Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy ma sentyment do tej maszyny Ale ja nie widze lepszego narazie sprzetu na swoją gospodare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też sprzedałem władka w ubiegłyn czwartek a zabrali go wczoraj tylko z 81r za 7000zł zł zjedną wajcha,miałem go od nowego i dało się tym pracowac ,to jest kwestja przyawyczajenia a teraz mam tylko Farmera 8244

A czemu sprzedałes, mały ciagnik ci się nie przyda Przecieć to jest duze i czasami do nie których rzeczy za duze. A komin w Farmerze mi się nie podoba taki waski jest Ja bym se zmienił na wiekszy, bo sondy lambda to on chyba nie ma A cena władka nie idzie w dół. Ale ciesze się ze nie którzy mają kase na takie sprzety bo swiatła na kabinie ma fajne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie każdy ma sentyment do tej maszyny Ale ja nie widze lepszego narazie sprzetu na swoją gospodare

A ile masz hektarów,że ci starcza wladek??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile masz hektarów,że ci starcza wladek??

A mam 5 ha w czym orne i łaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zapomniałem dodać ze ja go trzymam nie tylko dla tego pola bo mam jeszcze mućke jak i las wiec ten ciagniczek ma tyle o ile roboty i spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak mozna przerobić wladimira zeby mial dwie wajchy biegów (czy wogóle sie da)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca1225c10a3d7804.html

No bez problemu mozna zrobić tak jak ja mam ze na jednej rewers, a na drugiej cała reszta! Tylko trzeba tą kolumne dostać i wymienić oraz troche pilnikiem blache nad skrzynia podpiłować. Polecam to rozwiazanie bo z nim jazda jest super nie to co ursusy, ja miałem okazjie miec c360 to jak sie przesiadłem do Władka to jazda była super a jak szybko się cofa Bo wystarczy tylko dzwignie przerzucić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eee to ja mam jeszcze lepiej: dwie duze wajchy w jednej przod- tyl, wolne- szybkie a w drugiej wszystkie biegi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec russek ruskowi nie równy No to co ty masz to nie takie złe, wszystko ma wady i zalety Lepiej jest wykorzystać biegi w twoim Ale mnie 4 biegi do przodu jak i 3 do tyłu starczają! A wolne i szybkie stosuje jako polowe i szosowe! Chociaz i tak orze czesto na 2 szosowej (głeboko) lub na 3 polowej (podorywka) albo dwie skiby to zawsze na 3 polowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież władek ma na tzw. polowych 1 ,2, 5 ; a na szosowych 3 ,4 ,6 więc skąd u ciebie miras wzieła sie 2 szosowa nie m,a takiego biegu to o czym mówisz jest 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wliczył pewnie żółwie biegi, a Luki chyba źle podajesz te biegi - chyba że przełożenia też były różne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak podłączyć czujnik temperatury do wskaźnika??

Mam ursusa c-330 i kupiłem do niego niedawno zegar do temperatury od

T-25 i nie wiem jak teraz do niego podpiąć czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wliczyłem zółwie! Bo jak bym pocinał na 2 szosowej to ziemia u sasiada by się znalazła (bo to by był bieg 4, a patrzac na te zwykłe to ja orze na biegu 2). Tu daje zdjiecie z mojej instrukcji bo aparatu teraz nie mam by wziaść zrobić zdjecie z tabliczki ciagnika ( Lecz ona jest taka sama)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f327790c89a8e84.html

Ty Luki masz chyba jeszcze inne rozłozenie biegów. Słyszałem o tym ze były dwie skrzynie biegów, wolna i szybka, lecz nie wim kto jaką ma. Bo ty masz taka samą jak Paffa. lecz i on miał dwie dzwignie. Ale rozłozenie biegów takie jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W czujniku powinny być dwa wejscia jedno na podpiecie prądu drugie na podpiecie czujnika temperatury a mozę bedzie też masa wjeć ja też podpiac nalezy! Oznaczenia powinny być pod spodem czujnika! Tylko zastanawia mnie czy Ty możesz to zrobić w c330 bo moze byc przekłamanie co do temperatury (inna rezystancjia czujnika tempertatury), Dlatego czujnik tez powinnieneś załozyć z Władka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tam na spodzie wskaźnika są dwie długie śruby podpisane A i B i trzecia krótka i to wiem że masa,teraz tylko zostałby problemik która śruba to do czujnika a która do prądu ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"A" jest do czujnika, a "B" jest do prądu. A jak rozwiazałes problem z czujnikiem Bo mnie się wydaje ze bedzie przekłamanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak najlepiej bedzie załozyć z Władimirca czujnik jak i wskaznik temperatury Powodzenia w montowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czujnik musi być kompatybilny z zegarem w innym przypadku wskazania temp. mogą nie być poprawne

Miras bagnet jest idealny>>>wielkie dzieki!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z moim ciągnikiem, właśnie teraz kiedy rozpoczęły się prace polowe. Mój problem polega na tym, że podczas pracy ciągnika reduktor polowych biegów z niewiadomych przyczyn rozłącza, próbowałem regulować regulatorem blokady biegów ale nic to nie daje nadal wyrzuca Bardzo proszę o pomoc Mój adres rafal190171@wp.pl lub gg 7176966 Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyrzuca to musisz jednak wymienić już blokade wodzików! Wystarczy tylko wymienić bolce wodzików. Lub jeszcze spróbuj ja podrególować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedz jednak nie bardzo wiem o jaką blokadę wodzików chodzi, o jakie bolce? Bardzo bym prosił o jakis bardziej szczególowy opis dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi