Skocz do zawartości
Wituś

Ciągniki CRYSTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co byście woleli Lamborghini R5 130km(6 cylindrów, cena 188netto, skrzynia bez połówke, typowy mechanik) czy Crystal Orion 13 130km (4 cylindry cena 165tyś netto EHR skrzynia z połówkami rewers elektrohydrauliczny). Taki wybór stoji przed moim kolegą który ma 70 ha ziemi ornej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym kupił fortere bo sie miesci w tej kasie tyle ze 10KM mniej.

A jeśli mam wybierać miedzy tymi dwoma to wybrał bym Lamborghini R5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam osobiście tych ciągników ale mieszkam 2 km od siedziby tej firmy i to co mi się od kilku lat słyszę o tych ciągnikach niespecjalnie by mnie skłoniło do ich zakupu więcej się słyszy negatywnych niż pozytywnych opini .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem tak denerwuje mniejak piszecie ze te traktory to szmelce itd itp skladaki a zachodnie to nie skladaki silniki DEUTZ SISU PERKINS skrzynie CARRARO ZF mosty przednie DANA CARRARO hydraulika BOSCH wogole sam rozwazam kupno oriona 150 km do prac zaladunkowych komunalnych powiem wprost to prosty ciagnik moze nie jest piekny ale to ma byc do roboty sprzet anie do ogladania dawniej byly ursusy i nikt nie nazekal .Teraz jak slyszalem montuja do oriona silniki sisu takie jak w valtrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. i czy już ktoś przetestowął ciągnik tej marki??? osobiscie mogę poczytac o nim tylko w internecie ponieważ w okolicy żadnego nie ma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...