Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie odpaliłem swojego dzisaj, kupiłem rozrusznik, koleś w sklepie namówił mie na magnetona- kręci jak szalony tylko gwizd słychać, Na zimnym silniku miałem ciśnienie oleju 3 a jak mu przygazowałem to szok dochodziło do 6, trzy obroty zaworem ciśnienia oleju i jest tak pod 4, czekam na jazdę próbną musze tą skrzynię przepókać. Mój koszt naprawy to 2,5 tyś, ale ze starych grubych żeczy w silniku to mi tylko pompa wtryskowa została ta sama, Jeszcze w lecie elektryka do roboty i malowanie i Władymirec jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co takiego zrobiłeś że Cię tyle wyniosło? Jak chodzi ładnie się wkręca na obroty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem cały silnik, wszystko prawie nowe oprócz pompy i korbowodów, wał był szlifowany i tak to się nazbierało, ale w sumie to i tak nie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyna słabego podnoszenia. Tzn. podnosi w miarę szybko i opuszcza. Tylko jak próbuje podnieść tył ciągnika to nie podniesie. Na listwach z tyłu jest ustawione na ostatnich otworach Co jest tego przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to posłuchaj kolegi koko xD

 

Kamil jest to górny zaczep od 60 jak i zaczep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol.piotrek1990 jeszcze przyczyną słabego udźwigu może być zanieczyszczony układ hydrauliczny,może jest gdzieś przytkany???Filtr jest brudny????może jest za rzadki olej????

 

kol. miras rozwiązanie zaczepu super.a jak jest z dostępem do WOM????A MOŻE INNI KOLEDZY POCHWALĄ SIĘ SWOIMI ROZWIĄZANIAMI ZACZEPÓW???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiecie ile może kosztować naprawa pompy wtryskowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z womem nie ma problemu zaczepiam do niego opryskiwacz jak i rozsiwewacz nawoazu i problemow nie mam. Tylko wiadomo wał mam w osłonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leje ostatnio orlen mireral 15w 40 i jest dobrze. Innymi samochodami tez jezdze na orlenie i dobrze sie spisuja te oleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wymienić czy trzeba jakoś płukać silnik słyszałem że można wypłukać ropo czy to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol.piotrek1990 jeszcze przyczyną słabego udźwigu może być zanieczyszczony układ hydrauliczny,może jest gdzieś przytkany???Filtr jest brudny????może jest za rzadki olej???

 

Filtr był czyszczony a olej jest wlany superol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zdięciu obudowy klawiatury jest bardzo dużo czarnego szlamu dlatego pytam o płukanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiecie ile może kosztować naprawa pompy wtryskowej?

Od 150 do 300 zł zależnie od warsztatu. Ja raz wziąłem po regeneracji i zaraz oddałem - była wadliwa. Drugą oddałem po pół roku. Nowa kosztuje 400 - 500 zł i na kilka latek wystarcza. Regenerowana tyle nie pociągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do oleju. Ja lałem suprol to w silniku też było sporo syfu, natomiast teraz leję Orlen Diesel 2 lub 3 i silnik czysty. Za to w filtrze jest o wiele więcej syfu. Ogólnie oliwa powinna być klasy jakości co najmniej CD (ja leję CG) żeby silnik pracował długo i bezawaryjnie. Klasa lepkości najlepiej 15W40 lub jak ktoś w zimie nic nie robi to 20W50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...