Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o Lotos Diesel, mój znajomy ma taki zalany we władku i bardzo sobie chwali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Orlen disel teraz i sobie bardzo chwale Szczesliwego Nowego roku niech władki maja wieksza moc i sie nie psuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też życzę wszystkiego najlepszego, mojemu władkowi 13 marca stuknie trzydzieści lat, u mnie to jest od nowości, dostałem go po dziadku, mam wszystkie dokumenty od niego, nawet paszport przewozu przez granicę, wszystkie tłumaczenia dokumentów z ruskiego na polski i w którymś z nich widnieje data produkcji 13.03.1980, a 20.04.1980 pierwsza rejestracja. Obecnie ma 4386 mth, jeden remont generalny silnika za sobą i wymienione sprzęgło, poza tym tylko lać i jeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełnienia wszystkich planów w nowym roku.

Urbens - Twój traktorek to jeszcze młody. Ja mam wersję T25A1 z 1976 r. Jeden remont za sobą i sprzęgło też, a po za tym śmiga. Kilka lat temu założone oponki 12,4, a na jesieni z przodu jakieś nówki 8 płócienne. Od dwóch lat ma założony ładowacz czołowy tur 1. Fajny sprzęcik ogólnie i do tego oszczędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to szybko, były cylindry wymieniane, bo kiedyś dziadek wrócił z pola i zaczął myć traktor, przy okazji umył też gorący silnik i cylindry oba pękły. Mój sprzęt pali 3l/mth przy orce, przy wożeniu drzewa, czy innych pracach transportowych to nawet schodzi do 2,5l. normalnie szoook!. Tańszego traktora jeśli chodzi o zużycie paliwa to chyba nie ma, chyba że to sam S320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytań co do ciągnik T 25A2. Wszytko opisałem w nowym temacie pod nazwą POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalanie to faktycznie jest malutkie. Przy pracach typu pielnik, przetrząsacza czy opryskiwacz albo siewnik to ok 2,5l/h. Przy orce to ledwo pamiętam jak śmigał nim dziadek, ale np 2 sezony kosiłem jednorzędową sieczkarnią do kukurydzy wsiorbał 7l/h Potem padło sprzęgło bo jednak brakowało tego drugiego stopnia. W zasadzie to jedyny mankament tego traktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak najlepiej zrobic pług do odsnieżania prosze o jakies porady rysunki !!

 

Mój sąsiad ma takie coś (myślę, że rysunek jest dość jasny), klika fragmentów kątowników pospawanych ze sobą, i deska przykręcona do tych kątowników, to jest taka prosta konstrukcja lecz bardzo skuteczna, jak się Ci traktor Ci się grzebie jak ma za duzo śniegu to podnosisz do góry i jedziesz jeszcze raz. Moj sąsiad ma C330 i taki prowizoryczny pług, konstrukcję dobrze pamiętam, bo jeszcze mu pomagałem, czas montażu to ok. 2,5 h

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2fccaf463ef94eb.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak robiłem dla Władka to super sprawa bo ma 6 biegów do tyłu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam kilka pytań co do ciągnik T 25A2. Wszytko opisałem w nowym temacie pod nazwą POMOCY!!!

 

 

Jak myslałem temat ten wyleciał... Fajnie ze ktos z dolnegoslaska sie przyłaczył... Zróbmy spota to wyjasnie Ci gdzie szukac czesci i jak z władkiem sie obsługiwac... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chce kupić oponki do swojego władka, są jeszcze oryginalne, chce założyć rozmiar 12,4, znalazłem na allegro tanie za 450zł/szt brutto, ale to opony bieżnikowane, co sądzicie o takich oponach?

http://allegro.pl/item868935651_bieznikowane_opony_rolnicze_12_4_28_c_330_12_4.html

 

dodam że ciągnik mało pracuje, jest ok 0,5ha ziemi na własne potrzeby, raczej używany do prac w lesie..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście temat wyleciał. Wracając do mojego pytania gdzie do cholery dostane oryginalne części do Władka na terenie dolnegośląska? i co z tymi zestawami naprawczymi czy są takie wogóle. Muszę zrobić kapitalny remont całego silnika> Miras jeśli coś wiesz to odpisz< Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego deny96 według moich spostrzeżeń nalewka długo nie wytrzyma w lesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego "trilowiec" w Żmigrodzie jest sklep z częściami do władków i mtz, przed przejazdem kolejowym na wylocie na Wińsko/Brzeg Dolny po prawej stronie koło szkoły..

kolego "hdsfh12" nalewki szybko się ścierają? miałeś kiedyś doświadczenie z takimi oponami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego deny96 tak,miałem takie doświadczenia,widziałem jak taka

nalewka w lesie po najechaniu na pieniek potrafi się zacząć rozklejać.

W polu z kolei szybciej się ścierają.Bardzo dużo zależy od jakości

takiej nalewki.Lepiej trochę dołożyć i kupić nową,ewentualnie

rozejrzyj się za używkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trilowiec spotkajmy sie to powiem ci nie co Dobry sklep tez jest w rogowie sobóckim z czesciami do władzia jak i zmigród... Ja siedze w temacie mechaniki wiec powiem Ci co i jak napisz na priw gdzie mieszkasz i telefon...

 

Deny 96 nie polecam Tobie bieznikowanych bo to szais... Scieraja sie napewno szybciej niz nasze ruskie ale nie to jest ich wada lecz to ze opona w lesie duze obciazenia na boki ma i protektor tez duze siły przenosi i nalewka sie oderwie od reszty opony... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trilowiec spotkajmy sie to powiem ci nie co Dobry sklep tez jest w rogowie sobóckim z czesciami do władzia jak i zmigród... Ja siedze w temacie mechaniki wiec powiem Ci co i jak napisz na priw gdzie mieszkasz i telefon...

 

 

Teraz nie mam za bardzo czasu, ale może kiedyś. No ja mieszkam w okolicach Bolkowa 90km od wrocka. Ten Żmigród już by mi pasił. Czy oni tam mają jakąś strone internetową, telefon, jaka to ulica?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego "trilowiec" podaje namiary na ten sklep w Żmigrodzie,

ul: Sienkiewicza 8c

tel'071/ 385-31-45

czynne pon-pt.: 8-16

sob.: 8-14.

e-mail: mtz.ladowski@orange.pl

życzę udanego remontu władka..pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie jak bede mial problemy z odpaleniem w duze mrozy . To czy jak spuszczę olej i go podgrzeje w jakims pojemniku i go zpowrotem wleje czy to bedzie dobre rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre rozwiazanie by to było... Tylko pamietaj goracy olej to nie moze byc bo moze silnik nie wytrzymac szoku termicznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...