Skocz do zawartości
Jarek.k

Maszyny z unii!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle co za złom uzytwkowy.

Ale masz poczucie humoru tylko pozazdroscić. Jak masz tak odpowiadać to nie zajmój miejsca na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle co za złom uzytwkowy.

Ale masz poczucie humoru tylko pozazdroscić. Jak masz tak odpowiadać to nie zajmój miejsca na forum.

 

Weź się nie wydzieraj na mojego kumpla zrozumiałeś TY WITEK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do mnie. Jak pisze takie głupoty to niech się liczy z takimi uwagami. Zrozumiałeś to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz coś do mnie. Jak pisze takie głupoty to niech się liczy z takimi uwagami. Zrozumiałeś to.
Ty weź się od niego odczep!!!.OKEJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dominującego rolnika: chłopak napisał, że ma pług z 2004 roku stan bardzo dobry i ty mu proponujesz cene jak za złom użytkowy to coś chyba nie tak, a może nie znasz cen maszyn i piszesz takie głupoty. Zobacz ceny nowych używanych i potem sie wypowiadaj na takie tematy.

Do Jarka: Jeżeli pierw piszesz posta, przechodzisz ze mna ta jakieś ty i zwracasz mi uwage to nie myśl, że ci pozostane dłużny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ktore są lepsze od Polskich tylko troche

 

A niektóre gorsze!!!!

 

Ale wykonane z lepszych materiałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sie dopierdalasz powiadziałęm swoje zdanie. Ty się czepiasz większości osób. Weź się odwal od Jarka K i mnie.

 

Dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam chęci gadać z takimi ja wy, wię ten temat jest zamknięty z mojej strony, ale mam do ciebie proźbe zanim coś napiszesz to pomyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam chęci gadać z takimi ja wy, wię ten temat jest zamknięty z mojej strony, ale mam do ciebie proźbe zanim coś napiszesz to pomyśl.

 

Buzia w KUBEŁ!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tym że maszy w uni są robione na odjeb bo wyrobić sie nie mogą i terminó nie trzymają.

 

Po wini prowadzić jakiś spis co na kiedy mają dostarczyć do klienta i dotrzymywać

tych terminów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie kur... dopierdal... buraki jeban... jak was na cos nie stac to jezdzicie po wszytkim po kolei a co wam ten witus zrobil ja sie z nim zgadzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty konfidencie wypier** z tego form nik nas wkur** nie bedzie.

 

 

 

Do Jarka.K

Wiesz jak to jest w z poskimi firmami chcą dużo sprzedać ale że nie nadążą produkować to inna sprawa jak by zagrali w otwarte karty to mieli by przynamniej dobrą opinie i maszyny by napewno też na tym zyskały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Jarka.K

Wiesz jak to jest w z poskimi firmami chcą dużo sprzedać ale że nie nadążą produkować to inna sprawa jak by zagrali w otwarte karty to mieli by przynamniej dobrą opinie i maszyny by napewno też na tym zyskały.

 

Może i masz rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Jarka.K

Wiesz jak to jest w z poskimi firmami chcą dużo sprzedać ale że nie nadążą produkować to inna sprawa jak by zagrali w otwarte karty to mieli by przynamniej dobrą opinie i maszyny by napewno też na tym zyskały.

 

Może i masz rację

 

Nie może ale napewno.

Ludzie bioro bo tak wpisali we wnioskach o dofinansowanie i teraz muszo czekać. Ale jak się skończy obecna realizacia zakópów i się okaże że maszynu z uni są do du.. to na wnioskach na lata 2007-13 ludzie nie będo jóż od nich brać tylko pujdo ko konkuręcji gdzie być może dłużej będo czekać ale jak dostano sprzęnt to będo nim robić w polu a nie remontować go wgarażu i przeklinać wyżucono kase na taki "sprzent"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja zgadzam sie z tym ale jakis uwazajacy sie za dominujacego rolnik nie ma kurw.,.. prawa obrazac innych na forum... tak mi sie wydaje kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale taki (słowo zostało usunięte) mysli ze tylko on swieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że karzdy ma swoje zdanie to co się dopierdalasz do nas. I ja nie nikogo nie obrażam ja się bronie jak się ktoś dojebie do mnie.

 

Do andrzeja2110

Ale jak miałeś wniosek i nawet jak wpisałeś maszyne np z uni to po tem szło to zmienić jak chciałeś kupić inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Do andrzeja2110

Ale jak miałeś wniosek i nawet jak wpisałeś maszyne np z uni to po tem szło to zmienić jak chciałeś kupić inną.

 

Może i tak, nie wiem bo ja nie składałem. chodzi mi o to że firma przez to że chwilowo ma wysoko sprzedaż może w przyszłości więcej stracić na swojej renomie przez to że robi w pośpiechu maszyny a to się odbiie na ich jakości. Przy następnych wnioskach ludzie puido do konkuręcji.

Osobiście wolał bym poczekać mieciąc więcej na maszyne i mieć pewność że jest wykonana solidnie, niż jakoś tak sklepana aby jak naiwięcej szybko zrobić i sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...