Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie zapytanie posiadam ciągnik New holland ford 6640, jest w środku po prawej strony kabiny przycisk z rysunkiem pioruna do czego on służy próbowałem go włączyć i wyłączyć ale nie działa, co to może być, i jest taka wajcha pod siedzeniem do cze ona służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie zapytanie posiadam ciągnik New holland ford 6640, jest w środku po prawej strony kabiny przycisk z rysunkiem pioruna do czego on służy próbowałem go włączyć i wyłączyć ale nie działa, co to może być, i jest taka wajcha pod siedzeniem do cze ona służy?
Witam.Sprawdzę w TM i postaram się szybko odpowiedziec na Twoje pytanie.Pozdrawiam.Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos urzywa ciągnika New Holland TS-135A PLUS???

Jak on sie sprawuje proszę pisac na PRIV!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie przeczytał o NH TS115A z 6 cylindrowym silnikiem a najważniejsze czy nie jest za lekki do 4-ki obrotowej?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nh ts 115 e4 z 2002 roku z początku jeździłem nim z plugiem obracalnym uni Grudziądz xxl , na słabych ziemiach wszystko ok. przy pelnym rozstawie 2metrow problem nie polega na ciężarem ze ciągnika lecz na tym ze z oryginalnie rozstawionymi Kolami plug wystawał z boku ciągnika i dosyć mocno obciążał os na która był nachylony , Problem rozwiązał się gdy go zwęziłem o jedna dziurkę na każdym korpusie . Ciągnik sobie świetnie radzi z podnoszeniem obracaniem ale jak byś mógł to weź sobie kwernelanda lub cos podobnego, te pługi sa lżejsze i niech pług zabiera szerokość ciągnika a praca będzie szla super .

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krutko powiem dla mnie new holland to dobra marka mam znajomych którzy mają ciągniki NH i sa bardzo zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie szukam ciągnika do już posiadanych maszyn szczególnie do pługa lemken 4 obrot. bo mój massey 699 już się trochę wysłużył i ucząc się na własnych błędach szukam nieco cięższej maszyny, a wpadł mi w oko właśnie TSA115.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam nh ts 115 e4 z 2002 roku z początku jeździłem nim z plugiem obracalnym uni Grudziądz xxl , na słabych ziemiach wszystko ok. przy pelnym rozstawie 2metrow problem nie polega na ciężarem ze ciągnika lecz na tym ze z oryginalnie rozstawionymi Kolami plug wystawał z boku ciągnika i dosyć mocno obciążał os na która był nachylony , Problem rozwiązał się gdy go zwęziłem o jedna dziurkę na każdym korpusie . Ciągnik sobie świetnie radzi z podnoszeniem obracaniem ale jak byś mógł to weź sobie kwernelanda lub cos podobnego, te pługi sa lżejsze i niech pług zabiera szerokość ciągnika a praca będzie szla super .

.

no to wlasnie Ci pisze o takim ciagniku ja mam 6 cylindrowy bez turbinki 110 km na kolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś użytkuje starsze modele new hollanda lub fiata ze skrzynią 12/4 taką jak teraz zastosował pronar w zefirze, czy części do tych skrzyń i napędów są drogie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem NH TD 80 D jest spoko sam zastanawiam sie czy go kupic. jezeli nie jest awaryjny to mozna miec super cignik za niewielka cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam człowieka który kupił New Holanda nie wiem tylko jakiego. Niestety ten ciągnik nie jest bezawaryjny. Z kolei mój sąsiad mówi że kupno tego ciągnika to dobra inwestycja. Ja polecałbym John Deera 5720 albo McCormicka c 85 Max. Ten pierwszy jest dość drogi jak to John Deery ale cena przekłada sie na bezawaryjność. I jeszcze jedna wada JD 5720 ma bardzo bardzo paliwożerny silnik. Ale taki jeden gościu siał nim u mnie kukurydzę jak popatrzyłem jak fajny jest ten ciągniczek to pomyślałem że warto zapłacić więcej. A nie wiesz moze jakie wyposażenie ma ten NH chodzi mi o takie żeczy jak: radio, rewers, klima... Tak się składa że też przymieżam się do kupna dwóch ciągników a mianowicie JD 6230 i McCormick c 85 Max ale kiedy zobaczyłem twój post zaczełem rozważać kupno NH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic niewiem o wyposazeniu ale mam zamiar wybrac sie do dystrybutora ale to dopieru po żniwach a ile kosytuje McCormicka c 85 Max _

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze MC jest niewiele drozszy od tego NH kosztuje ok120000 zl. a mam pytanie jezeli mozna wiedziec to bierzesz tego ciagnika na doplaty bo ja swoje tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie sie zastanawiam a dokładniej mój ojciec bo ja dopieru mam 18 lat jeszcze nic nie dostane jakis mały kredycik trzeba wziąśc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...