Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawala regulator napiecia. Kosztuje nie pamietam czy 15 czy 25 zł. Poelcam zmiane na inny alternator, z samochodu bo jest wydajniejszy. A wtedy wiecej zarówek można zasilac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm...

 

Kolega małorolny@ jest złosliwy hihihihi Ale ja go wydudkam na durnia jak po mojej modyfikacji bedzie dalej sadził ze władek ma mniej niz 30 KM

Spoko żartuję sobie ............ Koników urośnie o około 10 % , spalania też , a ciekawe o ile zwiększy się uciąg .......... kurde zaczynacie poprawiać inżynierów i biura konstrukcyjne ....... to zaczyna być ciekawe ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej bo biura konstrukcyjne oszczedzały na budowie konstrukcji tych pojazdów. A po za tym nikt nie myslał o oszczedzaniu paliwa. Dobrze zgrywajac turbo z pompa paliwa moc pozostanie ta sama a mniej spali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

co moze byc przyczyna ze wladek kopci na niebiesko tylko na biegu jalowym(wolne obroty) pod obciazenie bez dymku zmniejszanie dawki nic nie zmienia pozatym nie osiaga pelnych obrotow ( tzw,pierdzenie) wolnych obrotow nie da sie ustawic -nierownomiernie stuka obstawiam pompe i pierscienie tlokowe jak myslicie??? a tak wogle to ostatni rusek na moim podworku za rok go zmienie na MF235 albo u 2812 glupia to to maszyna i tyle , wg mnie lepsze motory perkinsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Wystarczy wziasc ksiazke i pisze jak woł ze T- 25 ma prawie 30KM tyle samo co C - 330. Ja swoja ledą ciagam 3 skiby:]:]:] Wystarczy bardzo dobrze sobie ustawic pług i leci jaki po masle:]:]:] Jak bede miał,okaazje to nagram filmik i wstawi9e na youtube,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze Andrzej widze ze Ciebie mineła dawna walka co jest silniejsze Ja tez uwazam ze Władzio ma 30 KM jak nic, bo tez ciągam 3 Skiby, a brony 5 ciaga jak głupi na kazdym biegu Ja mam władzia z 1987 roku i niecałe 1500 Mtg, a Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wladzio tez ciaga 3 skiby i nawet nie jeknie staruszek 78r.i nie trzeba mu turba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihihi nie trzeba mu turba....

 

Mojemu Turbo sie przyda do Kultywatora i do agregatu który chce sobie sprezentowac, oraz jako jedyny Władimirec Turbo Bo nie stety jestem zarazony Tuningiem. A alusy na przod juz mam prawie załatwione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, że tuning to ingerencja w podzespoły silnika bądź też sam silnik, a alusy to styling. Ja mam niepowtarzalne obciążniki (na przodzie) z efektownym zaczepem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... Wiec jestem zarazony Tuningiem i stylingiem bo badlook z przodu tez mam A jescze maske zmienie, Denka tłoków olejem chłodzone zrobie i chłodnice oleju. Wiec na tuningowisko wstyd pokazac sie nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj plan jest taki nowe polskie Turbiny do sprzetu roniczego kosztuja około 1500 zł intercoler od jakies cieżarówki lub duzego disla z samochodu osobowego i zrobienie go koło wentylatora i podkrecenie obrotów wentylatora by lepiej chłodziło. Filtr by został ten sam i maska by uległa deformacji. Doładowanie nie było by na razie jakies kosmicznie wielkie bo nie mam zamiaru go odprezac jak na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej88 napisał

Hehe.... Wystarczy wziasc ksiazke i pisze jak woł ze T- 25 ma prawie 30KM
Doczytaj dobrze, jest tam także napisane, że może mieć i 25
Ja swoja ledą ciagam 3 skiby:,
Będę wdzięczny jak podasz mi długość linki na której te pługi ciągasz, ja też tak chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miras

Z tym turbo to chyba prowokacja. Pomyślałeś czy skrzynia to wytrzyma?

Jest przecież silnik 4 cylindrowy, jak mało mocy to strzel swap.

Chętnego na D-21 pewnie znajdziesz, choćby do zetora K 25.

Może ktoś robił taką hybrydę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej88 napisał
Hehe.... Wystarczy wziasc ksiazke i pisze jak woł ze T- 25 ma prawie 30KM
Doczytaj dobrze, jest tam także napisane, że może mieć i 25
Ja swoja ledą ciagam 3 skiby:,
Będę wdzięczny jak podasz mi długość linki na której te pługi ciągasz, ja też tak chcę.
Janek44 jak zwykle płyniesz..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Vlad co to jest zrobic swap. Tylko dwie rury wydłuzyc i maske. A silnika dalej uturbionego nie bede miał. Taki duzy silnik skrzynie napewno mi rozwali ale 10KM wiecej nie. A zabawa bedzie polegała na tym ze chce załozyc firmę tuningową, wiec chce aby moj ciagnik tez nie był zwyczajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek44 jak zwykle płyniesz..........
Możesz mi wskazać kierunek? Tyle jezior w pobliżu, mogę się zagubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej88 napisał
Hehe.... Wystarczy wziasc ksiazke i pisze jak woł ze T- 25 ma prawie 30KM
Doczytaj dobrze, jest tam także napisane, że może mieć i 25
Ja swoja ledą ciagam 3 skiby:,
Będę wdzięczny jak podasz mi długość linki na której te pługi ciągasz, ja też tak chcę.
Janek44 jak zwykle płyniesz..........

 

ruski jest mocniejszy od c 330 i ma prawie 30 koni. a co do ciągania 3 pługów to sam widziałem jak koleś tak osał wiec wieże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ja też widziałem jak kolo na przeciwko mnie orał,a raczej podorywał 3-skibowcem...na piasku... A co wam jeszcze powiem to on może stunningował swojego t-25 na lokomotywe bo tak fajnie dymił.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już dajcie spokój z tym, że Władek pociągnie 3 skibowy płóg głęgiej niż w podorywce. Mój po kapitalnym, dotarciu na ziemi klasy III i IV jeszcze na IV biegu daje redę, ale to już jest męczarnia nie robota i pługiem dwu skibowym.

Trójką orzę normalnie, ale jak natrafię na kawałek gliny po drynacji to wyraźnie zwalnia. A jak miał ciężko to zaczynały się koła ślizgać i też wiele nie pociągnie (mój ma obciążniki na tylnych kołach).

Teraz trochę przyinwestowałem w niego, kupiłem mu nowe oponki na tył i używaną ale oryginalną ruską kabinę.

Do czego jest ten przełącznik i przycisk w takiej czarnej puszce w lewym górnym rogu kabiny (pod sufitem)??? i czy ktoś się orientuje ile kosztują szyby boczna i tylna i czy da radę dokupić uszczelki do szyb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja leda ma juz prawie 1500mtg a jest z 2000r:| nic dziwneg troche ha ma do odbrobienia........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nasze Silniki są w podobnej kondycji hihihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paffa za tylna szybe placilem okolo 60zł z uszczelka jakis miesiat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek44 jak zwykle płyniesz..........
Możesz mi wskazać kierunek? Tyle jezior w pobliżu, mogę się zagubić.
A co ? Na kompas cię nie stać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...