Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile ma lat Twój Władek, ale u mnie w pierwszym , który był , ggy miał chyba z 18 lat to okładzina tarczy sprzęgłowej popękała a kawałki jej "zblokowały" sprzęgło , że ciągnik jechał na wciśniętym i nie można było się zatrzymać. U Ciebie może być podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tez ma 18 lat. Wydaje mi sie ze jak by to bylo sprzęglo to caly czas by nie chodził a on raz chodzi a raz nie tylko ze częsciej nie chodzi!!! a tu szczyt sezonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie dowiedzialem ze w skrzyni jest jakas blokada ktora uniemozliwia wlączenie biegu bez wcisnięcia sprzęgła? jest to możliwe ze to przez nią mam takie kłopoty? Może wiecie cos na ten temat? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam taka listwa, która blokuje wodziki uniemożliwiając włączenie lub wyłączenie biegu bez naciśnięcia sprzegła. Z prawej strony skrzyni jest cięgno do regulacji tej blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew posprawdzaj wszystko tak jak ci ludzie doradzaja to duzo czasu ci nie zajmie. Jak to nie pomoże to rozbieraj skrzynie, nie ma na co czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam pytanie zwizane z regulacja hamulcow a konkretnie gdzie i co trzeba podkrecic poniewaz od trzech dni jestem w posiadaniu wladka i jestem w tym troche zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy przy zkładaniu ciągnika po wymianie sprzegła może przesunąc sie wałek sprzęgłowy do tyłu??? Z góry dziękuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mógł przesunąć się podczas składania to przesunął by się i podczas pracy. Tam powinno być chyba zabezpieczenie. Poza tym we władku po odkręceniu pompy hydraulicznej razem z przystawką jest dojście do złączki wałka sprzęgłowego, która też czasami potrafi się rozkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie miałem pomysłu co moglo pasc i oddałem go ekspertowi od ciągnikow JAk przez 18lat był niezawodny tak od jesieni co chwile cos sie psuło Moze dla tego ze od 5 lat zapinam do niego kosiarke rotacyjną pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej ledy tez kosiareczke czepiam:] Szczerze to lepiej mi idzie mojim ruskiem niz sasiad swoja C - 330. Gdyby tylko właki miały jeszcze dwustopniowe sprzegło było by super !!! I jeszcze z 500kg wieksza mase.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tylko właki miały jeszcze dwustopniowe sprzegło było by super !!! I jeszcze z 500kg wieksza mase.....
Gdyby babcia... Nie ma co gdybać wszak władek to traktor idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozyc obciazniki i po sprawie... ktos sie znowu czepia władka...

 

P.S. ...zazdrość czesto bierze górą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz dzis od rana w terenie moim Włodkiem rozkręciłsie wałek rozleciało łożysko podporowe (dziwne bo bylo 2 rzędowe)i obcieło 4 śruby na wale ale sytuacja opanowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem wielu problemów z kosiarkami, rozdrabniaczami jest wałek przegubowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym

element3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załozyc obciazniki i po sprawie... ktos sie znowu czepia władka...

 

P.S. ...zazdrość czesto bierze górą...

Fanatym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załozyc obciazniki i po sprawie... ktos sie znowu czepia władka...

 

P.S. ...zazdrość czesto bierze górą...

Fanatym ?
*Fanatyzm ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no władek to polewkowy mały traktorek nigdy takiego nie miałem ale zawsze mnie śmieszył jak jechał taki jakiś wąski i długi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie jak wymienić końcówkę drążka kierowniczego we władku? Chodzi o tę pod stopniem od kabiny? Odkręciłem z dwu stron nakrętki i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co z dwóch stron? nie ma takiej potrzeby a samo zbicie jest nie lada trudne i wymaga naprawde umiejętności i pomysłu. samo walenie nic nie da tylko zniszczysz gwint. z racji tego że jest tam stożek musisz najpier naprężyć mocni cały drążek w sensie takim że np lewarkiem odepchać drązek od kolumny a następnie uderzyć młotkiem w to ramie w które jest wprowadzony stożek ale nie na siłę bo to odlew....

 

a po co chcesz zbijać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY MOZE WIE KTOS JAK MOGE ZAMONTOWAC RADIO DO WŁADKA CO JAK PODCZEPIC JAK ZAMONTOWAC itp PROSZE O SZYBKA POMOC z Góry DZieki !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po co zbijać...

 

 

hmm... radio... jak chcesz i gdzie chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar zamontowac je przy suficie bardziej ise opłaca radio samochodowe czy magnetofon?? zwykły przenosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...