Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie dziś specjalnie sprawdzałem rozmiar i mam na oryginalnych ruskich 280-711/11,2/10-28/ a wy jaki macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze z ciągnikiem były 10/28 potem 11,2/28 a teraz 12,4/28 przy rozstawie kół 135cm wysokość średnia obecnie używany opryskiwacz rozsiewacz siewnik do buraków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zalałem władka nowa krwią Castrol GTX syntecic magnatec :::: pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ansu! Jak władek radzi sobie z tymi oponami 12,4? bo mój chociaż ma obciążniki od c360 to z kultywatorem 2,2 m grzebie jak mu dam za głeboko! i musze wtedy dwa razy kultywatorować pole! A z orką mam kiepsko jak jest mokro, bo obciążniki tak dociązają koła że się topią! Wtedy wystarczy że kilka razy obruci kołami i już mam skrzynie biegów z mostem na ziemi! A te opony pasują na oryginalną fele taką jak ja mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zalałem władka nowa krwią Castrol GTX syntecic magnatec :::: pozdro;)
To w F1 chodzi twój władek, ile kosztuje za litr takie cudo syntetic do przechodzonego to cgyba nie najlepszy pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 5l zapłaciłem ok 70zł moje zalanie władka takim cudem miło tylko jeden cel wyczyszczenie silnika od środka bo przeciez nigdy nie przechodzi sie z oleju słabego w super dobry bo dobre oleje mają własciwosci czyszczące i tego własnie oczekuje od Castrolu mam nadzieje ze po kilku przejazdach w silniku bedzie "piana" i znów wymienie jeszcze sie nie zdecydowałem na jaki może Lotosem zobaczy sie jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T25 ma hamulce taśmowe.nacisniecie na hamulec powoduje zacisniecie sie taśmy na czyms w rodzajum bebna hamulcowego.regulacja naciagu tasmy jest pod przykrywkami.sa one przykrecone na 4 śroby kazda.jak ja odkrecisz to ci troche odskoczy , gdyz sa tam takie sprezyste druty.przykrywke ta znajdziesz patrzac gdzie wchodzi oska na ktorej sa zamocowane pedaly hamulca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie własnie tak działaja hamulce we władku nie ma co dodać trzeba miec konkretny problem zeby sie mocniej zagłębiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o informacje gdzie sie wlewa olej do hydrauliki w t25 i ile go trzeba wlać może jest jakiś korek-kontrolka.Wykrenciłem pompe,siłownik, rozdzielacz w celu uszczelnienia a teraz nie wiem jak go zalać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież chyba wiesz gdzie jest zbiornik oleju Z tyłu z prawej strony traktora pod kabiną masz wlew ( wygląda to na taki kaptur ) zaraz za tym schowany będzie bagnet kontrolny. Wchodzi w sumie około 7 litrów oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej sobie kupić ksiązke serwisowa??? tam znajdziesz odp na wszystkie pytania jako początkujący urzytkownik t-25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie jak napiszą książkę, to chyba łatwiej zrobic traktor niż ja przeczytać ze zrozumieniem Mam kilka takich katalogów to wiem coś o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tak sądzisz ja mam do władka wszystkie ksiązki jaki tylko wyszły. Mam katalog (ruski) i polską ksiązke instrukcje eksploatacji dla mnie jest bardzo klarownie napisana są całkiem niezłe rysunki dobrze objaśnione nie ma sie zbytnie do czego przyczepić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instrukcja zgoda ( mam nawet tylko po rosyjsku), ale katalog to porażka gdy na rysunku nie ma cyferek tylko numery katalogowe - cyfry łatwo znaleźć w tabeli, a numery już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
instrukcja zgoda ( mam nawet tylko po rosyjsku), ale katalog to porażka gdy na rysunku nie ma cyferek tylko numery katalogowe - cyfry łatwo znaleźć w tabeli, a numery już nie.

 

Troche przesadziłeś!!! A jaką masz różnice miedzy cyframi a numerami bo nie rozumie? Przeciez rzadko się używa tych ksiązek przy tym ciągniku! Ja już robiłem troche przy swoim i go poznałem po przez książke i nie miałem trudności! Jak któś nie chodzi lub nie chodził do szkoły to może mieć trudności! Nie chce nikogo obrazić, ale nie mogę czytać takich bzdur!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica oczywista w szybkości czytania trochę szybciej znaleźć kolejną cyfrę w tabeli niż długi numer katalogowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robisz skrzynie biegów lub ustawiasz rozrząd itd. to nawet 1 minuta chyba nie robi Tobie problemu! a szczerze mówiąc, oczym my teraz rozmawiamy? bo ja sam nie rozumie! instrukcia napisana tak czy tak. Władek jest lepszy od c330 i zawsze bedzie lepszy! Nawet smarowanie przedniej piasty jest super! A że katalog taki, to trzeba się do niego przyzwyczaić i jest git! Ja przy maszynach robie i nic lepszego w katalogu nie ma! dlatego to zależy od instruktora, do którego ja nic nie mam! Dlatego zamknijmy temat o katalogu, bo Luki chciał poinformować nowego kolege o takiej książce w której (daje głowe że lepiej jest się doczytac niż samemu "zrobić ciągnik") informacji których oczekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym macie problem fakt ze epiej miec ksiązke serwisową niz jej nie miec nie podlega najmniejszej wątpliwości zwłaszcza dla początkującego gościa który własnie niedawno stał sie włascicielem władka!!! napewno zjajdzie ta takie informacje jak ta gdzie znajduje sie wlew oleju do hydrauliki czy jak zrobic sobie hamulce od podstaw jest to w ksiązce opisane krok po kroku wiec zupełnie was nie rozumiem po co ta gadka ksiązka jest potrzebna i na tym zaprzestańmy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zrozumieć że to forum to tylko dla ludzi co się urodzili mechanikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągaj pochopnych wniosków pytaj sie jak masz problem, chyba po to jest to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Paliku masz jaki problem? bo jak coś to moge tobie poszczególne strony katalogu, lub instrukcji wysłać na emaila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robil układ kierowniczy? Co się najczęściej zużywa? ile kosztują części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...