Skocz do zawartości
Jarek.k

Maszyny z unii!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy po paru latach użytkowania maszyn z tego okresu(2007-2013) i okaże się kto miał racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
racja zgadzam sie z tym ale jakis uwazajacy sie za dominujacego rolnik nie ma kurw.,.. prawa obrazac innych na forum... tak mi sie wydaje kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale taki (słowo zostało usunięte) mysli ze tylko on swieci...

Weź już gościu nie wal!!!

I bez wyrażeń proszę!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unia może mieć problemy jak bedzie tak dalej bo ktoś może sobie kupić maszyne od kowala dużo taniej od uni albo z zachodu jak troche dołoży i wie że materiał dobry i wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Unia może mieć problemy jak bedzie tak dalej bo ktoś może sobie kupić maszyne od kowala dużo taniej od uni albo z zachodu jak troche dołoży i wie że materiał dobry i wykonanie.

 

 

I w ten sposób stracą prawie każdego klienta!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił 4m agregat uprawowo siewny UNI i wszestko było dobże puki nie zawiesił siewnika rama zaczela pękać we wszystkich możliwych miejscach, zgłosił im wady i na ich usunięcie czeka od listopada do dziś jedyne jak mówi gode pochwały są tależe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego ARESA talerzowego 3m pulzawieszanego i nie moge narzekac jak narazie. Wiem ze takie 4 sa gorsze bo uklad jezdny taki sam jak w 3 a agregat o metr szerszy i ludzie maja problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas paru ludzi ma maszyny z uni i wiem że sobie chwalą. Jeden znajomy którego często odwiedzam ma rozsiewacz z uni i talerzówke a teraz chce kupić agregat i pług obrotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego ale pługa bym od nie kupował.

Ja sam użytkuje kosa ale dziś to pewnie bym dołożył i kupił coś innego z zachodu. Wtedy jak kupowałem to zachodni kosztował jescze raz tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo wyboru i własnej opini o każdym produkcie. Można z najlepszej firmy trafić na bubla a z najgorszej na dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i co do jednego to mogą się zgodzić że ostatnio Unia odwala trochę fuszerę ale z Polskich jest najlepsza natomiast widzę że wszystkie sprzęty pochodzące z zachodu wpakowaliście do jednego worka twierdząc że co z zachodu to na pewno jest lepsze niż nasze. Ja z takim poglądem nie mogę się zgodzić Oczywiście jest kilka dobrych marek ale nie wszystkie np. niemieckie pługi są super. Tam też są prywaciarze którzy klepią z byle czego tylko potrafią dobrze się zareklamować i jak wmówię klientowi że to jest super sprzęt bo zachodni to polak kupuje a Niemiec się śmieje bo niekiedy polski prywaciarz ma lepszy pomysł od zachodniego Ale to tylko moje zdanie z którym możecie się nie zgodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że nie wszystkie ale pare marek jest duzo lepszych.

 

Z resztą wydaje mi się że niektóre osoby wybierają sprzęt po nazwie marki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z resztą wydaje mi się że niektóre osoby wybierają sprzęt po nazwie marki!!!

No przecież o to w tym wszystkim chodzi, żeby wypromować markę i zdobyć uznanie klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że warto jest mieć uznanie klijeta i go nie tracić a unia traci.

 

I nie będzie miała!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ma tyle zamówień że się wyrobić nie mogą, a jeszcze nie widział tego sprzętu nikt w pracy to nie można powiedzieć, że będzie bublem gorszym od tych produkowanych poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narazie ma tyle zamówień że się wyrobić nie mogą, a jeszcze nie widział tego sprzętu nikt w pracy to nie można powiedzieć, że będzie bublem gorszym od tych produkowanych poprzednio.

 

Ale przez pośpiech psuja jakość!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oni juz sie wyrobićdość długo nie moga. Lepiej robić solidne i mieć uznanie niż dużo a do do**.

 

Klienci ich tak sobie nie rzucą wyrobili sobie dobra opinie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...