Skocz do zawartości
Jarek.k

Maszyny z unii!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to prawda u mnie jest diler deutz fahra i też nie jest dilerem uni a sprzedaje jej maszyny.
Nieźle kombinują!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dominującego rolnika.

Mam małe pytanie. Czy ty kiedyś miałeś nick dominator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda u mnie jest diler deutz fahra i też nie jest dilerem uni a sprzedaje jej maszyny.
Nieźle kombinują!!!
To chyba dobrze jeśli pobliski sprzedawca sprowadzi taką maszynę na jaką jest chętny, a nie rolnik ma ganiać za maszyną może kilkaset kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do witusia

Nie nie miałem

 

A co do tego że sprzeawcy tak robią z tymi maszynynami to wielu tak robi czasami nawet potrafia taniej niz diler sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do marcina8410

Posiadasz maszyne z tej firmy??

 

 

Ja niemam maszyn Uni , ale kolega ma .

 

Mój kolega ma większość maszyn tej firmy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jakie maa o nich zdanie??

 

Cały czas mówi że te starsze były lepiej wykonane,w zeszłym roku kupił Aresa 4m zawiesił na nim siewnik no i po 200ha rama popękała,ale już mu go wymienili na nowy niby wzmocniony , ale okaże sie wiosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za jakość (czyt zachodnie) trzeba płacić

 

Jeżeli wg ciebie jakość = zachodnie to gratuluje optymizmu a przy okazji jakiś wątpliwościach to mogę podrzucic namiary na uzytkownikow nowych maszyn o zachodniej jakości, również tych z pierwszej ligi . Ale całkowicie się zgadzam że latwiej znaleśc uszkodzone maszyny firmy która sprzedaje 2000 maszyn rocznie n iż tej która sprzedaje u nas ok 50. To juz wynika ze prostej statysytyki a następnie ceny. Czasami stosunek cena/jakość ma jakieś znacznie i chyba temat wątku nie wypada tu najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z unii pług 120sz 3+ stwierdzam ze pługi tej firmy sa sredneij klasy bo u nas w okolicy jest kilka sztuk i kazdy ma problem z nimi ja sam ze swoim płigiem mam problemy od poczatku I-to pęk mi bolec od resoru co nie powinno sie stac i cała skiba lerzała na drodze II- niechciał mi obracac III- wziałem sie za ten pług do dokładnego ustawiena bo ostatnio mi kepsko orał i co sie okzało ze koło na jednej stronie bardziej cowało sie do tyłu i orał głebiej IV-a teraz okazało sie ze 3skiba ma luzy na bolcach i duzo roboty nad remontem a pług ma 3lat dlaje juz nie pisze co mysle bo szkoda.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pracy się zle nie sprawuje mało sie zapycha i zawsze udaje się go zagłebić ale dziś bym go nie kupił.

 

 

Ja raczej tez nie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi co jest w nim tak zlego? czy dobrze zakrywa resztki i czy siewnik na nim sie dobrze sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim wykonanie, materiał ma mała wytrzymałosć a co do siewnika to nie wiem bo nie mam. A co do mieszania resztek pożniwnych i obornika to jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ma swoje plusy i minusy.a jak pracuje na suchej glebie

stawia duze opory dla ciagnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli ma swoje plusy i minusy.a jak pracuje na suchej glebie

stawia duze opory dla ciagnika?

 

Co do suchej gleby - nie sadze zeby byl jakis problem z zaglebianiem czy oparowmi. Widzialem Kosa w ekstremalnie suchych warunkam i na ciezkiej ziemi.Jak chcesz moge podeslac ci zdjecia zeszlego roku Kosa 5,4 BH z pacy po zeszlorocznej suszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...