Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

76c0b6ce47f5a29em.jpg Świece żarowe

URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8429e71dda7c90ec]8429e71dda7c90ecm.jpg[/url] usprawnienie by nie lecialo z odmy, to ją zaczopowałem, zrobiłem dziurę w korku i podłączyłem pod kolektor ssący, w sitko we wlewie napchałem siatki ze starego filtra by nie wydmuchiwalo oleju.Naprawdę działa, duże przedmuchy prawdopodobnie byly spowodowany wypadnięciem zabezpieczenia z tłoka, bo po jakimś czasie wysunąl się sworzeń i... skończylo się wymianą tulei i tloka z pierścieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem o co ci chodzi T-25 ma dwa wyjścia hydrauliki z tyłu, może to zasilać dwa siłowniki jednostronnego dzialania lub jeden dwustronnego ( moze być też silnik hydrauliczny). Jeśli to za mało, można odłączyć i wykorzystać przewody siłownika podnośnika albo wymienic rozdzielać na trzysekcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już kserkses żeś zrobił takie połączenie z oleju do układu ssącego to założ stożkowy filtr powietrza Dobry pomysł z tym bo ja też miałem problem z dmuchaniem przez odpowietrznik, bo nie chciałem aby mi dmuchało w siano by póżniej mućka jadła olej A Luki Moje dopalacze są mi nie potrzebne do odpalenia lecz do uszczelnienia i zlikwidowania dmuchania z odpowietrznika oraz zwiekszenia kompresji i ciśnienia oleju! Dziś śmigałem wożac drzewo z lasu i temperatura trzymała się 40 stopni c, a ciśnienie na wolnych obrotach było 3,2 a na wysokich 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stożkowego nie założę - bo po co, ale u twojego turbo by sie przydało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nie mam przerobionego odpowietrznika i nie chce przerabiać! Ale u ciebie to tylko kwestia stożka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogłem wytrzymać, gdy zauważyłem podpisy bod zdjęciem. Bo ja też jestem właścicielem takiego płużka i ciągam też to Władkiem tylko ze czasami odkręce 1 skibe jak mam zaorać łąke lub gdy nie trafie w pore i jest sucho. Czy ktoś tu z forum ciąga takie coś Władkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że ciągam pług trzyskibowy władkiem, wiadomo, że nie na pełną głębokość, ale spokojnie daje rade, oczywiście nie wykonuje orek władkiem, bo do orki mam innego konia (125 KM) i pług 4, ale jak trzeba gdzieś jakiś fyrtelek wykończyć, to zestawik typu władzio i pług 3 jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja hydraulika

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ac162caaf86371f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8abb3a8ac8ecb7ce.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2300a0444f65c90a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1d44d80531a8f07.html

czyz nie jest zaczysta>>troche mnie to kosztowało pracy ale to są moje prygotowania do malowania maszyny ....zero wycieków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec ziemia ziemi nie równa i wciąż jest to słowo ważne/czynne "Że każdy orze jak może".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Luki, jaki przebieg wytrzymała ci pompa hydrauliczna i czy podkręcałeś ciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to objecane fotki Władka:

obraz567db8.jpg

obraz568ai8.jpg

obraz563fb9.jpg

obraz563fb9.jpg

obraz561sh4.jpg

obraz559lc7.jpg

obraz556as4.jpg

obraz552tb2.jpg

obraz551ag8.jpg

obraz550te0.jpg

Trochę sporo tego wyszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że MODY ostatnio wyginęli ( choć by się przydali bo ostatnio burdel na forum się robi-czyżby pokłosie burdelu w Samejbronie ) bo byś dostał ochrzan trzeba było dać miniaturki.

Widzę że masz blokadę na kierownicę, immobilajzer też zakładałeś nie wiem czy jest sens wymieniać podłogę ( nie wydląda to źle ).

Kabinę może by dorobił, tylko żeby kształtowników z dobrej stali kupił- bo ze zwykłej to wytrzymałośc mała, a ciężar duży( tylko nie wiem jak z przeglądem, czy nie jest potrzebna teraz homologacja ), a szyby to na szrot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kserkses cieżko mi powiedziec ile wytrzymała pojniewaz ona jest dobra tylko sobie teraz odpoczywa miałek okazje kupić nową to kupiłem i załozyłem zeby sprawdzić czy jest jakać róznica i okazało sie ze nie ale z braku checi do sciągania jej spowrotem tak juz została i chodzi ok 7lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze że kolega paffa troche fotek zrobił I muszę powiedzieć że ja mam całkiem innego Władka pod względem kabiny! czyli całej podłogi. Moja jest inna według mnie gorsza od paffa, bo nie ma doiscia naprzykład do hamulców! nie mogę sie doczekać aparatu, aby wam podesłać swoje foty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale wrzuciłem jedno, a nie całą kolekcję

No widzisz, potrafisz krytykować, a wcale taki święty nie jesteś

To fakt dojście jest niemal idealne, ale ja i tak chcę zmienić podłogę i błotniki na nowsze, takie jak Wy macie

Byłem, wczoraj na giełdzie w Słomczynie i gadałem z gościem, który sprzedawał kabiny do ciągników. W jego firmie robią też kabiny do Władka

Szerokie, duże, ładnie przeszklone, otwierane na oba boki w cenie... 1800 pln. Wziąłem wizytówkę i już wkrótce będę do nich dzwonił i zamawiał

Po wiosennych pracach cały Władzio pójdzie pod lakier, nowe błotniki, kabinka

i będzie ok. A na drugi rok nowe oponki na tył mu zarzucę

Jak myślicie czy bez problemu dokupię dekielki na wałki od wodzików. Te co są po obu bokach skrzyni, które trzeba odkręcić jak się biegi zblokują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi