Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

pomużcie! wie ktoś jak zniwelować luz na kierownicy w rusku?

witam a gdzie masz ten luz na gałkach czy na kolumnie kierowniczej??

bo jeśli na kolumnie to jak dobrze pamiętam to od prawej strony jest ma śruba na imbus do redukcji luzu ale marny skutek przynosi a jeśli na gałkach to na każdej gałce mona podciągnąć z góry odbezpieczając i dokręcając nakrętkę taka wpustowa radze tez ja wykręcić i nasmarować. jeśli nie chodziło o to to przepraszam ale staram się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem w moim władku z podnośnikiem. Strasznie słabo dźwigał. Trzeba było dawać dużo gazu żeby coś podniósł. Zostały wymienione uszczelki w siłowniku, przełożyłem odwrotnie węże przy siłowniku, dolałem oleju. Ostatnio założyłem nowe uszczelki w pompie hydr. i nic nawet sie pogorszyło. Czego to może być wina i jak sie tego pozbyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie padła pompa wymiana uszczelnienia nic nie da a tym bardziej na siłowniku tam uszczelki są tylko po to aby nie lał na zewnątrz, zamiana weży też nic nie da nie potrzebnie kombinujesz przy siłowniku...możesz mu spróbować podkręcić trochę ciśnienie na zaworze...ale moim zdaniem to pompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale co może paść w pompie jak tam prawie nic takiego nie ma?? a ile kosztuje nowa pompa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no normalnie. po wykręceniu pompy trzeba było odkręcić tam kilka takich śrubek od takiego dekla i dostajesz sie do środka pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa się zużywa i olej zpindala pomiędzy trybkami oraz trybkami i korpusem można próbować podłożyć cienką tekturę pod wkładkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podnoszenia to proponuje wymienic zawor w rozdzielaczu ok 20zl u mnie to pomogło a wczesniej wymianialem pompe i silownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odnośnie kierownicy. luz mam na kolumnie kierowniczej. A ta śruba to gdzie dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony przy przekładni jest śruba tyko nie pamietam czy na klucz 30 czy większy odkręcasz i pod spodem jest ta do regulacji na imbus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co może byc przyczyną słabego ( wolnego) wchodzenia na obroty pod obciążeniem nie wejdzie tylko jak stoi ale siłe ma dziś orałem to na trójce na pół gazu bez problemu tylko jak mocniej przycisnę to zaczyna pyrkać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedziec co mam jak i gdize dokłądnie po podlaczac zeby swiatla zadzialaly tlyko prosił bym o szczegołowa odpowiedz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozaden bez przesady Swiatła połaczyc to dziciak 13-letni pewnie by potrafił bierzesz byle jaka kontrolke i lecisz kabelki gdzie jest prad i masa i lecisz po obwodzie i przegladasz co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego Mozaden nikt Tobie tego nie wytłumaczy tylko trzeba szukac...

 

A Kolego Luki21 wez sprawdz jeszcze ustawienie zapłonu moze to jest cały szkopuł... przestaw troche pompe i napisz jakie są obserwacje... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie powiedz Mozaden w czym dokładnie tkwi problem to mzoe pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z podłączeniem jednej lampy oryginalnej nie wiem co gdzie popodłaczac zeby niczego nie spalic prosiłbym tlyko gdzie mam popodłaczac i to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odkręć se drugą i obejż jak tam masz i podłącz se tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wie ktos moze jak trzeba przełączac kable przy żarówce zeby właczyc Długie swiatła w oryginalnej lampie i zarówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Wie ktos moze jak trzeba przełączac kable przy żarówce zeby właczyc Długie swiatła w oryginalnej lampie i zarówce?

Chłopie dwa kable i masa i Ty się pytasz jak to podłączyć Nie rób se jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą się zarejestrowałem na tym forum i mam do was takie pytanie: od jakiegoś czasu pompa paliwa gubi mi ropkę, uwidacznia się to przy wyższych obrotach, pompa robi się mokra z góry, przy pracy na wysokich obrotach ostatnio zauważyłem, że ropa była nawet na błotniku i tej drabince do wchodzenia. A więc całkiem sporo tego gubię i niechce tak jeździć, wszystko jest dokręcone. Pragnę podkreślić, że się zbytnio nie znam i proszę się nie śmiać z moich problemów. Proszę o jakieś sugestie. Chodzi oczywiście o T25

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec kolego masz to samo co ja... Sekcjie puszczają paliwo i wez spusc paliwo odkrecajac srubę która słuzy do kontroli poziomu oleju w pompie wtryskowej i bedziesz miał spokój jak chcesz to moge zrobic fote i Tobie pokazac gdzie dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Jak z tym zdjęciem by nie było problemu to poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...