Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz czy element oznaczony nr19 nie obraca się lużno...właśnie na tej flanszy ścina najczęsciej śruby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz czy element oznaczony nr19 nie obraca się lużno...właśnie na tej flanszy ścina najczęsciej śruby...

 

Ale jak tam się dostać żeby to zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnieś lewe koło do góry, załącz blokadę, i niech druga osoba spróbuje pokręcić kołem.wtedy będziesz miał obraz tego co jest uszkodzone.jak się dobrze przyjrzysz na spokojnie, to zrozumiesz działanie blokady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze jakos odpowiedzi uzskac nie mozesz, ale wyglada na to ze musisz całą strone mostu rozebrac. Ktos juz to robił Według mnie odkrec pochwe od skrzyni i moze z półoska cała strona wyjdzie jak w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze jakos odpowiedzi uzskac nie mozesz, ale wyglada na to ze musisz całą strone mostu rozebrac. Ktos juz to robił Według mnie odkrec pochwe od skrzyni i moze z półoska cała strona wyjdzie jak w samochodzie

 

W tamtym roku robiłem calą strone tzn. wymienialem zwolnice pochwe oraz łożyska ale nie pamiętam zeby wszystko wyszlo z poł ośką mi chyba tylko sama ośka wyszła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tym razem mówie odkrecac pochwe ze zwolnica bez odkrecania zwolnicy od pochwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tamtym roku robiłem calą strone tzn. wymienialem zwolnice pochwe oraz łożyska ale nie pamiętam zeby wszystko wyszlo z poł ośką mi chyba tylko sama ośka wyszła .

 

 

To nasówa mi się pytanie jeśli robiłeś i ściągałeś pochwe ze zwolnicą ???TO CZY WBIŁEŚ BLOKADE PRZY DEMONTAŻU????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tamtym roku robiłem calą strone tzn. wymienialem zwolnice pochwe oraz łożyska ale nie pamiętam zeby wszystko wyszlo z poł ośką mi chyba tylko sama ośka wyszła .

 

 

To nasówa mi się pytanie jeśli robiłeś i ściągałeś pochwe ze zwolnicą ???TO CZY WBIŁEŚ BLOKADE PRZY DEMONTAŻU????

 

Powiem Ci że nawet nie pamietam . Ale nawet jak bym nie wbił to były by takie objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może złożyłeś coś źle???zdejnij zwolnice i zdemontuj dekiel który na rysunku jest oznaczony nr28 i zrób tak by blokada była załonczona dopiero montuj z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz czy element oznaczony nr19 nie obraca się lużno...właśnie na tej flanszy ścina najczęsciej śruby...

 

 

W sobotę bede rozbierał lewą stronę i tam zobacze co jest zrobione.

A Grzegorz200 napisal ze nr19 z obrazka czesto scina na nim te sruby a żeby wymienić ten element 19 to wymontuje go prze lewą strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego gość bez obrazy ale widzę że nie bardzo masz pojęcie na temat ciągnika t-25 bo np. nie ma ciągnika takiego jak t-25 4WD jest ciągnik t-30 z napędem na cztery koła i t-25 produkowali w dwóch wersjach silnikowych 25KM i 31KM a i jeszcze jedna sprawa nigdzie nie jest napisane że ciągnikiem t-25 nie można orać owszem można tylko trzeba wiedzieć czym

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego gość bez obrazy ale widzę że nie bardzo masz pojęcie na temat ciągnika t-25 bo np. nie ma ciągnika takiego jak t-25 4WD jest ciągnik t-30 z napędem na cztery koła i t-25 produkowali w dwóch wersjach silnikowych 25KM i 31KM a i jeszcze jedna sprawa nigdzie nie jest napisane że ciągnikiem t-25 nie można orać owszem można tylko trzeba wiedzieć czym

pozdrawiam

 

 

Kolego chyba Ci sie tematy pomyliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje: ,,Uniwersalne ciągniki kołowe T25A, T25A2, T25A3 są przeznaczone do prac ornych, siewnych, sadzenia warzyw, pielęgnacji międzyrzędzi, sianokosów po zamontowaniu przystawki dodatkowego napędu może być użyty do napędu maszyn stacjonarnych.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba widział temat z ostatniej strony wtedy jedynie jeszcze goscie byli. Nom ja mam t25 31 km i mam cicha chec pojechac na białorus po przedni naped. Zwieksze wtedy tylko obroty do 2.2 lub 2 (nie pamietam juz dobrze) tys bo tylko tej róznicy sie dopatrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótki na czujnik a otworem na otwór dekla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krótki na czujnik a otworem na otwór dekla

 

A w którym miejscu znajduje sie ten czujnik i o który otwor Ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w elemencie pokazanym strzałkami jest podłóżny otwór...tam ma wejść dzwignia biegów.zaś ten element służy do tego, aby "wyczuć" luz i umożliwić uruchomienie silnika.ale i tak w większości przewody które dochodzą do tego czujnika są zwarte na "krótko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha juz czaje.Czyli w ten podłóżny otwor ma wejsc dzwignia zmiany biegów . Dzięki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wspomaganie kierownicy ?
nie wiem nie widziałem jak jest to rozwiazne ale mam nadzieje ze bede miał okazje zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada zrobiona . Powodem bylo toi ze nie było wogóle śrub gdzie przykreca sie dekiel do kola zebatego . Tylko taraz wydaje mi sie ze w czasie jazdy jest ona caly czas włączona . Jak to sprawdzic w czasie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...