Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jutro nie bedzie jeszcze odpowiedzi to poszukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jesli chcę, żeby skrzynia biegów była na dwie wajchy to muszę cos skomplikowanego robić i ile ewentualnie roboty mnie czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy jesli chcę, żeby skrzynia biegów była na dwie wajchy to muszę cos skomplikowanego robić i ile ewentualnie roboty mnie czeka?

 

Jak chcesz to musisz wiezyczke przerobić ale jak nie chcesz to możesz kupić gotową z dwoma wajchami ja kupywalem pol roku temu i zaplacilem za nia 115zl i tylko odkręcasz od skrzyni starą i zakładasz nową i tyle roboty ale jaka wygoda .

Jak mialem na jedną to cały czas blokowala mi sie skrzynia a teraz klopoty zniknely.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak odpalam silnik to z komina idzie mi biały dym i ogólnie jak zimny to trochę dymi, takie moje przypuszczenie czy to czasami nie za duża dawka paliwa (rozregulowana pompa). Jeśli ktoś miał podobnie to niech się na ten temat wypowie, napewno można to jakoś podregulować tylko jeśli chodzi o mnie to ja z pompą wtryskową ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie pompy i zrobieniu wtrysków nie widziałem białego dymu w żadnej sytuacji. Natomiast pod obciążeniem i jak jest zimny troszkę kopci na ciemno, ale to normalne. Biały dym to źle rozpylona mieszanka lub nadmiar paliwa w cylindrze - zapieczony lub uszkodzony wtryskiwacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie jak odpalam silnik to z komina idzie mi biały dym i ogólnie jak zimny to trochę dymi, takie moje przypuszczenie czy to czasami nie za duża dawka paliwa (rozregulowana pompa). Jeśli ktoś miał podobnie to niech się na ten temat wypowie, napewno można to jakoś podregulować tylko jeśli chodzi o mnie to ja z pompą wtryskową ostrożnie.
jeśli idzie biały dym to nie od paliwa tylko bierze olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białym dymem sie nie przejmuj gorzej jak by był czarny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to ze nie przeczytałem jeszcze instrukcji. Jutro to zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie bardziej przejal bialym dymem niz czarnym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem biały dym idzie jak kręcisz go na odprężniku ? Jeśli tak to jest to normalne. Jest to po prostu niespalone paliwo a nie dym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem biały dym idzie jak kręcisz go na odprężniku ? Jeśli tak to jest to normalne. Jest to po prostu niespalone paliwo a nie dym.

 

No właśnie kręce na odprężniku i idzie biały dym, tak jakby za dużo paliwa dostawał, a po zatym jak się zagrzeje to już tyka normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wysluchac opini na temat jak jezdzi sie bez obciążników z przodu i jak sie jezdzi bez nich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Doradźcie szanowni koledzy jaki rozrusznik i akumulator zakupić do władka . Najlepiej jak by to była 12 i myślałem o rozruszniku z przekładną . Jaką pojemność akumulatora kupić żeby to grało latem i zimą . Podzielcie się opinią na temat rozruszników z przekładnią ( na allegro można kupić już taki za 250,00). Pzdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obciążników jeżdzi się bardzo dobrze, jakby ze wspomaganiem. Ciężarki są potrzebne praktycznie do rotacyjnej. Jeśli masz ciągnik opuszczony na zwolnicach, to nawet do rotacyjnej nie potrzebne. Wystarczy paliwo w baku. Ja od kilku lat jeżdżę bez. Mam szerokie koła na przedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolo11 mam od ponad 3 lat rozrusznik czeski, mały z przekładną, zero problemów z zapalaniem . Pobiera sporo miej prądu więc wystarczy akumulator ok 100Ah. W tą zimę przy tęperaturze poniżej 20 stopni się sprawdził. Wystarcza energi i na świecę żarową i na rozrusznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego BOLO11 aku 12v 120ah,polecam centre,rozrusznik magneton lub litewski,żadnych chińskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim jest akumulator 120Ah i rozrusznik Magneton, wcześniej miałem jakąś chińską podróbę i po jednym sezonie wytarł sie komutator, chiński kosztuje ok .250 pln a za magnetona zapłaciłem 390 po znajomości, a normalnie kosztuje 430 zł, a w najbliższym czasie ma być po 460, wiadomo sezon się powoli zbliża:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolo11 mam od ponad 3 lat rozrusznik czeski, mały z przekładną, zero problemów z zapalaniem . Pobiera sporo miej prądu więc wystarczy akumulator ok 100Ah. W tą zimę przy tęperaturze poniżej 20 stopni się sprawdził. Wystarcza energi i na świecę żarową i na rozrusznik.

 

A co powiecie na litewskiej firmy JUBANA. Czy jest on wystarczająco dobry.Posiadaczem władka jestem od zeszłej jesieni i nie chciał bym kupić czegoś a potem żałować . Może macie jakieś sugestie co do eksploatacji władysława , chętnie przeczytam wasze sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno rozbierałem swój rozrusznik magneton z ciekawości i miłe zaskoczenie, sucho,czysto,żadnego pyłu ze szczotek, połączenia z cewkami ok, po 3,5 letniej eksplatacij. Obydwa wałki są podparte na dobrych łożyskach. Można kupić na allegro za 250-280zł. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego BOLO oczywiście że z odprężnikiem i świecą żarową. Mam stary olej w silniku (do wymiany), szkoda było zrywać rozrusznik bez odprężnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak magneton jest zdecydowanie najlepszy, kręci jak szalony i niewiele potrzebuje prądu po prostu super, a co do jubany to nie mam większego zdania choć słyszałem żę co niektórym po roku szczotki siadały. I jeszcze jedna sprawa tych rozruszników jest na rynku tyle, że jak ktoś się już chciałby zdecydować na zakup tańszego to zwracajcie uwagę na oryginalnośc i znaki firmowe wybite na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...