Skocz do zawartości
Kogut59

Jak korzystać z zakładki ''AIM''

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu użytkowników tego forum podaje numer swojego ''GG'' po wciśnięciu

''AIM'' otwiera się strona ''Nie możma wyświetlić strony (strona niedostępna).

Co z tym fantem zrobić . Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no tak problem ten jest wynikiem tego, ze aim jest zupelnie innym komunikatorem niz gg, a konfiguracja forum automatycznie przypisuje numer gg pod ikone aimu, ktorego de facto uzywa niewiele osob. gdybys mial np na swoim komputerze zainstalowany komunikator aim i aktualnie bylby on wlaczony to po kliknieciu w ikonke na forum otworzyloby Ci sie okno rozmowy. niestety w tym przypadku tak sie nie dzieje, bo forum nie generuje ikonki gg... kwestia aktualizacji wersji forum. tak mi sie przynajmniej wydaje (trzeba byloby zasiegnac opinii admina)... ale to nie znaczy, ze odnalezienie numeru gg jakiejs osoby jest niemozliwe.... wystarczy kliknac na pseudonim konkretnego uzytkownika i wyswietlic jego profil, a tam ukaza sie wszelkie dane lacznie z numerem gg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche namieszalem w pooprzednim poscie az sam sie zakrecilem. mianowicie jest to blad skryptu forum. po najechaniu na ikonke "aim" powinien sie wyswietlic numer komunikatora.... w nowszych skryptach forumowych wyswietlaja sie ikonki poszczegolnych komunikatorow... wiec jelsi ktos posiada gg, izq, tlena itp to po wpsianiu w swoim profilu adresow pojawia sie wszystkie obok siebie. tutaj natomiast mamy zakladke "aim" ktora nie funkcjonuje tak jak powinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...... ale to nie znaczy, ze odnalezienie numeru gg jakiejs osoby jest niemozliwe...

 

Odnalezienie nr gg jest niemożliwe ..... a jeżeli tak , to proszę o podanie mojego nr gg. Dzięki "tylko" za zainteresowanie się moim problemem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...... ale to nie znaczy, ze odnalezienie numeru gg jakiejs osoby jest niemozliwe...

 

Odnalezienie nr gg jest niemożliwe ..... a jeżeli tak , to proszę o podanie mojego nr gg. Dzięki "tylko" za zainteresowanie się moim problemem .

 

1505880 prosze bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...... ale to nie znaczy, ze odnalezienie numeru gg jakiejs osoby jest niemozliwe...

 

Odnalezienie nr gg jest niemożliwe ..... a jeżeli tak , to proszę o podanie mojego nr gg. Dzięki "tylko" za zainteresowanie się moim problemem .

 

1505880 prosze bardzo

 

Oświeć mnie , "andrzej2110", bo tonę we mgle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22a24004b0c3d033m.jpg

wystarczy najechać myszko na AIM a na dolnym pasku moge odczytać nr.

Ja nie mogę , ale jeżeli Ty możesz , to coś muszę zrobić , ale co

ratunkuuuuuuuu , bo mnie zaraz coś trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być coś z zabezpieczeniami w komputerze. Kiedyś zainstalowałem jakiś program antywirusowy to też nie wywietlało linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to być coś z zabezpieczeniami w komputerze. Kiedyś zainstalowałem jakiś program antywirusowy to też nie wywietlało linku.

Na jakiej przeglądarce śmigasz , bo ja na int. explorer i tu może być przyczyna ,

złe ustawienia itd. Pozdrawiam i dzięki za dobre chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee przyjżyj się obrazkowi

Mam IE oraz foksa i na obydwuch jest tak samo.

Pozdro i życze powodzenia w konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heee przyjżyj się obrazkowi

Mam IE oraz foksa i na obydwuch jest tak samo.

Pozdro i życze powodzenia w konfiguracji.

 

Cała moja konfiguracja to wielkie nic , nie można wyślić tej strony za każdym razem , po kliknięciu na zakładkę AIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heee przyjżyj się obrazkowi

Mam IE oraz foksa i na obydwuch jest tak samo.

Pozdro i życze powodzenia w konfiguracji.

 

Cała moja konfiguracja to wielkie nic , nie można wyświetlić tej strony za każdym razem , po kliknięciu na zakładkę AIM.

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to być coś z zabezpieczeniami w komputerze. Kiedyś zainstalowałem jakiś program antywirusowy to też nie wywietlało linku.

 

Najrawdopodobniej wyswietlanie sie linku blokuje firewall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...... ale to nie znaczy, ze odnalezienie numeru gg jakiejs osoby jest niemozliwe...

 

Odnalezienie nr gg jest niemożliwe ..... a jeżeli tak , to proszę o podanie mojego nr gg. Dzięki "tylko" za zainteresowanie się moim problemem .

 

1505880 prosze bardzo

 

no tak zostalem wyprzedzony ale to dobrze. postaram sie zwrocic uwage admina na ten problem bo najprawdopodobniej jest to problem skrpytu tak jak pisalem a nie zabezpieczen i osobistych konfiguracji przegladarki. zeby to sprawdzic wystarczy wejsc na jakiekolwiek inne forum pisane podobnym skryptem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...