Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

A po co co rozkład masy kiedy w każdym połozeniu ruska bedzie on inny! Ja u siebie mam bardziej na tył, bo na tył jest pochylony! a jak u Ciebie to nie wim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę o informację co trzeba rozkręcić ,aby wymienic zębatke wałka biegów pełzających w t 25 przapraszam za zbyt mało fachowy opis Dziekuję
no skrzynie trzeba otworzyc i walek tez trzeba wyciagac troche zle bedzie jesli masz kabine ja u sie bie jak skrzynke robilem to caly pomost zdejmowalem , a jeszcze chydraulika troche zawadzi ale da sie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to teraz skapowałem o co Chodzi Kubusowi! Wiec robata Ciebie czeka nie mała jak mnie, No hydraulika zabardzo nie przeszkadza jak zardzewiałe sruby z tyłu od nawozu! A roboty full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zdenerwowany . Oddałem rozrusznik do naprawy

i na pierwszym mrozie traktor nie zapala (akumulatory mam nowe 2X6v 195Ah 1000A). Zdecydowałem sie na kupno nowego rozrusznika

tylko podpowiedzcie jaki wybrać. I ewentualnie po ile moge takie kupi ć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie działo z tamtym ze dałes go do naprawy?

 

jak juz masz kupować nowy to kupuj ten szybko obrotowy jest bardzo dobry i naprawde sprawdza sie we władu jest troche drogi bo nowy kosztuje ponad 300zł ok 350 taniej mozesz kupić polski np od c-330 i załozyc specjalną przystawke zeby pasował na otwory takie też są do kupienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik oddalem do naprawy bo słabo kręcił jak założyłem akumulatory . Mysle kuić szybkobierzny z przekładnią satelitarną znalazłem na taki

motoAllegro za 450 (+wysyłka) i wydaje mi sie ze jest drogi skoro Ty piszesz ze za 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłek nowy szybkobieżny to dałe 600 PLN, mam na to paragon, ale róznica jest kolosalna, wystarczy tylko dotnąć i już zapala nawet na największym jak w tym roku mrozie. Na starym musiałem kręcić nawet do 3 minut non stop aby zapalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja alternator se wstawilem od fiata i laduje tak ze w mrozy z samostartem po 2 obrocie walu juz stuka:))))) na tej pradnicy (choc niektorzy mowia ze to alternator ) ladowanie bylo znikome tyle ze na wskazniku pokazywalo

a i napiecie ladowania bylo nizsze teraz wywalilem pol instalacji i wstawilem alternator podobnie jak w 3603p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie dziwie czytając, jakie ceny macie na te rozruszniki szybkobieżne, ja kupowałem w firmie Agroman taki rozrusznik, płaciłem 399 zł+przesyłka chyba 30 zł, a teraz one są u gościa po 350 zł, więc dziwie sie skąd takie ceny macie, no tak, ale jak dzwoniłem do Agromy, to też mi wywalili cene 480 zł, mowa oczywiście cały czas o rozruszniku szybkobieżnym firmy Magneton.

Jutro zmieniam końcówki wtrysków, bo coś mi rusek kiepsko odpala, kręci niesamowicie, a nie chce zaskoczyć, myśle, że wtryski leją, ale po 18 latach pracy mają chyba już prawo, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja krece sawojego zawsze na odprezniku od 4 lat na aku 12v 390A 120A/h! i zawsze łapie za pierwszym razem i jak czołg idzie a ma rozrusznik juz w tym roku 20 lat! Ale według mnie liczy się kto ile uzywa rozrusznika i ile ma mtg. A władek ma alternator a nie niby alternator Przynajminiej od roku 1987.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem u gościa gdzie Władkiem miałem przyjemność trochę pośmigać i palił go na akumulatorze z dużego fiata chyba to było coś koło 60Ah i z odprzeżnikiem palił ale on ma 16 lat i dopiero 800mth ( 3 hektarki ) i gościu złego słowa na niego nie może powiedzieć ma go od nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam rozrusznik od nowości czyli dokładnie 25 lat i złego słowa nie powiem! najmniejszych kłopotów z odoaleniem nie mam! Jezdze na dwoch akumulatorach 195A/h i pali od reki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem rozrusznika się rozmysliłem, poniewarz kupilem sobie taki środek

w spreju ze pryska sie go do filtra powietrza, traktor pali na dotyk wystarzcza na 74 odpalenia kosztuje 14zł:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem sobie taki środek w spreju

Tzw easy starter, dobra rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś drogi u Ciebie ten samostart , u mnie za puszke 500ml kosztuje 10 lub 11 złotych , tylko wiesz troche szkoda silnika ( to się spala detonacyjnie ) a najlepiej mieć też dobry rozrusznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile warty jest t25 z 1990-91r w oryginale tylne oponki łyse stan wydaje mi sie BDB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samostarty produkowane sa najczesciej na bazie eteru i dzialaja ale zbyt duza ilosc podana do silnika i nieumiejetne odpalanie moze miec zle skutki. sam stosuje to i wiem ze niekiedy to az calym ciagnikiem zatrzesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam może w silniku uszkodzic ten samostarter lepijej go urrzywać niż kręcić po 3 min jak głupi i psuć akumulatory i rozrusznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz racie ze najlepiej nie krecic 3min tylko miec super akumulatory i rozrusznik wysokoobrotowy i juz pali na tyk. Ale nie zawsze jest tak jak ma byc i wtedy - samostart/polsrodek/ jak uzywany z glowa to ok ale moze byc tak jak u mnie w silniku andoria popekaly dzwigienki zaworowe i pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja też miałem c360 o teraz te maszyny co miałem ciągam Władziusiem, a on daje rade! No orka na 3 skiby idzie lepiej starą poczciwą 60siatką .Ale jak się ma podkrecone obroty aż do 3500 to nie wim jak się smiga Władkiem bo na wstecznym jak i do przodu do chyba z 35 km/h A Wladymirec mam pytanie czy dwa razy zamykasz licznik w swojej maszynie czy jak to jest Bo chyba zaczne majsterkować przy swojej pompie

 

P.S. A władko pompe ma bardzo silną, ale ja mam ustawione na 3 otworze wiec może dlatego! Wiec jak ciągasz te 3 skiby władkiem, to obrotówke weż tą mniejsza bo bedziesz z niej lepiej zadowolony! A Władimirec bym był wdzieczny jak byś jakieś foty walną swojej maszyny, a to mojej http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?automodule=gallery&req=si&img=9515

 

licznik obrotów praktycznie dwa razy zamykam nie wiem jaka jest prędkośc maksymalna mojego władka ale myślę że spokojnie wyciągnie z 35 km/h oczywiści na równym asfalcie

 

co do pługa to zamówiłem sukova obracalnego 3*35 cm i czekam na dostawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...