Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

olej typowo hydrauliczny jak masz swoje przyczepy i tylko z tym ciagnikiem beda współpracowac... Pozdrawiam Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwego nowego roku... Wam i waszym maszyną niech pracują bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszałem kiedyś opryskiwacz 600l do T25 ale był napełniony maksymalnie 450l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesie kiedys pryskałem ale podniesc i wiezc nie problem tylko trzeba byc uwaznym by koła nie polamac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim T25 sypie się instalacja elektryczna. Na Allegro są w ofercie dwa rodzaje instalacji elektrycznych - jedna z puszka na bezpieczniki polskiej produkcji oraz instalacja bez takiej puszki. Zapewne wielu z Was użytkowników T25 ma już doświadczenia w wymianie instalacji elektrycznych i mógłby doradzić jaką instalację wybrać. Czy kolory np. przewodów są zgodne z oryginalnymi przewodami i schematem instrukcji, czy długosci przewodów są wystarczające i czy np. nie ma problemów z łączeniem końcówek kabli z odbiornikami . Noszę się z zamiarem wymiany instalacji i chcę uzyskać informacje by nie zakupić bubla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że da sobie rade teraz przewożę t25 baloty z sianokiszonki na podnośniku i podnosi bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zabrać sie za remont skrzyni biegów? problem polega na tym że coś się stało z biegami 2,4 (czyli z tym przełożeniem) gdyż jak się wrzuci to nie idzie jechać strasznie trzepie dźwignią i całym traktorem co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. chce skrócic kolumnę kierowniczą jak to zrobić. może ma ktoś fotki z takim zabiegiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak zabrać sie za remont skrzyni biegów? problem polega na tym że coś się stało z biegami 2,4 (czyli z tym przełożeniem) gdyż jak się wrzuci to nie idzie jechać strasznie trzepie dźwignią i całym traktorem co to może być?

U mnie biegi wyskakiwały tylko do tylu bylo dobrze. Już mam skrzynie rozkręconą i kupione części .Można bzika dostać z tym rozkręcaniem blach, przewodów hydraulicznych,ale jakoś tam poszło. Czekam na mechanika.

Życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. chce skrócic kolumnę kierowniczą jak to zrobić. może ma ktoś fotki z takim zabiegiem?

 

 

Jak skrócic kolumne Masz ciagnik zarejestrowany czy nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. chce skrócic kolumnę kierowniczą jak to zrobić. może ma ktoś fotki z takim zabiegiem?

A po co Ci fotki? Odkręcasz kolumnę (nie cała przekładnie) wyciągasz wałek, tniesz rurę, wycinasz ile potrzeba, fazujesz, spawasz. Oczywiście podczas spawania sprawdzasz linjałem czy jest równo. Później to samo z wałkiem robisz skręcasz i cieszysz się z tego, że nie musisz kręcić fajerą pod sufitem

W swoim Władku skróciłem z 20 cm

No i do tego, skróciłem jeszcze dzwignię (ramie) co zamocowane jest na frezach wału przekładni i porusza drążek kierowniczy. Po tym więcej obrotów trzeba zrobić kołem kierownicy, ale za to kiera chodzi leciutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz będą pier... że przeglądu Ci nie przejdzie, że strach po ulicy jeździć itp.

Ja parę lat tak jeżdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten wałek trzeba na frezować?

Czytaj dokładnie

Fazować- to zupełnie co innego niż frezowanie

 

Frezować nic nie musisz, jedynie robisz fazy, żeby lepiej spaw trzymał

 

Na wałku też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do paffa: wyałałem Ci PW z forum http://wladimirect25.ok1.pl dotyczącą remonty skrzyni ale coś nie odpisałeś przeczytaj proszę mój post poniżej o problemie ze skrzynią i napisz co o tym myslisz

 

Sorki że zaśmiecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć bo nie mam przy sobie książki ale ponad 200mm spokojnie wiedzę po odległości tylnego koła od błotnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...