Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Piotrek, jak rozumiem górna śruba to jest wlew dolna spustowa na klucz 22 ale z przodu tez jest 3 śruba na klucz 22 i tez wygląda na spustową. Jak spuszczałem olej stary to odkręciłem obie i zleciał olej z obydwu.Boczna śruba na klucz 14 to jest poziom jak rozumiem. Jak możesz to ustosunkuj się do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki Piotrek, jak rozumiem górna śruba to jest wlew dolna spustowa na klucz 22 ale z przodu tez jest 3 śruba na klucz 22 i tez wygląda na spustową. Jak spuszczałem olej stary to odkręciłem obie i zleciał olej z obydwu.Boczna śruba na klucz 14 to jest poziom jak rozumiem. Jak możesz to ustosunkuj się do tego.

 

 

Tej na srodku z tylu na klucz 22 nie ruszaj. Ta z boku na klucz 14 to jest poziom u gory wlew a od spodu spust .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem od niedawna posiadaczem t25 i mam pytanie ile jest śrub spustowych oleju w zwolnicy.Wydaje mi się że jest to zależne od ustawienia wysokości ciągnika u mnie jest ustawienie średnie to wygląda na to że są to dwie śruby spustowe.Pozdrawiam i proszę o odpowiedz

Dokładnie jest tak jak piszesz śrub jest tyle ponieważ masz trzy położenia zwolnicy. Do każdego położenia masz zawsze jedną śrubę wlewową jedną spustową i jedną kontrolna od strony traktora z boku zwolnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, już kiedyś pisałem na ten temat ale jeszcze raz napisze, mam problemy z ładowaniem. Jakiś czas temu mój dziadek źle podłączył bieguny, dałem alternator do naprawy, przy mnie był sprawdzany w zakładzie, gdy założyłem go do władka ładowanie było ale zależne od obrotów silnika (na wolnych nie było na max było 30v), zmieniłem reg napięcia na nowy oryginalny, teraz ładowania brak, jedynie jest 12,8v ale to z akumulatora prąd bierze alternator i reg napięcia (spr miernikiem) jak odłączyłem masę było brak jakiegokolwiek prądu, co to może być? możliwe że w alternatorze znowu coś się spaliło?? jutro zamontuje stary reg napięcia i zobaczę czy będzie to co wtedy, myślę że dzięki temu sprawdzę czy jest dobry alternator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szanowni koledzy , mam problem . Niedawno kupiłem Władka z rozsypaną instalacją elektryczną ( całkowita demolka ). Instalacje już doprowadziłem do porządku , tylko mam kłopot z przykręceniem włącznika świateł stopu. Nie mam gdzie podejrzeć gdzie on powinien być zamontowany. Bardzo proszę o pomoc a najlepiej fotę z jego lokalizacją . Pozdrawiam Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deny96

Takie kombinacje na niewiele się zdadzą. Jaki regulator napięcia zakładasz? Masz orginalny alternator? W ostateczności jak już nie będziesz mógł sobie poradzić z podłaczeniem tych ruskich klamotów to polecam założyć jakiś alternator od auta który ma już wbudowany reg. napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem o BOLO11 wyłącznik świateł stop jest w orginale w postaci takiej dzwigienki opartej o blaszkę przyspawaną do boku ramienia pedału hamulca który idzie do taśmy. W momencie wciśnięcia pedału dzwignia się opuszcza wraz z pedałem i zapala światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki21

kupiłem regulator elektroniczny bo innych nie było ale oryginalny w sklepie z władkami, alternator jest też orginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że kupiłeś regulator elektroniczny a wiesz ile diod ma twój alternator? Regulatory elektroniczne najczęściej stosuje się do 9 diodowych a do 6 diodowych zwykłe mechaniczne. Jeśli masz zły to nie będzie działać i ładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedłem do sklepu ze starym na wzór i taki mi dali, (władek jest z 1981roku, jedno-wajchowa skrzynia biegów) coś mi się kojarzy że to może być 6-diodowy, jak odbierałem go w zakładzie to coś wspominał na ten temat ale nie pamiętam dokładnie..mam jeszcze regularny mechaniczny od żuka i chciałem go zamontować ale jednak zrezygnuje i spróbuje kupić mechaniczny oryginalny..

dzięki za pomoc, może się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałem o BOLO11 wyłącznik świateł stop jest w orginale w postaci takiej dzwigienki opartej o blaszkę przyspawaną do boku ramienia pedału hamulca który idzie do taśmy. W momencie wciśnięcia pedału dzwignia się opuszcza wraz z pedałem i zapala światła.

Czy morzę kolega wrzucić fote U mnie nic niema widocznie ktoś to pourywał .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szanowni koledzy , mam problem . Niedawno kupiłem Władka z rozsypaną instalacją elektryczną ( całkowita demolka ). Instalacje już doprowadziłem do porządku , tylko mam kłopot z przykręceniem włącznika świateł stopu. Nie mam gdzie podejrzeć gdzie on powinien być zamontowany. Bardzo proszę o pomoc a najlepiej fotę z jego lokalizacją . Pozdrawiam Grzegorz

Kup zwykły mechaniczny ze sprężynką od c330 Przymocuj go go podłogi i pedału hamulca od dołu.To bardzo proste .Pokombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję podpowiedzi od kogoś kto przekładał przekładnię kierowniczą od C 360 a w szczególności rozwiązania długości ośki i zamocowania wąsa. Rozwiązania przegubów kulistych.Proszę o zdjęcie lub rysunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MA ktoś z was książkę INSTRUKCJA NAPRAW BIEŻĄCYCH do T25
Każdy kto ma władka od nowości to ma można kupić na allegro

 

 

klo BOLO11 a to foto orginalnego automatu do stopu.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2a19c761b9cd3e3.html

 

i miejsce montażu,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44a17e5cb8d774c3.html c

chcesz wiedzieć więcej daj namiary na siebie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem przerywacz kierunkowskazowy do Władka i nie mam pojęcie jak to podłączyć żeby kierunki przerywały? Proszę o pomoc jak to założyć najlepiej by było by zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Czy może ktoś by pomógł jakimś linkiem lub skanem , jak maja być prawidłowo pierścienie tłokowe założone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Takiego ciągnika nie naprawiałem,ale jeżeli masz chromowy to pierwszy od góry,następnie dwa zwykłe i dwa zgarniające(olejowe).Jeżeli jest oznaczenie (TOP)to tą stroną do góry.Jeżeli potrzebujesz instrukcję obsługi,gdzie jest opisana między innymi regulacja to http://chomikuj.pl/habza.m/Dokumenty/W*c5*82adimirec+T-25A*2c1*2cInstrukcja+obs*c5*82ugi.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy.mam władka ładnych parę lat. wymieniłem w nim tłoki , tuleje, pierścienie , panewki i pompę wtryskową. Wszystko chodzi super oleju nie bierze ale dymi na niebiesko i nie ma siły. Co może być przyczyną? proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Odpowiedz sobie na to:wtryski sprawdzone,kąt wtrysku właściwy,filtr powietrza czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa sprawdzona,wtryski sprawdzone.tylko kąt wtrysku nie.pali ładnie ale nie ma tego kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile można dać za dwa obciążniki na koła z c-330 gościu chce 100zł za obydwa to dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...