Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nową końcowke wałka odbioru mocy do ciągnika New Holland G 170 pasuje także do innych modeli

 

mój e-mail: rkrystian@interia.eu lub gg 10024523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ten traktor. nie widac zadnych wycieków, ale go nie odpalalismy bo właściciel musiał gdzieś jechac. jak masz do niego sprzęt i jesteś nim zainteresowany to na twoim miejscu wziął bym go (ale to tylko moje zdanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tam z awaryjnością i dostępem do części??? Boję się że New Holland może nawalać..... Ma ktoś może taką albo podobną maszyne? Widziałęm że na zdjęciu jest jeszcze jakiś Deutz, co to za model ile ma koni i ile chce za niego??? Ja znam tego gościa w miarę dobrze co ma te maszyny;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to on ma chyba dżojstik a ja nie chciał bym z dżojstikiem bo boję się że jak to nawali to cena naprawy będzie kosmiczna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżojstik ma, tego gościa znam też bo już od niego kupiłem 2 ciągniki, ten deutz to agrostar 6,81 (190KM) nie wiem ile za niego chce bo sie nie pytałem , ma takiego samego i zapłaciłem za niego 70000zl (rok produkcji 1995) i miałem awarie za ktróra mnie skasowali około 1000zl, gdyż połew kasy poszło na dojazd dla serwisanta, a usterką był spalony czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy tai new Holland to dobra maszyna bo słyszałem że nie najlepsza.... Ty w jakim ciągniku miałeś awarię??? Ile może palić taki NH i jak chodzi skrzynia i ile wytrzymuje silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpalałem tego new holanda więc nie wiem ile ma mtg, ja miałem awarie w deutz fahr agrostar 6.81, o skrzynie chodzi ci w tym konkretnym modelu czy ogólnie? czy bedzie dobrą maszynką to się okaże w polu, silnik wytzryma ci tyle w zależności jak będziesz o niego dbał, a na ilu hektarach maiłby on pracować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

co byście poradzili??mam obecnie 30ha+8ha łąk i tak złożyłem wniosek prow na forterre 9641+tur no i oprócz tego chciałbym kupić jakiegoś nh wyłącznie z wersji TL-A lub TS-A tylko nie wiem ile koni miałby mieć owy nh. mój areał prawdopodobnie zwiększy sie na pewno o 16ha a być może i o 30ha jeszcze reasumójąc mogę mieć 76ha ornych i 8ha łąk.więc ile miałby mieć koni ten nh?z turem brać czy nie??wersja td nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić takiego NH to sprawdz jaki ma silnik, jak od iveco to nie polecam bo mam L-85 i TL-100 i nie jestem z nich zadowolony bo mają kiepską charakterystykę. Chyba że do lekkich prac ale nie do orki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

co byście poradzili??mam obecnie 30ha+8ha łąk i tak złożyłem wniosek prow na forterre 9641+tur no i oprócz tego chciałbym kupić jakiegoś nh wyłącznie z wersji TL-A lub TS-A tylko nie wiem ile koni miałby mieć owy nh. mój areał prawdopodobnie zwiększy sie na pewno o 16ha a być może i o 30ha jeszcze reasumójąc mogę mieć 76ha ornych i 8ha łąk.więc ile miałby mieć koni ten nh?z turem brać czy nie??wersja td nie wchodzi w gre.

 

 

 

a ile taki TL100-A kosztuje?? masz może zdjęcia swoich nh??byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz kupić takiego NH to sprawdz jaki ma silnik, jak od iveco to nie polecam bo mam L-85 i TL-100 i nie jestem z nich zadowolony bo mają kiepską charakterystykę. Chyba że do lekkich prac ale nie do orki.

 

te iveco są w końcu oszczędne czy nie bo niby oszczędne ale jak popytałem użytkowników to podają spalanie właściwie takie samo jak w proximach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęciami mały problem nie wiem jak wkleić.

Iveco może i oszczędne ale to nie są silniki do ciągników tylko od małych ciężarówek, mają jak dla mnie kiepską charakterystykę, pełna moc przy ok 2000 obr. turbina pomaga od 1700 obr. To kiepsko np w porównaniu do JD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto użytkuje jakiegoś New Hollanda serii "G"???? Podoba mi się ta maszynka ale nie wiem co sądzić o nim do końca.... Z tego co słyszałem to jedni się zachwycają tymi ciągnikami, a inni je ganią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze zdjęciami mały problem nie wiem jak wkleić.

Iveco może i oszczędne ale to nie są silniki do ciągników tylko od małych ciężarówek, mają jak dla mnie kiepską charakterystykę, pełna moc przy ok 2000 obr. turbina pomaga od 1700 obr. To kiepsko np w porównaniu do JD

 

a może na agrofoto dałbyś rade??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn?

 

 

 

nie to wiesz na emaila wyślij tomaszek-92@wp.pl

z góry dzięki

a nie wież ile mogła by kosztować ts100a,bo wydaje mi sie ze jest lepsza od tl stylistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje cennik serii tl-a i ts-a poszczególnych modeli

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym Ci nie pomoge ale bym był dozgonnie wdzięczny o napisanie mi jak waszym zdaniem pracuje w waszym gospodarstwie New Holland8160

kupilismy taki traktor i chciałbym sie dowiedzieć wasze opinie na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopen 72 oczym ty wogule mówisz jak to ciagnik chyba 15 lat stary podaj model. W większosci NH max momet wchodzi na 1400-1500 obrotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w teorii, Ja wiem jak jest w praktyce. mam L-85 z 1998 roku i TL-100 z 2000 roku. Nie jestem zadowolony jak np. z JD 6610 z 2002 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mozecie powiedziec o modelu td5050 95km planuje zakup takiego modelu moze mi ktos podac jakies iformacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma NH z 2003 roku, model chyba TL80 z tego co kojarzę. Nie ma natrzaskane bardzo dużo motogodzin i coś mu się stało, bo wałek nie chce się kręcić. Naprawiali to, jeździł po części do dilera, ale teraz znów się zepsuło przy rozsiewaczu nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napoczontku polowalem na zetora ale za 90km zetora trzeba dac 125tys zl a za td 5050 o mocy 95km 130tys zl to samo jest z casem jx 95 te same pieniodze no i wsumie wszystkie podzespoly idetyczne inny kolor i tyle mysle zakupic td5050 ale wolal bym wczesniej zasiegnoc opini urzytkownikow piszcie co wiecie kazda iformacja jest istotna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...