Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a czy może sie popsuć pompa hydrauliczna tak w jednym momencie?? Wszystko było dobrze, wjechałem na pole pryskać j jak skończyłem to nie mogłem podnieść pustego opryskiwacza pusty TUZ podnosi ale ja coś przypnę to nawet na dużych obrotach nie podniesie, wyczyściłem zawór przelewowy i rozciągnąłem sprężyne troszke sprężyne ale niewiele pomogło. Jak jesrano wszystko zimne to jeszcze jakotako ale po godzinie roboty nic nie podniesie Prosze o jakaś pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim stanie masz olej Pompe tez mogł szlak trafic, ale najpierw sprawdz olej i siłownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak mi się stało w Zetorze przy wycinaku. Co w niej poszło to nie wiem ,bo była na gwarancji , więc nie zaglądałem. Podobnie jak u Ciebie ,puste ramiona podnosił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec małorolny2 Daj mu buzi i idz do łóżka jesli chcesz z nim flirtowac, ale wybacz nie rób smietnika w tym temacie
Sorki .... troszkę zajęty byłem , a tak na marginesie głodnemu zawsze chleb na mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej tak długo zajety robieniem loda byłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jakim stanie masz olej Pompe tez mogł szlak trafic, ale najpierw sprawdz olej i siłownik.

 

Oleju jest pełno, nawet wlałem mu silnikowego bo pomyślałem ze jest bardziej lepki i moze być lepiej ale zupełnie nic sie nie zmieniło. Siłownik wydaje mi sie ze jest dobry, fakt ze troche sie poci, ale to juz od dawna tak bylo a powa tym jak jyz podniesie to nic nie opada. a można jakoś domowym sposobem sprawdzić pompe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jej tak długo zajety robieniem loda byłeś

Wiesz ,zobacz czy tam ciebie nie ma?

http://quiz.ownia.pl/idiota

Oleju jest pełno,.............. a można jakoś domowym sposobem sprawdzić pompe??

Włącz ją przy sprawdzaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jej tak długo zajety robieniem loda byłeś
Toś dowalił jak łysy grzywką o kant kuli .............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj was już wszystkich tutaj popierdzieliło to to ma być przedszkole ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale maszynka:-) w sam raz do orania.....................ogródków działkowych:-))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych T 25 jest Komplet zaczepow i to dobrych... Ja mam lede z 2000r. i ma komplet zaczepow. Szczerze nie polecam nowgo ruska na obszar wiekszy niz 6h....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny władzio Pieknie go zglebiłes, sam myslałem nad takim pługiem, ale nie oplaca mi sie kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no naprawde fajny pies,a w jakiej pozie-wręcz obronnej. A widzieliście jaki piękny las?W ogóle okolica ładna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam instrukcje i katalog do T25 :

 

-katalog cześci ciągnika T25A1,T25A2,T25A3 (1978r)

-opis techniczny i instrukcja eksploatacji T25A,T25A2,T25A3

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem Wmoim włodku nie wchodzą biegi tak jak by sprzęgło padło ale jak pomieszam biegami to wraca na chwile do normy, jak go zgasze to znow to samo jak uda mi sie wrzucic bieg redukcyjny to pedał sprzegła zatrzymuje sie w polowie RATUJCIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co - otwieraj dekiel i zobacz co tam w srodku z lozyskiem i lapkami sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem ze ze sprzęglem wszystko OKpzynajmniej tak wygląda boje sie ze to cos w skrzyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zblokowane biegi najprawdopodobniej. Odkręć dekielki po bokach(czasami trzeba tylko jeden odkrecic) I wyrównaj połozenie wystajacych sforzni. Mam nadzieje ze pomoże

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak silnik nie pracuje to wchodzą, a jak pracuje to zgrzyta niesamowicie jak wrzuce na siłe to jedzie jak by sprzęgła nie było jak go zgasze to pózniej chwile jest ok. Jutro bede próbowal z tymi swozniami

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...