Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

a kto teraz mi poradzi ciągnik nie chcę w chodzic na obroty ale jak odkręcę rurkę z odstojnika tą co już idzie do pompki zasilającej i wsadzę ją do jakiegoś pojemnika z paliwem to chodzi normalnie jak spuściłem wszystko z odstojnika to tez poszedł dodam ze układ jest drożny wszystko sprawdzone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies jest nieszczelność... Jak nie masz czasu jej szukac zrób dolne zasilanie ze zbiornika i wtedy najwyzej gdzies bedzie ciekło a ciagnik bedzie dobrze jechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przewód elastyczny za zbiornikiem jest pęknięty,

miałem to pare lat temu i to on był winny

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi chodzić obrotomierz. założyłem linkę ale dalej nie chodzi. czego to może być wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napęd jest uszkodzony. Odkręć linkę od napędu i odpal silnik zobacz czy się kręci kwadracik w który wchodzi linka. Jeśli się nie kręci to możliwe, że obcięło ten kawałek blaszki, znajdujący się w napędzie. Trzy śruby M6 i wsystko masz na wierzchu

A może sam zegar uszkodzony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc nie wiem co się dzieje z moim władimircem, po odpaleniu go dodaję gaz ładnie mi wchodzi na obroty i wszystko jest ok. a gdy ruszę i trochę już jadę wciskam gaz i zero reakcji, dopiero po jakiejś chwili załapie i jedzie ale potem znowu to samo. Dodam że wymieniłem wszystkie uszczelki oraz pompę zasilajacą ale to nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymień filtry paliwowe bo nie dostaje paliwa masz dokładnie ten sam problem co ja kilka dni temu... jak to nie pomoże to pisz będziemy dalej myśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Ominąłem odstojnik i wszystko działa jak należy. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już działa. Ominąłem odstojnik i wszystko działa jak należy. Dzięki za pomoc.

Co to znaczy że ominąłeś odstojnik nie możesz od tak tego zrobić bo zatrzesz pompę jak pójdzie woda nie zapominaj że olejem jest smarowany tylko wał krzywkowy a cała sekcja jest smarowana paliwem jak pójdzie woda tak po pompie... spuść wode z odstojnika a powinno zadziałać a jak nie tzn że masz nieszczelny i gdzieś łapie powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ jest teraz podłączony gumową rurką od zbiornika paliwa do pompy zasilającej. Odstojnik jest ominięty tylko na razie żeby sprawdzić w czym tkwi problem. Teraz już wiem że problem leży w odstojniku prawdopodobnie gdzieś ciągnie powietrze gdyż wymieniłem w nim wszystkie uszczelki i spuściłem paliwo ale mimo to ciągnik nie działał jak należy. W tej chwili wszystko wróciło do normy. Prawdopodobnie wymienię go na nowy bo nie mam pojęcia co z nim jest nie tak, nic z niego nie cieknie, nic się nie sączy. Jeśli wiesz co może być z nim nie tak to doradź mi gdzie szukać w nim problemu, bo dla mnie on wygląda na sprawny a mimo to jak go podłączę to władimirec odmawia chęci współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawdopodobnie wiem co jest z tym odstojnikiem, otóż zamontowane w środku sitko prawdopodobnie napęczniało i uniemożliwiało dopływ paliwa do środka odstojnika. Dodam że to już trzecia wymiana tego sitka w tym roku, pierwsze rozpuściło mi sie całkowicie w ropie, drugie jak wyciągnąłem to przypominało plastelinę tak był miękkie i teraz to trzecie zatkało dopływ paliwa, co z tymi plastikami jest nie tak, w sklepie mnie zapewniają że to wina paliwa ale brałem je w różnych stacjach i nadal to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoim odstojnikiem walczyłem przez cały ostatni tydzień wymieniłam uszczelkę pod pokrywą i nic dopiero jak założyłem nową a dodatkowo wysmarowałm ją sylikonem to przestało ciągnąć powietrze a też byłem pewien że wszystko jest ok ale na nic się to nie zdawało...co do sitka to nie wiem sam mam plastik i działa już kilka ładnych lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem sitko na nowe i wszystko wróciło do normy. Dzięki luki21 za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o rade .Podczas jazdy załącza mi sie rozrusznik ale chyba nie kręci tylko wybija elektromagnes zębatke . Gdzie szukać przyczyne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj przyczyny na drodze takiego cienkiego przewodu prowadzonego do automatu a stacyjka to on jest odpowiedzialny za załączenie magnesu może gdzieś dostaje napięcie nie wiem kombinuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zalozyłem do mojego "władka" rozrusznik z przekładnią -NO REWELACJA kreci jak szalony a nie jak tez ruski złom. Poleca wszystkim jesli mają problemy z odpalaniem 310 zl ale jaki "komfort"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja zalozyłem do mojego "władka" rozrusznik z przekładnią -NO REWELACJA kreci jak szalony a nie jak tez ruski złom. Poleca wszystkim jesli mają problemy z odpalaniem 310 zl ale jaki "komfort"

Może i rewelacja, ale mój oryginalny tez kręci bez problemu. Nawet przy -20 silnik odpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Mój włodek po wymianie pąpy wtryskowej jest słabszy.Czy jest to kwestia zwiększenia dawki paliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest słabszy to dawka raczej uległa zmniejszeniu. Ja myślę, że w starej pompie miałeś zwiększoną dawkę paliwa i przez to mógł być mocniejszy a teraz jak założyłeś inną pompę to może mieć ona ustawioną mniejszą dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem w moim władku z podnośnikiem. Strasznie słabo dźwigał. Trzeba było dawać dużo gazu żeby coś podniósł. Zostały wymienione uszczelki w siłowniku, przełożyłem odwrotnie węże przy siłowniku, dolałem oleju. Ostatnio założyłem nowe uszczelki w pompie hydr. i nic nawet sie pogorszyło. Czego to może być wina i jak sie tego pozbyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam problem z Władimircem a dokładnie ze sprzęgłem. wszystko było ok dopóki było oryginalne ale pewnego dnia zaczął ślizgać wiec wymieniłem tarcze łożysko dociskowe i łapki w docisku i od tego czasu nie wiem czemu bardzo szybko wycierają. i mam problem z ustawieniem luzu miedzy łożyskiem a łapkami bo ja ustawie to nie wysprzęgla i biegi wchodzą ze zgrzytem czym to może być spowodowane?? proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...