Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

ukradli mi bagnet poziomu oleju ....co robić czy można go gdzieś kupić??? może pasuje od jakiegoś innego ciągnika macie jakiś pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ukradli mi bagnet poziomu oleju ....co robić czy można go gdzieś kupić??? może pasuje od jakiegoś innego ciągnika macie jakiś pomysł??

Bagnet?? to teraz takie drobnoski kradno??

 

Jdz do sklepu i kup nowy (nie powinen być drogi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał już nawet to kradną to ja swoj bede teraz chował do kieszeni jak bede szedł do domu Może w sklepie dostaniesz bagnet a jak nie to bedzie trzeba samemu dorobić Jak coś to ja mogę ci zrobić rysunek techniczny lub bez problemu spisać wymiary Lub nawet tobie zrobie taki bagnet, ale to jutro dam znać jak zobacze czy z z czegos innego wyciągne i spasuje Wiec jutro dam Ci znać. A takiego smarkacza to tylko powiesić bo z bagnetu nie zrobi nic, a człowiekowi tyle problemu zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem na 10min ciągnik i poszedłem do sklepu po chwili zorientowałem sie ze bagnetu juz nie ma ale to musiało komuś brakować do władka i sobie wzioł to nie jakiś tam zwykły złodziej ktoś potrzebował bo może sam zgubił ....miraz jek bedziesz w stanie to rozrysuj go ładnie jutro pojade na jakąś składnice to i moze kupie ale jak nie to trzeba będzie robić....!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam u siebie jakś składnice władka Wisz ja nie czytałem pózniej tego posta i dzis wieczorem koło 20.00 miałem czas i z swojego szrotu wyciagnełem bagnet i na wzór z Władka zrobiłem. Pasuje jak ulał a jak fajnie się wyciąga normalnie jak bym nie lubiał oryginału to by sobie go zostawił Nie mam teraz aparatu bo vrat zabrał ale za skanerze też dosyć fajnie wyglada

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a666e6095693649d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d472869bbb2052ca.html

JAk coś to mógł byś sobie go oDebra1c we wrocku lub bym go Tobie wysłał albo sam sobie podobny zrobisz a ja Tobie wymiary podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miras podaj mi tylko długość i rozstaw punktów pomiarowych a ja reszte sobie zrobie bo tylko o to sie rozchodzi! podaj mi w jakiej odległości od początku jest min a w jak max! dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ide do warsztatu i z suwmiarki ci spisze wymiary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec to jest tak od czubka czyli podstawy 135 mm do kreski max i 160 mm do kreski min. Róznica 25 mm miedzy działkami. A koniec bagnetu kończy sie 10 mm dalej, ale można zrobić 15mm wiec długosć calkowita bagnetu wynosi 170 mm (175mm według mnie moze byc, sprawdzałem tym bagnetem co Tobie zrobiłem). Miłej roboty lub tylko do spotkania i bagnet bedzie Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie mozemy spotkac???

 

moze koło galerii dominikańskiej we wrocławiu kiedy ci tam bedzie pasować[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i koledzy sprzedałem władka 1991r 2200mth, opony tylne łysk, przednie juz drugie ładnei za 11tys Jak to sie mówi pierwszy kient najlepszy Bo i tak bym nie umiał tym czyms jezdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pogratulować utargu bo myślałem ze w lubelskim tanie są Władki! A czemu nie umiał byś jezdzić, inwalida jesteś Mi sie lepiej obsługuje władka teraz niż ursusa c360 wczesniej, nie wspominając o zmianie kierunku jak i zakleszczaniu biegów. Bo we władku wszystko idzie super, tylko te jeszcze 10KM i by było super A moze tam u Ciebie są gdzieś Władki 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie widziałem władka 4x4 dla mnie to lipa nie ciagnik :0 uczyłem sie jezdzic na c330, i zetorze 7011. terazmam 3512 i 7341 skrzynia władeka to dla mnie czarna magia podobnie jak skrzynia w mtz choc wiem co i jak ale gdzie jaki biego to nie czaje bo nigdy nie musiałem pracowac władkiem Dostałem go od wuja w darowiznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tylko wykorzystaj kase w nowy osprzet i bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powiem Ci że ładnie sprzedałeś jak za 11tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt te skrzynie z jedna wajcha to troche nie wypal, ale za to te z dwiema to lux sprzecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest aż tak zle jak mowisz ja mam właśnie taka skrzynie z jedną dzwignią i jakoś sobie radze dosyć sprawnie wszystko jest kwestia przyzwyczajenia...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tych z jadna wajchą tez sie da pracowac tylko trzeba spokojnie biegi przerzucać bez pośpiechu to sie zakleszczac nie beda,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wsiadłem do tego z jedną wajchą to nie wiedziałem co mam robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sie da pracowac w tych z jedna wajcha tylko ze schodzi troche wiecej czasu podczas przelaczania biegow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecej czsu jak i bardziej wyrabiają sie wodziki w takich skrzyniach z jedna wajchą Bo ten sam bieg trzeba dwa razy właczać kiedy jedna dzwignia (z dwóch) to załatwia jednym ruchem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialy2005

no i koledzy sprzedałem władka 1991r 2200mth, opony tylne łysk, przednie juz drugie ładnei za 11tys Jak to sie mówi pierwszy kient najlepszy Bo i tak bym nie umiał tym czyms jezdzic

 

 

Ja też sprzedałem władka w ubiegłyn czwartek a zabrali go wczoraj tylko z 81r za 7000zł zł zjedną wajcha,miałem go od nowego i dało się tym pracowac ,to jest kwestja przyawyczajenia a teraz mam tylko Farmera 8244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co was tak wszystkich wzieło na sprzedawanie włdków??? to fakt popyt na te ciągniki wzrasta jak i cena przecież kiedyś kto tam słyszał żeby za władka ktoś & koła wzioł....!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...