Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaraz jade tam dobrze że ja z Radomia mam nadzieję że będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem w piątek na targach . UWAGA kierowcy .Organizatorzy nie zapewnili żadnych parkinków, zmiana organizacji ruchu przy wyjezdzie z targów i oczywiście żadnych oznaczen.Kto by się tam (słowo zostało usunięte)ami przejmował........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłech tam parking darymny albo wcale ale ogulnie było naco popaczeć mi sie podobalo jeszcze wdodatku dostołeh biletu zadarmo przed bramom od korbanków połowa ałtobusa wlazła zadarmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak sobie było ogołnie źle nie było al mogło by być lepiej. Organizator mogł jednak zadbać o miejsca parkingowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a widzieliscie tamten ciagnik co stal kolo tego drugiega ciagnika!! niezla masarnia!! serio!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemka.

Było nawet fajnie.

Ale niestety drugi raz nie pojadę.

Trasa Nysa-Kielce-Nysa -> sporo paliwa. Niewspółmiernie do oczekiwań.

Ciągników, płógów i agregató i cholere....Ale urządzeń zielonkowicy - np sieczkarni to się w Polsce chyba nie produkuje (1 szt.) - sprzęt mleczarski(2 firmy) - w tym roku pojadę może jeszcze na jakieś targi zielonkowe (cuś takiego było), a na bank do Bednar. ALe tylko w sobote - w niedzielę na dużo ludzi, a i część folderó już poszła.

 

 

P.S.

Parking na 100 aut - podczas gdy było z 500 brawo organizacja !!

 

Narazicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do mojej galerii z Agrotechu 2006: galeria.

Zdjęcia nienajlepsze ale dają wyobrażenie.. zwłaszcza dla tych co nie byli

Pozdrawiam e-rolników:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spoko maszynki były!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

POLSZU

 

 

spoko kołeś z Ciebie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W końcu klimatyzacja w ciągniku to już standard ale chyba jeszcze nie w Polsce.

 

Jeszcze nie w Polsce i chyba długo jeszcze nie.

Unas nadal królują c-330 i c-360 gdzie trudno o dobre

ogżewanie o klimatyzacjii nie wspomne, nawet w nowych polskich ciągnikach

trudno o klime gdzie standartem jest kabina z nadmuchem i skrzynia bez synchronizacji.

ogrzewanie przez rz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedz do bednar to zobaczysz kto rządzi :lol: :cry: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agro Show są najlepszymi Targami Rolniczymi w Polsce. Zdecydowanie góruja przed Polagrą, Agrotechem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim jestem nowy i chcialbym cows napisac o po agra. Macie racje ze niema poco tam jezdzic. Nie bylem na pokazach al wiem ze napewno bylo na co poptarzec. Tez sie zawiodlem na nich bylem w roku 2005 i myslalem ze bedzie lepiej ale z roku na rok jest coraz gorzej. Tak sie dzieje bo wystawcy nie wystawiaja swoich produktow u nas, poniewarz Polska to nadal biedny kraj i malo kogo stac na taki sprzet dlatego wystawcy nie prezentuja swojego sprzetu. A pozatym pol agra to nietylko sprzet rolniczy to sa rowniez produkty sporzywcze jakies kwiatki warzywa itd. Ja i tak pojade w tym roku bo Przynajmniej na cos lepszego popatrze nic mnie to niekosztuje wiedz nie mam nic do stracenia. sa jeszcze w mojej miejscowosci dni otwartych drzwi PODR tez sa maszyny ale tu z roku na rok jest coraz lepiej i sa wystawcy takich marek jakich niebylo na polagra np. john deere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka chcałbym sie przyłączyć do rozmowy.moim zdaniem AGROTECH rządzi bo gdzie indziej znajdziecie takie maszynki które sie błyszczą jak limuzyny nawet atmosfera jest taka z wyższych sfer czujemy sie jak pradziwy rolnik jak pan swego świata. Nie musze jechac do poznania lub do bednarów zeby zobaczyc jak sie plugi obracają pójde do sąsiada i mam podobny efekt, a w Kielcach jest zajebiście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy najlepiej jechac i jest najmniej ludzie i najwiecej mozna sie dowiedziec???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allleee maszynki wiaza na targi do kielc. Od wczoraj coraz wiecej widze maszyn na lawetach jadacych w kieruku kielc- naprawde niezle statki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde elegancko było--pogoda nie chce przesadzać ale była wyśmienita!!! Targi zaliczam do udanych--100raszy fajniej niż na Polagrze, tylko że zwierząt nie było w odróżnieniu od Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...