na 80% znowu zetor niedługo jakis 50-60KM z turem ( pewni używany ) i na fundusze 12441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NH Ts 115 i moge zapewnic ze te maszyny nadaja się do wszystkiego , uciag super niema co przyrownywac co do naszych maszyn z Ursusa czy ze wschodu mtz ,kabinka bardzo dobrze wykonana wszystko pod reka bardzo dobry skret a jak mowicie o wadze ze NH sa lekkie to radze najpierw porownac je z innymi ciagnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...