Skocz do zawartości
Wituś

Ciągniki CRYSTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o nowej gamie ciągników CRYSTAL z silnikami DEUTZ tier3 i skrzyniami ZF.

Mój kolega zamierza kupić Crystala 147. Moc 150km, skrzynia 24/24, hydraulika 80, podnośnik chyba 9t, ogumienie przód 540/65R30, tył 650/65R38. Cena 195000 netto.

Co wy na to? Czy opłaca się taki zakup? Prosze o wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możecie to pomuszcie. Prosze jeszcze raz o opinie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego padła. Najgorszy ciagnik jaki znam. Byłe na wystawie maszyn i były pokazy to ten ciągnik nie chcicał odpalic i tylko go chyba na lawete po tem wprowadzili. kupienie tego padła to tak jak kase do pieca wżucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominujacy rolniku a czy mozesz nas oświecić jakowy sprzęt ty posiadasz ???? ze okazdym wypowiadasz sie w taki sposób !!!!! bo chyba w temacie o ursusach tez pisałeś podobnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi się w to wierzyć,że te nowe crystale(oriony) są takie złe. Silniki deutza stosuje fend i deuz fahr i pare innych marek. Czy ta firma pozwoliła by sobie na taką hałe. Nie pytam się o stare modele tylko o najnowsze z nowymi maskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JD6620, zetor 8441, c-360 ( na sprzedaż po tym sezonie) i ciapola.Jedyny usus ktory jest wart pochwały c360 tez na ta prace jakż zrobił.

Co do tego jaki był na targach i nie dał rady odpalić to tobie nie powiem jaki to był dokładnie bo nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie dawno oglądałem nowe Crystale z nowymi silnikami, widziałem nawet jak sobie radzą w polu, i nie zgodze się z opiniami ze to jest padło. Wiadomo to składak ale silnik ma bardzo dobry, od wielu lat był stosowany u wiodących producentów ciągników. A pozatym wygląd ma bardzo fajny i jest mnustwo miejsca w kabinie. Jak bym miał kasę to bym sobie kupiła jakiegoś nowego Crystala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba nowa oferta crystala pod nazwą orion www.traktor.pl . Moim zdaniem bardzo fajne ciągniki jak bym miał brać nowy ciągnik to tylko nowego crystala. A wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniki to najnowsze jednostki napędowe firmy deutz euro 3 będzie je stosował tagże fendt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem wam sczerze: miseszkam koło Sieradza, a Sieradzem w miejscowości Woźniki składają Crystale. Byłem tam kilkanaście razy. Kupuje tam części do Zetora ZTS 12145. Jeden wielki burdel. Plac jak w jakimś starym SKR, hale to stare budy. Mimo to nie mówi że przez nie porządek na placu to złe ciągniki...ale. To są po prostu składaki. Nic ciekawego, może silnik Deutza. Nie polecam. U nas gościu kupił takiego Crystala 170 km. Teraz sobie w brode pluje. Nie wiem co mu dokładnie nie pasuje ale gadał z ojcem i mu mówił że żałuje że sprzedał 16145 i to kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował żeby sie wypowiadać jak sie coś wie i sie ma taka maszyne a mieszkam 25km Sieradza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzią typu mój znajomy ma taki sprzęt i coś tam cośtam. Nie wierze dokońca, poniewż jak się wypowiadaja właściciele tego sprzętu to opinie są zupełanie inne. Tak samo jak jedz do dilera i zapytaj sie o inną marke którą nie ma w ofercie to znajdzie ci 100 wad i ustere. Dlatego jak kupuje się sprzęt to najlepiej zadzwonić do firmy i poprosić o pare telefonów do rolników którzy taki sprzęt mają i masz najlepszy obraz takiego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego ale nie osobiście rozmawiałem znim rok temu razy przez gg. Teraz planuje od jakiegoś dilera wziąść pare namiarów na właścicieli tych maszyn i pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie jak dobiore ziemi to napewno coś się pomyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...